Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 5 z 9 PrvníPrvní ... 34567 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 61 až 75 z 124

Téma: poraďte prosím levný komplet HDTV pro 1TV

Nováček
    Registrace
    Apr 2010

Citace Původně odesláno od nitram9 Zobrazit příspěvek
    no, to Amiko mi přijde velmi slabý, neukazuje žádný info, ani číslo ani název naladěnýho programu, usb nezakrytý a štěrbina čtečky je taky nezakrytá ....

to už mi přijde lepší i ten Optibox Pony - už to sem někdo posílal - recenze tady

http://www.parabola.cz/clanky/4192/o...-ponik-v-akci/

satelitní komplet tady

http://www.prijimace.cz/satelitni-ko...monoblok-singl
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 1055.jpg 
Zobrazení: 55 
Velikost: 31.1 KB 
ID: 12483  
    Naposledy upraveno uživatelem Solverino: 30-07-2011 v 20:21
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Apr 2011

Ahoj.Já bych se té Arivy nebál.Podle kamaráda prodejce je teď poruchovost téměř nulová.Já to řešil před třemi roky a koupil na tu dobu velmi dobrý přijímač Ferguson 8800 za 7000kč.I dnes je srovnatelný obrazově ce stroji Vantage,Technisat.Neumí ale nahrávání na flash a firmware už nic nového nevychzí.Teď bych chtěl právě kvůli tomu ,něco nového,ale představa,že jsem za něho dal 7litrů a mám ho vyhodit,to se mi nechce.Tím chci říct-koupíš nějaký Technisat+modul,nebo Vantage jak ti tady někteří doporučují za těch 6-7 litrů a přístroj bude za tři roky zastaralý a bude tě mrzet ho vyhodit.U Arivy,tohoto levného stroje tě to tak bolet nebude.A kyž jsme u té obrazové kvality-jsou ty Technisaty a Vantage určitě lepší,ale pro mě , běžného diváka se to dá přejít.Čao

Je tu pořád Avatar uživatele jarino1978
    Registrace
    Jul 2007

Citace Původně odesláno od Solverino Zobrazit příspěvek
    mě se ten Ariva (šrot) líbí i z hlediska desingu a ovládání vypadá taky velmi dobře oproti ostatním strojkům
    tak si ten čerep pozri na živo a uvidíš, ktorá bije.

Registrace
    Jul 2007

Citace Původně odesláno od zicofot10 Zobrazit příspěvek
    Tím chci říct-koupíš nějaký Technisat+modul,nebo Vantage jak ti tady někteří doporučují za těch 6-7 litrů a přístroj bude za tři roky zastaralý
    zastaralý ? čo už existuje DVB-S3 ? v čom zastaralý ? chvalabohu v DVB-S nie sú zmeny na dennom programe, takže nekecaj.
    Vantage HD mám už tie 3 roky, ale že by bol zastaralý ? stále mu žiaden nesiaha na obrazovú kvalitu a ak myslíš EMU príjem, dokáže viac, ako tá Ariva shit.

Nováček
    Registrace
    Apr 2011

Když ne tu Arivu pak bych vzal některý z těch SKYLINK READY a tady je nejlepší určitě Humax 5100
    http://www.e-satelity.cz/hd-komplet-humax-5100s-hd-1/

Registrace
    Jul 2007

ten môže byť.

Je tu pravidelně
    Registrace
    Jul 2011

Citace Původně odesláno od jarino1978 Zobrazit příspěvek
    ten môže byť.
    Pre teba mozu byt uplne vsetky, len nech to, pre pana jana, nie je Ariva lol az sa z toho roztrhnes lol

Registrace
    Jul 2007

Citace Původně odesláno od erik555 Zobrazit příspěvek
    Pre teba mozu byt uplne vsetky, len nech to, pre pana jana, nie je Ariva lol az sa z toho roztrhnes lol
    nekecaj tu hovadiny, dobre ? z toho, čo si dáva Skylink akože certifikovať, je ten humáč najlepšia voľba.
    Nepleť tu dookola Arivu shit, to nie je STB, ale poľský medzikus na ohrievanie čaju.

Je tu pravidelně
    Registrace
    Jul 2011

Citace Původně odesláno od jarino1978 Zobrazit příspěvek
    nekecaj tu hovadiny, dobre ? z toho, čo si dáva Skylink akože certifikovať, je ten humáč najlepšia voľba.
    Nepleť tu dookola Arivu shit, to nie je STB, ale poľský medzikus na ohrievanie čaju.
    Ten polsky medzikus na ohrievanie caju funguje 14 mesiacov, pritom zere max.17W. Vidis aka lacna energia? V pohotovosti bez hodin do 1W. Mne on sluzi aj na pozeranie stanic z KD 23,5, kedze mam LNB na jednu druzicu. A funkcny bloker.

Registrace
    Jul 2007

Ten polsky medzikus na ohrievanie caju funguje 14 mesiacov, pritom zere max.17W. Vidis aka lacna energia? V pohotovosti bez hodin do 1W. Mne on sluzi aj na pozeranie stanic z KD 23,5, kedze mam LNB na jednu druzicu. A funkcny bloker.
    tých pár staníc z Kabel Deutschland si môžeš strčiť za klobúk. ak by som mal záujem, idú aj mne, Ameriku si tým nevynašiel. Ten bloker si takisto niekde strč, ja nie som socka, alebo zlodej, za služby si platím a neponižujem sa k tomu, aby som kradol a naviac sa s tým chválil verejne

Je tu pravidelně
    Registrace
    Jul 2011

Ja sa tym nechvalim, len ti pripominam, ze aky je to pre mna shit Mier a lasku aj jesitnym

Registrace
    Jul 2007

Ja sa tym nechvalim,
    nie ? tak načo to tu spomínaš ? tie tvoje "vymoženosti" fungujú na mašinách starých 8 rokov a nie tak na tom poľskom čajníku.

Nováček
    Registrace
    Apr 2011

Hoši klídek-nerozčilujte se.Teď jsem si vzpomněl.Viděl jsem někdy před měsícem u kamaráda na plazmě přijímač Argus Mini (2xčtečka+2x slot).Obraz byl velmi pěkný.Měl v něm kartu Irdeto a tvrdil,že jede v pohodě.Taky možnost,ne?

Je tu pořád Avatar uživatele Pitomec
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od Solverino Zobrazit příspěvek
    no, [COLOR=red]to Amiko mi přijde velmi slabý, neukazuje žádný info, ani číslo ani název naladěnýho programu, usb nezakrytý a štěrbina čtečky je taky nezakrytá[/COLOR] ....

to už mi přijde lepší i ten Optibox Pony - už to sem někdo posílal - recenze tady

http://www.parabola.cz/clanky/4192/o...-ponik-v-akci/

satelitní komplet tady

http://www.prijimace.cz/satelitni-ko...monoblok-singl
    K čemu je ti číslo programu nebo dokonce název? Snad vidíš na co koukáš nebo máš DO a dáš info. Ono na těch alfanumerických displejích stejně není nic pořádně vidět, leda na to člověk kouká z půl metru, ale z větší dálky už sotva co přečte. Jedině bys (jako já) vyžadoval hodiny ve standby, pak je to samozřejmě handicap. USB vstup není zakrytý takřka nikde, akorát u ostatních přijímačů bývá obvykle vzadu (nezakrytý), ovšem všechno má klady a zápory - když chceš např. něco přehrát z flashky, tak je čelní USB rozhodně lepší než zadní. A ve čtečce máš stejně kartu, takže to je úplně nepodstatný.

Nováček
    Registrace
    Apr 2010

Citace Původně odesláno od Pitomec Zobrazit příspěvek
    K čemu je ti číslo programu nebo dokonce název? Snad vidíš na co koukáš nebo máš DO a dáš info. Ono na těch alfanumerických displejích stejně není nic pořádně vidět, leda na to člověk kouká z půl metru, ale z větší dálky už sotva co přečte. Jedině bys (jako já) vyžadoval hodiny ve standby, pak je to samozřejmě handicap. USB vstup není zakrytý takřka nikde, akorát u ostatních přijímačů bývá obvykle vzadu (nezakrytý), ovšem všechno má klady a zápory - když chceš např. něco přehrát z flashky, tak je čelní USB rozhodně lepší než zadní. A ve čtečce máš stejně kartu, takže to je úplně nepodstatný.
    Číslo programu nebo jeho název je podstanej pro manželku, nepamatuje si co má mačkat na DO, ale pamatuje si pod jakou volbou je její oblíbenej program na TV nebo bude vědět, že si má pustit třeba program "Viasat Explorer", protože se na něm chce na něco dívat.

Koukat se na stroj, kterýmu svítí jedna ledka a na obrazovce běžej reklamy, tam poznám prdlačku jakej program je tam naladěnej

USB vepředu možná dobrý pro nahrávání na flasku (využít občas), ale proč není za krytkou, to se mám pořád dívat na lesklou díru? Přehrávat na tom budeme asi kulový, páč ty stroje skoro nic neuměj, jeden jak druhej. Na to mám TV samsung, kam vrazím flasku se staženým filmem s titulkama a prakticky v jakýmkoliv formátu a přehraje všechno.

Strana 5 z 9 PrvníPrvní ... 34567 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Poradte prosím
    Od Palcekba v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 38
    Poslední příspěvek: 02-10-2011, 15:56
  2. Poradte satelitni komplet
    Od jirin_cz v sekci DVB-S
    Reakcí: 26
    Poslední příspěvek: 10-08-2009, 23:38
  3. poradte prosim