Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Co nejvíce oceňujete u moderních TV?

Jiří Piškula (30)|10.7.2011 23:52
  • Obraz v obraze (PIP)
  • Síťové připojení (LAN)
  • USB rekordér (PVR)
  • Nízkou spotřebu
  • Podporu 3D zobrazení
  • Dvojitý tuner
  • Jiné...

Poznámka: Pro hlasování je anketa k dispozici na homepage magazínu TV Freak v pravém sloupci.
Pytkin (7947)|11.7.2011 00:24
ja by som ocenil , keby bol tak nejak rychlejsi .. to moje LCD LG zrovna rychle neni ..
ai (2993)|11.7.2011 04:30
Takovy rant po dnesnim nakupu,...., ze uz konecne maji funkcni browsery a umoznuji prehravani videi z netu nebo jeste lepe treba Netflix, Hulu (streaming servisy) atd., coz u nas sezatim nemuze naplno ocenit, ale prijde to , totalni jina dimenze, programy se vybiraji podle zajmu, a ne podle toho co tam zrovna je ...

Ted jsem zrovna vybiral LCD na doma, maleho rozmeru jako monitor a mimo jine sem si zkousel 24" Sony s Google TV + Netflix (nejaky android browser + Netflix a dalsi streaming servisy), Samsungy uz to maji rok (smart TV) ale jen vetsi uhlopricky . Upscale tech Sony s tim Google TV je velice dobry , tedy videa z netu upscaluji velice kvalitne. Celkem se to hlo, zrejme po tom uspesnem prodeji Smart TV zrejme, ted tedy i Sony i s mensimi uhloprickami ..., s TV se prodavaji i klavesnice, je to prijemne, zkousel jsem tu Sony ....Tedy jestli ma nekdo video na svych strankach, tak si jej muze kazdy prehrat i v obyvaku, uz i bez extra prehravace atd....

Tedy jestli si nekdo koupil TV pred rokem, tak uz zase dneska lituje , ze mohl rok pockat :-) , aby tam mel ten android browser (tusim na tech Sony) nebo jiny primo s klavesnici, nebo co se bude objevovat a bude to zrejme standard. Vetsina sahne po techto TV s brouzdanim po netu ...

Porad, porad jsou HTPC v obyvaku, nebo media prehravace takove "geek" reseni zda se, ale tohle bude kazdy chtit, tu TV s funkcnim browserem.
geronimoh (2327)|11.7.2011 08:29
Já u moderních televizorů oceňuji hlavně kvalitní obraz. Z nabízených možností nízkou spotřebu, tedy nižší než u starších modelů.
SPAWN (744)|11.7.2011 21:41
Co bych ocenil u modernich TV?
1.Kvalitni obraz
2.Aby vydrzela dele nez 2 roky. Coz u dnesnich rychlo kvasek je problem:-(
3.Kdo ma AVR resit nemusi ale ten kdo nema a neuvazuje o AVR tak velky problem dnesnich tenkych tv je zvuk.
Ivo Mašek (10205)|16.7.2011 04:35
[quote=SPAWN;356466]Co bych ocenil u modernich TV?
1.Kvalitni obraz
2.Aby vydrzela dele nez 2 roky. Coz u dnesnich rychlo kvasek je problem:-(
3.Kdo ma AVR resit nemusi ale ten kdo nema a neuvazuje o AVR tak velky problem dnesnich tenkych tv je zvuk.[/quote]
Takhle nějak bych to definoval i já.
Pitomec (10211)|16.7.2011 11:13
Přesně!