Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 32 z 74 PrvníPrvní ... 22303132333442 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 466 až 480 z 1104

Téma: LG 42LW650s + 42LW570s

Je tu pořád
    Registrace
    Apr 2010

tá telka je rada že vôbec v nej trochu funguje DVB-S.
    A vy by ste chceli od nej finesy s ktorými sa trápia iní renomovaní výrobcovia sat techniky (twin tuner, bezchybné súčasné nahrávanie programu a sledovanie iného a pod).

okrem toho píše návod že nahrávanie v DVB-S nefunguje.
    Neskúšal som to lebo nemám záujem DVB-S tejto telky používať, ten tuner sa mi tam dostal viac menej omylom.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Nov 2011

Citace Původně odesláno od Dagy2 Zobrazit příspěvek
    tá telka je rada že vôbec v nej trochu funguje DVB-S.
    A vy by ste chceli od nej finesy s ktorými sa trápia iní renomovaní výrobcovia sat techniky (twin tuner, bezchybné súčasné nahrávanie programu a sledovanie iného a pod).

okrem toho píše návod že nahrávanie v DVB-S nefunguje.
    Neskúšal som to lebo nemám záujem DVB-S tejto telky používať, ten tuner sa mi tam dostal viac menej omylom.
    Ja som mal na mysli DVB-C

Nováček
    Registrace
    Jan 2012

Tak se mi podařilo vyřešit problém s černým rámečkem při připojení TV k NTB přes HDMI.
    V NTB mám grafickou kartu ATI HD5470. Pro správu je zde program Catalyst Control Center.
    A v něm je ukryto nastavení Možnosti změny měřítka(digitální plochý panel). Viz příloha
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: meritko.jpg 
Zobrazení: 431 
Velikost: 107.7 KB 
ID: 15376  

mln mln je offline
    Nováček
    Registrace
    Nov 2010

Funguje vám u LW570S možnost změny podsvícení při funkci webového prohlížeče? Nemohu to nikde najít. Podsvícení se v tomto režimu aktivuje na maximum, co dost (zejména v noci a při bílém pozadí stránek) unavuje oči.

Je tu pořád Avatar uživatele sanchez13
    Registrace
    Oct 2011

Citace Původně odesláno od mln Zobrazit příspěvek
    Funguje vám u LW570S možnost změny podsvícení při funkci webového prohlížeče? Nemohu to nikde najít. Podsvícení se v tomto režimu aktivuje na maximum, co dost (zejména v noci a při bílém pozadí stránek) unavuje oči.
    v tomto rezime sa to neda ovladat

skus predtym ako spustis prehliadac nastavit v nastaveniach obrazu :
    - setrenie energie na automaticky
    - rezim obrazu na Inteligentný snímač

mozno to pomoze a TV si upravi pri zapnuti prehliadaca podsvietenie a ostatne nastavenia podla okoliteho prostredia...

Nováček
    Registrace
    Jan 2012

Zdravím všechny uživatale LG
    Mám dotaz ohledně Audio výstupu. LG 42LW650s nemá klasický analogový audio výstup. Jelikož mám starou HiFi věž, která nemá digitální audio vstup(pouze výstup), připojil jsem věž přes schluchátkový výstup(používám i u NTB). Problém je s hlasitostí, která je velice nízká. Pro sledování filmu musím dát hlasitost skoro na maximum. Proto jsem zkusil koupit dekodér digitálního zvuku na analog. Připojil jsem k věži a problém s hlasitostí je stejný. Věž musím zesílit skoro na maximum.
    Při sluchátkovém výstupu z NTB problém nemám. Hlasitost je dostačující i když je věž na minimum.
    Rád bych věděl jaké máte zkušenosti s audio výstupem z TV vy?

Registrace
    Oct 2011

a skusil si pridat zvuk aj na TV, nie len na tej HiFi vezi ? Lebo ked zvuk na TV pridas cca na polovicnu uroven (40-50) tak uz by to malo byt priblizne rovnake ako ked k tej vezi pripojis notebook...
    Naposledy upraveno uživatelem sanchez13: 26-01-2012 v 20:09

Nováček
    Registrace
    Jan 2012

Když zesílím zvuk na TV na úroveň (40-50) tak je to samozřekmě lepší. Když ale pustím zvuk do HiFi tak si chci zvuk z reproduktorů TV vypnout. Zesilování v TV pak nemá vliv.

Registrace
    Oct 2011

Citace Původně odesláno od Pavel03 Zobrazit příspěvek
    Když zesílím zvuk na TV na úroveň (40-50) tak je to samozřekmě lepší. Když ale pustím zvuk do HiFi tak si chci zvuk z reproduktorů TV vypnout. Zesilování v TV pak nemá vliv.
    Takto sa to zrejme sprava ked mas napojeny ten opticky vystup (cez prevodnik) do veze.
    Pokial ale vezu pripojis cez sluchatkovy vystup, tak sa ti reproduktory TV automaticky vypnu a vtedy regulacia hlasitosti na TV ma vplyv...

Je tu pořád
    Registrace
    Apr 2010

Citace Původně odesláno od sanchez13 Zobrazit příspěvek
    v tomto rezime sa to neda ovladat

skus predtym ako spustis prehliadac nastavit v nastaveniach obrazu :
    - setrenie energie na automaticky
    - rezim obrazu na Inteligentný snímač

mozno to pomoze a TV si upravi pri zapnuti prehliadaca podsvietenie a ostatne nastavenia podla okoliteho prostredia...
    Bohužiaľ pri prepnutí na prehliadač sa automaticky skutočne nastaví max podsvietenie. Je možnosť voľby len vypnúť obrazovku alebo šetrenie energie vypnuté.
    A čo horšie pri prepnutí späť na obraz tento sa nevráti na pôvodné nastavenie ale zostane vyžhavený na max.
    Automatické tlmenie ignoruje - je to proste natvrdo vo FW.

mln mln je offline
    Nováček
    Registrace
    Nov 2010

No, tak se zdá, že soudruzi z Koreje evidentně někde udělali chybu... Jaká je šance, že nový FW tenhle pitomý bug vyřeší?

Registrace
    Oct 2011

Citace Původně odesláno od Dagy2 Zobrazit příspěvek
    Bohužiaľ pri prepnutí na prehliadač sa automaticky skutočne nastaví max podsvietenie. Je možnosť voľby len vypnúť obrazovku alebo šetrenie energie vypnuté.
    A čo horšie pri prepnutí späť na obraz tento sa nevráti na pôvodné nastavenie ale zostane vyžhavený na max.
    Automatické tlmenie ignoruje - je to proste natvrdo vo FW.
    ja ked prepnem na prehliadac, alebo aplikaciu, tak vidiet, ze sa podsvietenie zvysi, ale ked skoncim aplikaciu a vratim sa na pozeranie TV, alebo niecoho cez HDMI, tak sa vsetko vrati na povodne hodnoty. Ale tie automatiky (setrenie energie a inteligentny snimac) mam povypinane...

Je tu občas Avatar uživatele Swep
    Registrace
    Feb 2011

Moje LW650S neumí CIFS že ?

Je tu občas Avatar uživatele Swep
    Registrace
    Feb 2011

Citace Původně odesláno od sanchez13 Zobrazit příspěvek
    ja ked prepnem na prehliadac, alebo aplikaciu, tak vidiet, ze sa podsvietenie zvysi, ale ked skoncim aplikaciu a vratim sa na pozeranie TV, alebo niecoho cez HDMI, tak sa vsetko vrati na povodne hodnoty. Ale tie automatiky (setrenie energie a inteligentny snimac) mam povypinane...
    Souhlas se sanchezem. Jak vypnu premium a vrátím se na sledování kanálu tak se mi zpátky zapne energy saving.

Nováček
    Registrace
    Nov 2011

Po mesiaci používania mi TV sám reštartoval v priebehu dňa 3 krát. Pred tým to nerobil, časovač mám vypnutý. Je to dôvod na reklamáciu alebo máte na to dajaké vysvetlenie? Dik za odpovede

Strana 32 z 74 PrvníPrvní ... 22303132333442 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. 42LW570s-problém s HDD
    Od Seidl v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 15-11-2012, 12:23
  2. LCD: LG 42LW4500 vs Philips 42PFL7606H vs LG 42LW570S
    Od radagast v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 18-11-2011, 08:07
  3. LG 42LW570S - typ obrazovky?