Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

nápis video vstupu namizí - Technika made for Tesco

maiki (154)|31.7.2011 14:49
Technika LCD TV
model: X216 / 54G - GB - TCDUP - EU
LCD 22C 242D
made for Tesco

Ahojte, bratr koupil matce nějakou LCD z Tesca a při každé aktivaci video signálu to dole zobrazuje normu a vstup a nezmizne to dřív dokud něco nezmáčknete na ovladači. No je to normální? Procházel jsem menu a jediná volba je tam doba vypnutí menu což ale s tímto absolutně nesouvisí. Například když zapnu Xbox který mám propojen přes RGB SCART, který nastartuje v normě PAL-50 tak se mi to robrazí že jedu na PAL / SCART - musím zmáčknout ovladač aby tento nápis zmizel, pak v Xboxu zapnu hru která jede v PAL-60 a milá Tesco TV opět vyblije titulek PAL / SCART a opět musíte sahat po ovladači a mačkat a mačkat...

Píšu tento příspěvek ze dvou důvodů:

1. chci odradit lidi aby kupovali LCD v Tescu, zejména značku Technika
2. chci radu jak vlézt do servisního menu a odstranit aby se tam permanentně zobrazoval ten popis video vstupu i když předpokládám že to možná ani nepůjde...
zatty (1215)|31.7.2011 15:41
vrat to a dostanes penize zpět na ruku....to je soft vada a to neodstraníš
sirdo (1320)|31.7.2011 17:05
[quote=maiki;359675]Píšu tento příspěvek ze dvou důvodů:

1. chci odradit lidi aby kupovali LCD v Tescu, zejména značku Technika[/quote]

neboj sa, tu nie je nikto natolko sialeny, aby co i len teoreticky uvazoval o kupe TV znacky TECHNIKA :) ...
persson (299)|2.8.2011 11:20
[quote=maiki;359675]Technika LCD TV
model: X216 / 54G - GB - TCDUP - EU
LCD 22C 242D
made for Tesco

Ahojte, bratr koupil matce nějakou LCD z Tesca a při každé aktivaci video signálu to dole zobrazuje normu a vstup a nezmizne to dřív dokud něco nezmáčknete na ovladači. No je to normální? Procházel jsem menu a jediná volba je tam doba vypnutí menu což ale s tímto absolutně nesouvisí. Například když zapnu Xbox který mám propojen přes RGB SCART, který nastartuje v normě PAL-50 tak se mi to robrazí že jedu na PAL / SCART - musím zmáčknout ovladač aby tento nápis zmizel, pak v Xboxu zapnu hru která jede v PAL-60 a milá Tesco TV opět vyblije titulek PAL / SCART a opět musíte sahat po ovladači a mačkat a mačkat...

Píšu tento příspěvek ze dvou důvodů:

1. chci odradit lidi aby kupovali LCD v Tescu, zejména značku Technika
2. chci radu jak vlézt do servisního menu a odstranit aby se tam permanentně zobrazoval ten popis video vstupu i když předpokládám že to možná ani nepůjde...[/quote]

Da sa to povedat aj tak : Ze nie som na tolko bohaty , aby som kupoval smejdy
Karel72 (428)|2.8.2011 11:25
Když projdu kolem "značky"technika a podobné vstávají mi hrůzou vlasy na hlavě :-)