Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 6 z 9 PrvníPrvní ... 45678 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 76 až 90 z 124

Téma: poraďte prosím levný komplet HDTV pro 1TV

Je tu pořád Avatar uživatele Pitomec
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od zicofot10 Zobrazit příspěvek
    Ahoj.Já bych se té Arivy nebál.[COLOR=red]Podle kamaráda prodejce je teď poruchovost téměř nulová.[/COLOR]Já to řešil před třemi roky a koupil na tu dobu velmi dobrý přijímač Ferguson 8800 za 7000kč.I dnes je srovnatelný obrazově ce stroji Vantage,Technisat.Neumí ale nahrávání na flash a firmware už nic nového nevychzí.Teď bych chtěl právě kvůli tomu ,něco nového,ale představa,že jsem za něho dal 7litrů a mám ho vyhodit,to se mi nechce.Tím chci říct-koupíš nějaký Technisat+modul,nebo Vantage jak ti tady někteří doporučují za těch 6-7 litrů a přístroj bude za tři roky zastaralý a bude tě mrzet ho vyhodit.U Arivy,tohoto levného stroje tě to tak bolet nebude.A kyž jsme u té obrazové kvality-jsou ty Technisaty a Vantage určitě lepší,ale pro mě , běžného diváka se to dá přejít.Čao
    To bude zřejmě ten pan prodejce - neviditelný neboli tebou smyšlený, že? Předchozí model Ari-šrotu se pro jistotu přestal dělat, protože se (obrazně řečeno) do fabriky vracelo víc kusů, než kolik expedovalo ven a nástupce 220 (obyčejný facelift z 200) je v prodeji pár týdnů. Osobně se vždycky vyhýbám novinkám na trhu (i když v tomto případě je to převlečenej starej kus) a dost taky zvažuju nákup těch receiverů, kde musí výrobce neustále vydávat nové a nové firmware, aby něco opravil - to nejsou nic jinýho, než krámy. Z tohoto pohledu je na tom nejlíp TechniSat, kde je z fabriky vše v pohodě a uživatel se o nic nestará, natož aby kdesi pořád cosi sháněl za softy a řešil problémy.
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád Avatar uživatele jarino1978
    Registrace
    Jul 2007

Citace Původně odesláno od Solverino Zobrazit příspěvek
    Na to mám TV samsung, kam vrazím flasku se staženým filmem s titulkama a prakticky v jakýmkoliv formátu a přehraje všechno.
    no jasné, prehrá všetko. to vieš...

Nováček
    Registrace
    Apr 2010

Citace Původně odesláno od zicofot10 Zobrazit příspěvek
    Když ne tu Arivu pak bych vzal některý z těch SKYLINK READY a tady je nejlepší určitě Humax 5100
    http://www.e-satelity.cz/hd-komplet-humax-5100s-hd-1/
    Bohužel má jednu vadu = Nahrávání je možne pouze na medium naformátované do EXT3 a s kapacitou větší než 40 GB. viz zde :

http://www.tvdigitalne.cz/humax-irhd-5100.html

pokud je to pravda, tak pro změnu neumí nahrávat např. na 16 GB flasku, kterou už mám a musel bych zase dokupovat ext. HDD, což je další zbytečná investice, jinak vypadá HUMAX dost dobře!

Registrace
    Mar 2004

Číslo programu nebo jeho název je podstanej pro manželku, nepamatuje si co má mačkat na DO, ale pamatuje si pod jakou volbou je její oblíbenej program na TV nebo bude vědět, že si má pustit třeba program "Viasat Explorer", protože se na něm chce na něco dívat.

Koukat se na stroj, kterýmu svítí jedna ledka a na obrazovce běžej reklamy, tam poznám prdlačku jakej program je tam naladěnej

USB vepředu možná dobrý pro nahrávání na flasku (využít občas), ale proč není za krytkou, to se mám pořád dívat na lesklou díru? Přehrávat na tom budeme asi kulový, páč ty stroje skoro nic neuměj, jeden jak druhej. Na to mám TV samsung, kam vrazím flasku se staženým filmem s titulkama a prakticky v jakýmkoliv formátu a přehraje všechno.
    Nevím, nevím - pokud bys měl jenom televizor a třeba na kabelovce 100 programů, tak to taky přepínáš přímo a žádný čísla a názvy ti tam nesvítí jak barevná hudba. A pamatovat si předvolby přece nesouvisí s displejem, na DO zmáčkneš předvolbu a v TV hned uvidíš cos tam navolil.

Snad si pamatuju, co za program tam bylo před tou reklamou, ale to je skutečně věc názoru. Osobně jsem měl doma Goldena 9080 s alfanumerickým displejem a ze 3m tam nešel přečíst ani čas, jak prťavý to je. A to mám oči celkem dobrý.

Nováček
    Registrace
    Apr 2010

Citace Původně odesláno od jarino1978 Zobrazit příspěvek
    no jasné, prehrá všetko. to vieš...
    nerozumím? cos tím myslel?

Registrace
    Jul 2007

nerozumím? cos tím myslel?
    že ten TV ti neprehrá všetko, zvlášť MKV.

Nováček
    Registrace
    Apr 2010

Citace Původně odesláno od Pitomec Zobrazit příspěvek
    Nevím, nevím - pokud bys měl jenom televizor a třeba na kabelovce 100 programů, tak to taky přepínáš přímo a žádný čísla a názvy ti tam nesvítí jak barevná hudba. A pamatovat si předvolby přece nesouvisí s displejem, na DO zmáčkneš předvolbu a v TV hned uvidíš cos tam navolil.

Snad si pamatuju, co za program tam bylo před tou reklamou, ale to je skutečně věc názoru. Osobně jsem měl doma Goldena 9080 s alfanumerickým displejem a ze 3m tam nešel přečíst ani čas, jak prťavý to je. A to mám oči celkem dobrý.
    Tak na kablovce od UPC mi kdysi aspoň svítili ty čísla, teď když občas zapnu TV, tak nepoznám na jakým kanálu jsem, beží tam třeba reklama na vložky a logo stanice je vypnutý... koumám jestli jsem namačkal dobře nebo jsem někde jinde. Často přepínám a jedou reklamy, reklamy, reklamy a poznat co je co, je docela problém. Prostě displej chci. Howgh.

Nováček
    Registrace
    Apr 2010

že ten TV ti neprehrá všetko, zvlášť MKV.
    .mkv přehráva bez problémů, jak s vloženýma titulkama, výběr zvukovejch stop i externí titulky v .sub nebo .srt - co máš za Samsunga, že to neumí?

Registrace
    Jul 2007

a to je problém stlačiť na DO INFO a vieš, na čom si , dokonca aj s dátovým tokom ?

Registrace
    Jul 2007

.mkv přehráva bez problémů, jak s vloženýma titulkama, výběr zvukovejch stop i externí titulky v .sub nebo .srt - co máš za Samsunga, že to neumí?
    keby si radšej nekecal. aj ti prehrá H.264/AVC - level 5, DTS-HD.... snívaj .

Registrace
    Mar 2004

Tak na kablovce od UPC mi kdysi aspoň svítili ty čísla, teď když občas zapnu TV, tak nepoznám na jakým kanálu jsem, beží tam třeba reklama na vložky a logo stanice je vypnutý... koumám jestli jsem namačkal dobře nebo jsem někde jinde. Často přepínám a jedou reklamy, reklamy, reklamy a poznat co je co, je docela problém. Prostě displej chci. Howgh.
    Já ti ten displej nevymlouvám. Akorát v takovým případě nelov ve vodách 2-4t.Kč za receiver, ale přitlač na pilu. U TechniSatu jistě najdeš modely, co požaduješ (TechniStar, ISIO, HD8)

Nováček
    Registrace
    Apr 2010

keby si radšej nekecal. aj ti prehrá H.264/AVC - level 5, DTS-HD.... snívaj .
    neřeším, zatím mi nepřehrál za asi rok a půl pouze jeden film .mkv ve fullHD, nešel zvuk, ale co to bylo nevím, neřeším - je mi to jedno. Jinak bežně tahám HD ripy v .mkv a poslouchám bud zvuk z TV nebo přes připojený stereo Denon a nebo na sluchátka z TV. Koukám na koncerty v HD a na filmy celkem bez problémů. Mám nějaký starší Samsung 630 nebo jaký je to číslo, polomatnej displej a nemám LED podsvětlení. Maximální spokojenost.

Registrace
    Jul 2007

tak buď spokojný. inak som rád, že počúvaš stereo. Takých je dnes málo, čo sa týka filmov a aj hudby.

Moderátor Avatar uživatele Ivo Mašek
    Registrace
    Apr 2004

mě se ten Ariva (šrot) líbí i z hlediska desingu a ovládání vypadá taky velmi dobře oproti ostatním strojkům
    Jsou s ním ale potíže. Já ho nezatracuji, a být mladý kluk, asi bych si ho pořídil a vyučil se na něm. Ale dnes v mém věku asi (určitě) už bych se poohlédl jinde.

Nováček
    Registrace
    Apr 2010

Citace Původně odesláno od Pitomec Zobrazit příspěvek
    Já ti ten displej nevymlouvám. Akorát v takovým případě nelov ve vodách 2-4t.Kč za receiver, ale přitlač na pilu. U TechniSatu jistě najdeš modely, co požaduješ (TechniStar, ISIO, HD8)
    Zatím mám v hledáčku komplet s Optiboxem Pony nebo Arivu 220. Už jsem dost starej na to abych to nějak tunil a po minulých zkušenostech mi přijde jednodušší investovat jen nezbytně nutné peníze, on to trh za pár dní zase zlevní a pak si budu nadávat. Mascom taky letěl do popelnice a byly to vyhozený peníze.

Zkusím se někde kouknout, jestli to nebudou mít v Datartu v Praze nebo tak, ale viděl jsem už nějaký krabice made in Vietnam (Korea, EU atd.) a vypadá to všechno +/- stejně hnusně a lacině, v krabici budou asi i +/- stejný komponenty, v určitý cenový hladině to bude všechno stejný jako u počítačů, není moc co vymyslet. A dávat za satelit třeba 10.000,- to možná kdybych koukal jeno na telku, ale na občasný kouknutí škoda peněz

Strana 6 z 9 PrvníPrvní ... 45678 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Poradte prosím
    Od Palcekba v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 38
    Poslední příspěvek: 02-10-2011, 15:56
  2. Poradte satelitni komplet
    Od jirin_cz v sekci DVB-S
    Reakcí: 26
    Poslední příspěvek: 10-08-2009, 23:38
  3. poradte prosim