Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Sony DVP-NS32 a titulky v DivX

bigbivoj (5)|20.3.2005 02:24
Zdravim,
zakoupil jsem si na našem trhu přehrávač Sony DVP-NS32 a přes všemožný bádání a prolejzání nejrůznějších netových stránek se mi nepodařilo zjistit, jak na tomhle přístroji rozchodit titulky s DivXem.
V oficiálním návodu je o tomhle zmínka asi jenom na 3 řádcích a to jen to, že to tam jde, ale jak tam neni ani zbla.
Zkoušel jsem sub, crt i txt, do adresáře i bez něj.
Pokaždý, když zmáčknu čudlik s tiulkama, je tam jenom off :o(
Za každou radu jsem předem vděčnej
bArDa (274)|25.3.2005 09:11
mas u titulku stejnej nazev jako film
bigbivoj (5)|26.3.2005 04:05
Jojo. To mam.
No a jak sem už psal, zkoušel sem všechny možný přípony, zkoušel sem to vrazit do adresáře i do ROOTu a prostě ty titulky ani h***
S několika kámošema sme prolejzali všemožný fora a nikde o tomhle nebylo nic, tak prostě nevim, jestli je to vada přístroje, nebo prostě jenom tenhle Japonec titulky s DivX nebere
ohm (398)|26.3.2005 09:12
Není ta volba někde zahrabaná v nastavení :-?
Anonymous (825)|26.3.2005 09:30
bigbivoj skus ty titulky predelat v subtitleworkshop do jinyho formatu.Pokud si jen prepisoval koncovku na sub,txt,srt tak to asi moc nepomuze ale v tomhle programku by to melo bejt ok ale pak nastava jeste jeden problemek.Když se ti podaří titulky spustit tak se ti asi nebudou stejne zobrazovat háčky a čárky :-(( :-(( na prehravani DivX s titulkama pouzivam Xbox je to jak na hry tak na suprovi prehravani DivX filmu a titulky tam muzes zvetsovat a posouvat
bigbivoj (5)|26.3.2005 21:12
Ve volbách toho právě moc neni a tohle jako zvláštní položka už vůbec ne

Titulky sem pochopitelně neměnil koncovku, ale zkoušel různý kolečka, kre ty jednotlivý formáty byly, takže to bylo správně
Osvícený (78)|30.3.2005 09:41
V současné době neumí žádný DVD přehrávač SONY zobrazovat titulky při přehrávání Divx filmů.Bohužel...