Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Náhled videa - Vegas HD Platinum 9

Vivi (3)|31.7.2011 12:46
Dobrý den,
mám problém s náhledem videa ve Vegasu. Jsem úplný začátečník, nevím o tom nic. Stáhla jsem si video z youtube, po té jsem převedla do formátu avi, a potom spustila ve Vegasu. Ale náhled na video je děsně trhaný, a trvá hrozně dlouho, než se objeví jiná scéna. Když spustím video, v náhledu kolikrát i zůstane celou dobu jen jeden snímek.
mishkooo1 (137)|1.8.2011 08:32
[quote=Vivi;359653]Dobrý den,
mám problém s náhledem videa ve Vegasu. Jsem úplný začátečník, nevím o tom nic. Stáhla jsem si video z youtube, po té jsem převedla do formátu avi, a potom spustila ve Vegasu. Ale náhled na video je děsně trhaný, a trvá hrozně dlouho, než se objeví jiná scéna. Když spustím video, v náhledu kolikrát i zůstane celou dobu jen jeden snímek.[/quote]

Pravdepodobne máš slabý počítač...:(
Vivi (3)|1.8.2011 10:50
No to nevím :/ před rokem a půl mi ségřin přítel vybíral hodně dobrý počítač, on je totiž přes počítače. Nikdy se takhle nechoval k programům, ale pak jsem tam začala instalovat hry a odinstalovávat, a pak to začalo, a já nechápu proč a nevím, co s tím :/
vivid.sk (11472)|1.8.2011 11:07
Preinstaluj OS :)
Vivi (3)|1.8.2011 11:27
OS? :D nevím co to je a ani kde to najdu :D
btw, u některých videí mi ten náhled jede v pohodě :/
mishkooo1 (137)|1.8.2011 20:36
[quote=Vivi;359846]OS? :D nevím co to je a ani kde to najdu :D
btw, u některých videí mi ten náhled jede v pohodě :/[/quote]
Vieš dať nejaké tie videá aby sme si ich mohli stiahnuť a pozrieť čo to vlastne za video je?