Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Projekce

Gab (33)|19.3.2005 14:52
Poradi mi nekdo nejaky slusny software na promitani projekci?
clee (6592)|19.3.2005 14:53
na video ti staci jakejkoliv media player, na prezentace powerpoint, co vic chces vedet? do projektoru leze to stejny co do monitoru :-I
Gab (33)|19.3.2005 14:57
to je mi jasny!! ale potrebuju nejakej poloprofi software, kterej by umel veci ktery pri projekci potrebuju.. zmeny zdroju videa.. pridavat treba text.. neco trochu jako pult.. kdyz mas projekci pro 150 lidi na nejaky akci tak neni moc hezky kdyz tam leze kus prehravace.. je videt plocha atd
clee (6592)|19.3.2005 15:02
tak zmenu zdroje umi sam projektor, primo do PC nic takovyho neexistuje, tuhle tady nekdo chtel text do projekce, ale k tomu je potreba odbavovaci zarizeni v radu stovky litru, ale jestli ti stacej prepinat zdroje tak tohle je docela zajimavej pultik http://www.opalmultimedia.sk/index.php?action=podrobnosti&produkt=2608
Gab (33)|19.3.2005 15:06
ok.. program na pridavani textu sem uz nasel, Adoration 2.0.. je to nic moc ale umi do videa v realnem case pridavat text.. ale softwasre je to amaterskej.. prepinani zdroju prave myslim vice zdroju v pocitaci.. prezentace, fotky, video.. zatim se mi nejvic osvedcil MV2player + powerpoint (od XP umi projekci na druhe plose) - nemuzu na plose mit ovladani, ale stejne bych chtel neco vychytanyho kde bych nacpal vsechno.. playlist a jenom klikat