Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 4 z 9 PrvníPrvní ... 23456 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 46 až 60 z 124

Téma: poraďte prosím levný komplet HDTV pro 1TV

Je tu pořád Avatar uživatele Pitomec
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od Solverino Zobrazit příspěvek
    Poraď něco lepšího za stejný peníze, ale nehodlám do toho investovat víc než je nezbytně nutné. Nějaké další přidané funkce asi neocením, nebudu je používat. Občas zapnout, kouknout a zase vypnout. Nejvíc času jsem na internetu nebo na PC, ale čumět pasivně na TV mě moc nebaví. Třeba ale bude na co...
    Psal jsem tady o přijímači Amiko 7800. Pokud to máš na normální provoz (žádný sharing atd.), tak je to použitelný receiver.
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pravidelně
    Registrace
    Jul 2011

Citace Původně odesláno od Pitomec Zobrazit příspěvek
    Psal jsem tady o přijímači Amiko 7800. Pokud to máš na normální provoz (žádný sharing atd.), tak je to použitelný receiver.
    Amiko je kde vyrobeny? Uz je odskusana neporuchovost, ked je to novinka?

Nováček
    Registrace
    Apr 2010

Použitelný... no, co teda koupit? Staelitních kompletů je plnej internet, dá se celkem slušně vybrat v cenách do cca 5.000,- za celej komplet.

AMIKO IRD7800 - komplet do 4.000 - v čem je lepší? Koukal jsem, že nemá ani displej s názvem programu jen dvě diody - zelená/červená

Humax 5100S HD - v kompletu za podobnou cenu - Humax byla taky dobrá značka, ne?

Topfield SBI 2050 - jsem se dočetl tady, že nebrat... (hřeje + problémy)

Mascom MC 2600 IRCI - Mascom jsem měl analog a fungoval celkem pěkně

není nějakej žebříček třeba satelitů do cca 5.000,-? to by celkem pomohlo...

Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od erik555 Zobrazit příspěvek
    Amiko je kde vyrobeny? Uz je odskusana neporuchovost, ked je to novinka?
    Nevím čemu říkáš novinka, ale faktem je, že se tento typ přijímače nevrací a ani netrpí chybným SW, kdy by přijímač tuhnul nebo se choval jakkoliv nestandardně. A vyrobený je to tuším v Maďarsku.

Nováček
    Registrace
    Apr 2010

Nevím čemu říkáš novinka, ale faktem je, že se tento typ přijímače nevrací a ani netrpí chybným SW, kdy by přijímač tuhnul nebo se choval jakkoliv nestandardně. A vyrobený je to tuším v Maďarsku.
    ano a tady je recenze - celkem OK

http://www.digizone.cz/clanky/amiko-...l-hd-prijimac/

Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od Solverino Zobrazit příspěvek
    Použitelný... no, co teda koupit? Staelitních kompletů je plnej internet, dá se celkem slušně vybrat v cenách do cca 5.000,- za celej komplet.

AMIKO IRD7800 - komplet do 4.000 - v čem je lepší? Koukal jsem, že nemá ani displej s názvem programu jen dvě diody - zelená/červená

Humax 5100S HD - v kompletu za podobnou cenu - Humax byla taky dobrá značka, ne?

Topfield SBI 2050 - jsem se dočetl tady, že nebrat... (hřeje + problémy)

Mascom MC 2600 IRCI - Mascom jsem měl analog a fungoval celkem pěkně

není nějakej žebříček třeba satelitů do cca 5.000,-? to by celkem pomohlo...
    Mascom sice moc nemusím, ale funguje normálně. Takže jestli už ho měls, tak běž do něho klidně znovu.

Humax je dávno za zenitem, jedna recenze tady: https://www.tvfreak.cz/forum/showthr...347#post335347

Nováček
    Registrace
    Jun 2010

Přesně stejný problém jako Solverino řeším teď taky, jaký komplet koupit v ceně cca 5-6 tis kč.Do teď mám jen síťovou anténu na půdě a chtěl bych satík se skylinkem, ale vůbec nevím co koupit.

Nováček
    Registrace
    Apr 2010

Taky vybírám a zatím mě nejlíp vychází tenhletem strojek - Ferguson Ariva 220 Combo

http://www.tvdigitalne.cz/ferguson-ariva-220-combo.html

strojek má kombinaci staelitní + pozemní příjem, univerzální čtečku na jakoukoliv kartu + CF modul, USB s PVR

celej komplet např. zde

http://www.prijimace.cz/satelitni-ko...monoblok-singl

zajímavě vypadá taky přístroj tenhleten DiZiPiA DS4H-35IRS - detail zde

http://www.tvdigitalne.cz/dizipia-ds4h-35irs.html

celej komplet za 4.500,- včetně kabelů a konektorů na instalaci např. zde

http://www.e-satelity.cz/dizipia-ds4...link-karta-hd/

máte někdo zkušenosti s DiZiPii?

Nováček
    Registrace
    Jun 2010

Taky jsem myslel na Ferguson Ariva 220 Combo, ale pořád nevím, ještě budu pár dní přemýšlet.....

Registrace
    Mar 2004

Vy si s tím Ari-šrotem nedáte pokoj Ale kdo chce kam, pomozme mu tam - berto ho!

Je tu pravidelně
    Registrace
    Oct 2008

to Solverino:
    ak chces nieco ako arivu tak radsej ber Satelita2000HD. je to takmer identicky stroj ale je podstatne lepsi co sa tyka poruchovosti. ja osobne som ho mal cca rok a slapal ako hodinky bez jedinej chybicky. teraz ho ma mama cca pol roka a slape dalej ako hodinky. dokaze citat vsetky karty od skylinku cize aj staru CRW aj ICE aj IRDETO. ak sa pren rozhodnes urcite nespravis chybu ver mi

Nováček
    Registrace
    Jun 2010

Nováček
    Registrace
    Apr 2010

Citace Původně odesláno od drto Zobrazit příspěvek
    to Solverino:
    ak chces nieco ako arivu tak radsej ber Satelita2000HD. je to takmer identicky stroj ale je podstatne lepsi co sa tyka poruchovosti. ja osobne som ho mal cca rok a slapal ako hodinky bez jedinej chybicky. teraz ho ma mama cca pol roka a slape dalej ako hodinky. dokaze citat vsetky karty od skylinku cize aj staru CRW aj ICE aj IRDETO. ak sa pren rozhodnes urcite nespravis chybu ver mi
    pokud by to kolegu, co taky vybírá zajímalo (nitram9), zde recenze na Satelita 2000 HD

http://www.digizone.cz/clanky/sateli...ovy-satelitni/

pro mě osobně nepřipadá v úvahu, je stříbrný a manželka mě s ním vyžene, pořád u mě vede ta Avira, taky je k dispozici i ten komplet ke koupi - vybírám ze satelitních kompletů na internetu.

Nováček
    Registrace
    Apr 2010

mě se ten Ariva (šrot) líbí i z hlediska desingu a ovládání vypadá taky velmi dobře oproti ostatním strojkům
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: ariva 220 combo.jpg 
Zobrazení: 76 
Velikost: 76.4 KB 
ID: 12482  

Nováček
    Registrace
    Jun 2010

Strana 4 z 9 PrvníPrvní ... 23456 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Poradte prosím