Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Televize NOVA opět lže

Ivo Mašek (10205)|16.7.2011 08:48
Její videoportál Voyo.cz nevysílal první 3D film v Česku. A teď lže o tom, že první část Harryho Pottera a Relikvií smrti mají exkluzivně. Nemají. V obojím Novu předběhl konkurenční Topfun. ......
geronimoh (2327)|16.7.2011 09:10
Nenavštěvuji ani Voyo ani Topfun, ale kdybych navštěvoval, a snažili by se mi nalhávat, že ten film mají jen oni atd. a nebylo to tak, tak už by mě tam nikdy neviděli. Navíc bych vždy upřednostnil stažení filmu do PC a ne online sledování v okně prohlížeče.
jarod72pm (841)|16.7.2011 09:26
Ono stačí sledovat zprávy a to co běží na čt1 nebo primě pokud dává i nova pak slova fantastické,šokující,neuvěřitelné a další extrem jak popisují uplně běžné věci které na konkurenčních TV berou jako docela obyčejnou běžnou informaci a nijak to nenafukují!
Už jsem si zvykl že nova po vzoru blesku mnohdy šokuje spíš podáním zprávy než jejím obsahem který je navíc mnohdy přibarven a zveličován.
To o nebožtících a jejich záměně - tak to se stává občas protože lidský faktor je nedokonalý a klidně se to může stát komukoli a kdekoli jen jaksi nova v tom viděla senzaci.(i přesto že majitel pohřebky byl velmi slušný a jednal tak jak se má)
Někdy je ale s podivem že 3 konkurenční TV při nějaké události informují rozdílně o statistikách dané věci.
To ale není nic proti portálu novinky.cz kde občas vytáhnou rok starou zprávu opráší upraví a hodí na plac jako žhavou novinku - to je panečku potom čerstvá aktuální informace! :-D
geronimoh (2327)|16.7.2011 10:01
Já už se na zprávy radši ani nedívám, ale pamatuju, že ze zpráv jsem měl dojem, že každý případ vyšetřuje "speciální" oddělení policie, každý požár hasí "speciální" hasičský sbor, všichni mají "speciální" techniku atd... Jednou TV Prima natáčela reportáž o továrně ve které jsem dělal, a když jsem ji pak viděl, tak polovina informací v reportáži byly nesmysly. TV stanicím jde jen o sledovanost, z toho se odvíjí jejich zisky za reklamu. Sledovanost zpravodajství těchto TV stanic svědčí o úrovni diváků.
ai (2993)|16.7.2011 22:43
Media uz davno "umrela" , to je preci uz fakt. Nic neni do hloubky. Jsou to rychlokvasky a politicky korektni veci. Lidi jsou radi za praci, nejen v TV a nejdou do konfliktu. Je treba si sednout na 5 min, zvazit na co by bylo dobre videt a objdenat disk nebo jestli to neco streamuje ale ne zapnout TV a co tam davaji, a jeste se divat na reklamu, za to by meli platit lidem . Dokumenty vecer na CT2 byly dobre.

Ja si vsimam jedne veci,decka se divaji na co chteji, jsou na to zvykle, nehrozi, ze by zapli TV a cekali co tam bude. Meni se to.