Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Problém s TV DVBT kartou v PC-sekání

benedy (9)|21.7.2011 22:54
Používám Win 7 a v PC mám TV kartu Win FAST DTV1800 H a v poslední době mi obraz začal jakoby zamrzávat jen při přehrávání přijímaného kanálu,hlavně ČT a to vždy když dám zobrazit přes celou obrazovku monitoru kde mám rozlišení 1680x1050,pokud obraz stáhnu na menší zobrazení,obraz běží v pořádku a tak mi připadalo jako kdyby si to nějak nerozumělo s ovladači grafiky,tak jsem to komplet přeinstaloval a ovladače jsem dal nové ale dělá to stále,tak jsem si myslel jestli tomu nevadí běh nějakého programu na pozadí ale na nic konkrétního sem nepřišel,nevěděl by někdo co bych s tím měl ještě udělat pokud se to někomu taky stalo?
Děkuju předem.
Ivo Mašek (10205)|22.7.2011 06:33
Zkus si vzpomenout, co jsi instaloval / odinstaloval před momentem, kdy jsi z tím začal mít potíže.
To, co popisuješ, znamená, že při vyšším rozlišení něco nestíhá. Obvykle to buď je procesor, nebo grafárna. Procesor bych vynechal, vzhledem k tomu, že dříve jsi s tím problém neměl. Takže bu´d grafárna (s nejnovějšími ovladači u grafáren to bývá mnohdy ošemetné), nebo si něco instaloval, a nebo odinstaloval (a bylo tam "něco" vázané na knihovny *dll a to se změnilo).
To se bude na dálku blbě hledat. Těch možností je moc.
Pokud jsou potíže jen u některých kanálů a u některých nikoli, pak je to v okruhu příjmu signálu (a to může být špatný spoj koaxu někde na trase, apod.)
mirekv (7169)|23.7.2011 09:22
Něco nainstalovaného, podívej se procesor ve Správci, číselně může sice ukazovat málo, ale důležitý je graf, nesmí tam být ostré špičky, mně to po dlouhém hledání dělal spořič příkonu (volitelná součást instalace MB).