Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Problém s NERO Vision Expressem ve vezi 6 vyšší

BOBESHAK (2)|19.3.2005 20:54
Problém s NERO Vision Expressem ve vezi 6 vyšší

U nové verze NERA 6.0.0.0 je tento program rozšířen o Nero Vision Express 1-3. V těchto programech je možno upravovat svoje nebo jiná videa a vytvářet svůj film. Problém spočívá ale v tom, že po otevření Vision Expressu a načtení souboru, který bude zpracováván, následné přenesení sekvence do video tracku, dojde po zkušebním spuštění k tomu že program NERO spustí tabulku nebo oznámení, že k plnému využítí tohoto programu je nutno stahnout z adresy w.w.w.nero.com tyto placené soubory DVD Video Plug-in nebo DVD Video Plug-in now jinak Vision Express zpracuje vaše video soubory nebo upravené filmy bez zvuku. Problém je v tom, že před týdnem jsem přeinstaloval PC a NERO Vision Express 2, který jsem tam měl nainstalován s nově koupenou vypalovačkou Sony běhal bez problému a normálně zpracovával zvuk bez jakéhokoli hlášení. Jde o to, že hlava je pitomec a už tři dny zkouším nainsalovat ty programy a kodeky, které jsem tam měl před zformátováním PC. Marně! N.V.E.3 nejde nevyloudím z něj ani nejmenší zvukovou stopu. Prosil bych o radu toho, kdo s tím má nějakou zkušenost a zná nějakej fígl jak na to / proto, že program pod nějakým kodekem nebo s nějakým programem fungoval / o radu. Nebo jesti někdo má krabicovou vezi programu Nero 6 / kde tento plugin je / a vyšší nebo nedej bože snad i výše popsané DVD video plug-iny a byl by se se mnou ochoten podělit o zkušenost zpravil by moji nasranou náladu která se mnou cloumá už týden. Díky
stayman (12393)|19.3.2005 21:08
Nero uz robi aj strizny? :-?
BOBESHAK (2)|19.3.2005 21:18
StayMan by €RikŁ€
robí aj strižny ale jak je vidět jsou vyStayMan by €RikŁ€
chcaný jak veverky terky................