Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Zrušení DIGI tv

mj007 (34)|11.7.2011 15:38
Prosím o radu všechny znalé ohledně satelitu ,protože na toto téma jsem úplná lamička.
Naši zrušili DIGI tv a jelikož měli cajky v pronájmu tak je musí vrátit,ale o co mi jde v dopise se píše že když budou mít zájem tak si můžou single (twin) LBN s parabolou a držákem za 530,- (710,-) nechat.
Takže má to za tu cenu smysl nebo ať si to strčí ...?
Na podzim by si totiž rádi pravděpodobně pořídili SKYLINK tak jesli by se to nedalo použít.
Díky
interfernet422 (1575)|11.7.2011 15:57
Za ty peníze koupíš novou a lepší.... já bych to vrátil.
Co si ale pamatuji, tak vrátit chtěli vždy jen set top box a parabolu s LNB nechávali... to jsou změny...
Pitomec (10211)|11.7.2011 17:03
Parabola s konvertorem zůstávala u UPC, zatímco u Digi tam vyrukovali s nějakou nesmyslnou cenou. Ale ono jim stačí napsat, aby si dojeli provést demontáž svýho vlastního zařízení a jeho odvoz. A pak už se nejspíš nikdo neozve nebo max. nějaký okolo jedoucí montér odveze přijímač. Ale aby lezl někde po střeše, sundával parabolu pokaděnou od holubů a pak ji někam tahal, to nedělá nikdo 8-)
Farell (56)|11.7.2011 18:51
Já sem zminovanej dopis taky dostal pred 3-mi lety a talíř LNB a STB + kartu jsem vrátil do servisu v plzni a ještě sem musel zaplatit za SCART kabel 100Kč protože jsem ho nechal doma a servisák byl arogantní jak prase že bez kabelu si to múžu vzít dopr...le.Dal jsem mu kilo a(udavse) podepsal papíry predavací protokol a byl klid

za tu jejich cenu si koupíš parabolu 80CM za 400Kč a TWINKO te vyjde na 150-220Kč a máš kvalitu ne nejakej šrot od D..I TV.
rudyz (30)|13.7.2011 15:53
Já jsem asi před měsícem ukončil s Digi-TV smlouvu. Přešel jsem na Skylink. Nechal jsem si parabolu a LNB a držák Odevzdal jsem přístroj s kartou a asi i scartem. Za parabolu a LNB jsem platil 530Kč. Skylink mi funguje bez problémů. Mám na prabole 3 LNB 19,2,23,5 a 28,5. Parabola od Digi co jsem tady četl není asi nic moc, ale mě stačí. Nevím jestli by jsi za 530Kč sehnal kvalitnější parabolu, 1ks LNB a držák, Myslím, že ne.
Pitomec (10211)|13.7.2011 17:25
Sehnal bys určitě, ale musel bys to jít ještě namontovat. Což u Skylinku musíš stejně nastavit znovu, takže bych asi novou parabolu vzal. U UPC Direct už je to s otazníkem, protože tam se dá nechat parabola od Digi jak je a jenom přehodit přijímač.