Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 41

Téma: DSLR s FullHD?

Nováček
    Registrace
    Jul 2011

Praci cest a rukoum klid!

Timto Vas zdravim jako "novacek" do sveta nahravani rozhybanych obrazku

Vzhledem k tomu, ze jsem si procetl mistni kamenovani kamer pod 10k (a to i jejich potencionalnich kupcu ), tak jsem nekde zahlidl zminku o tom pouzivat DSLR i k nahravani FullHD videa. Tuhle debatu jsem rozvedl s mym sefem, ktery je taky "technogeek" a ten mi rekl, ze dokonce nejaka skupinka amateru natacela prave pomoci DSLR a meli za to i nejakou cenu nekde (vzhledem ke vseobecnemu rozhledu nemam pochyby ze na tom je neco pravdy).

Premyslim o "entry" bodu neco jako je Nikon D3100 nebo D5000, na Vimeu jsem nasel hromadu videii kde jsou ruzne testy a na amaterske patlamapatlama to staci. Porad lepsi nez moje prezivajici Sony DCR-TVR140 ci co to mam za tisicilety kram

Co by byl Vas favorit kdyz rozmezi investovanych fondu je mezi 10 a 15k? (prosim vynechte "a kdyby sis prihodil xxxx tak mas yyyy", 15k je opravdu max a vic do rozpoctu nenasetrim )

Mam jen tri zakladni pozadavky:

1) vymenne objektivy
    2) externi audio vstup
    3) moznost DO (neni zas tolik treba, ale hodi se )

Dekuji dekuji dekuji predem ...
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu občas
    Registrace
    Nov 2007

dslr je moda posledni doby, toci na to strasne lidi, takze tim urcite neprohloupis..
    jen bych osobne radeji zkusil canon.. treba 600D.. proc? vic rezimu videa (pokud uz na to u nikonu nikonu konecne neprisli taky) - 720p50 atd

Je tu pořád Avatar uživatele Pitomec
    Registrace
    Mar 2004

Že je to móda neznamená, že je to ideální. Kamerou jdou taky (někdy) dělat fotky, ale mnohem lepší jsou z foťáku. Stejně jako video je zase lepší z kamery.

Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od da_noob Zobrazit příspěvek
    Praci cest a rukoum klid!

Timto Vas zdravim jako "novacek" do sveta nahravani rozhybanych obrazku

Vzhledem k tomu, ze jsem si procetl mistni kamenovani kamer pod 10k (a to i jejich potencionalnich kupcu ), tak jsem nekde zahlidl zminku o tom pouzivat DSLR i k nahravani FullHD videa. Tuhle debatu jsem rozvedl s mym sefem, ktery je taky "technogeek" a ten mi rekl, ze dokonce nejaka skupinka amateru natacela prave pomoci DSLR a meli za to i nejakou cenu nekde (vzhledem ke vseobecnemu rozhledu nemam pochyby ze na tom je neco pravdy).

Premyslim o "entry" bodu neco jako je Nikon D3100 nebo D5000, na Vimeu jsem nasel hromadu videii kde jsou ruzne testy a na amaterske patlamapatlama to staci. Porad lepsi nez moje prezivajici Sony DCR-TVR140 ci co to mam za tisicilety kram

Co by byl Vas favorit kdyz [COLOR=red]rozmezi investovanych fondu je mezi 10 a 15k[/COLOR]? (prosim vynechte "a kdyby sis prihodil xxxx tak mas yyyy", 15k je opravdu max a vic do rozpoctu nenasetrim )

Mam jen tri zakladni pozadavky:

1) vymenne objektivy
    2) externi audio vstup
    3) moznost DO (neni zas tolik treba, ale hodi se )

Dekuji dekuji dekuji predem ...
    Nokia N8. A ještě si zavoláš, pošleš SMS a MMS, připojíš se k netu a přehraješ mediální soubory. A myslím to má i FM rádio. Kamera a foťák je pak jasná.

Nováček
    Registrace
    Jul 2011

Pitomce (bez urazky!), tak N8 nesplnuje ani jednu z podminek ... ale zase to ma hromadu pitomosti navic a vzhledem k tomu co ja potrebuju od mobilniho telefonu, tak mam uz par dni SONIM XP3300 Force ...

Krocane, tak ty ses zase mimo rozpocet ...

Je tu pravidelně
    Registrace
    Nov 2009

Citace Původně odesláno od Pitomec Zobrazit příspěvek
    Nokia N8. A ještě si zavoláš, pošleš SMS a MMS, připojíš se k netu a přehraješ mediální soubory. A myslím to má i FM rádio. Kamera a foťák je pak jasná.
    Pitomec nikdy nezklame ... ja bych to jen rozvedl dal ... za 15k se ani nahodou nedostanes na tvoje åpzadavky.Za tuto cenu mas fotak se zakladnim objektivem 18-55,delsi sklo je uz za dalsich par penez.
    Osobne jsem s fotakem netocil,je to dobra vec a toco s tim i profici,nicmene pro zacatecniky si troufnu rict,ze se jedna o narocnejsi vecicku. Samozrejme,jsou lidi ucici se rychle a z tohoto duvodu nemuzu rict NEDOPORUCUJU,ale mozna je to na zvazeni kazdeho.

Krocane, tak ty ses zase mimo rozpocet ...
    Nic ve zlem,ale ty jsi taky mimo rozpocet

Je tu pořád Avatar uživatele vivid.sk
    Registrace
    May 2009

Nejde o to cim tocit ale CO tocit. A prave vyhoda DSLR pri fotke je velka nevyhoda pri natacani beznych veci (rodine zabery). Ano, pisem o DOF.

Takze pokial chces tocit to, co bezny smrtelnik (rodina, deti, dovolenky) a nemas chut venovat sa kreativnym zaberom, zvol radsej beznu kameru alebo mozno aj lacny fotak za 350e (ktory ofc nesplnuje ani jedno z tvojich kriterii)

vid:

Canon 600D vs Sony HX9

Naposledy upraveno uživatelem vivid.sk: 06-07-2011 v 19:33

Je tu pravidelně
    Registrace
    Nov 2009

Citace Původně odesláno od vivid.sk Zobrazit příspěvek
    Nejde o to cim tocit ale CO tocit. A prave vyhoda DSLR pri fotke je velka nevyhoda pri natacani beznych veci (rodine zabery). Ano, pisem o DOF.

Takze pokial chces tocit to, co bezny smrtelnik (rodina, deti, dovolenky) a nemas chut venovat sa kreativnym zaberom, zvol radsej beznu kameru alebo mozno aj lacny fotak za 350e

vid:
    http://vimeo.com/25088008

Canon 600D vs Sony HX9
    http://vimeo.com/24747873
    Tady bych si s tebou dovolil nesouhlasit ... prave tu DOFku bych zde povazoval za vyhodu ... pokud s ni umis a neco o ni vis.

Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od MartasKP Zobrazit příspěvek
    Pitomec nikdy nezklame ... ja bych to jen rozvedl dal ... za 15k se ani nahodou nedostanes na tvoje åpzadavky.[COLOR=red]Za tuto cenu mas fotak se zakladnim objektivem 18-55,delsi sklo je uz za dalsich par penez.[/COLOR]
    Osobne jsem s fotakem netocil,je to dobra vec a toco s tim i profici,nicmene pro zacatecniky si troufnu rict,ze se jedna o narocnejsi vecicku. Samozrejme,jsou lidi ucici se rychle a z tohoto duvodu nemuzu rict NEDOPORUCUJU,ale mozna je to na zvazeni kazdeho.
    A to ještě nepočítal cenu externího mikrofonu, světla a nejspíš i stativu (aby ty záběry nebyly jak od Alzheimera).

Je tu pravidelně
    Registrace
    Nov 2009

Citace Původně odesláno od Pitomec Zobrazit příspěvek
    A to ještě nepočítal cenu externího mikrofonu, světla a nejspíš i stativu (aby ty záběry nebyly jak od Alzheimera).
    Nevim,jak jsi na tom ty,ale ja mam vcelku pevnou ruku ... ale vazne ... bez toho stativu a svetla se da vydrzet,ale ten mikrofon,na ten jsem zapomel ten je vcelku nezbytnost.

Registrace
    Mar 2004

Bez světla vydržíš do šera nebo tmy, pak je to celkem o ničem a pevnou ruku má člověk stěží s kamerou na rameno, natož s něčím v ruce

Nováček
    Registrace
    Jul 2011

a proc musim pocitat cenu veci ktery uz mam doma?

tak jestli by Vam to nevadilo, vratime se k puvodnimu dotazu,stale doufam ze dostanu od Vas jakousi uzitecnou radu, popripade tip, zatim mi tu nekdo radi fotak co nic nesplnuje, fotak co je pres rozpocet a nebo mobil ....

Chci si koupit DSLR za max 15k s pozadavkem na externi vstup, DO a vymenne objektivy ... ma nekdo nejaky navrh popripade zkusenosti s Nikon 3100?

Je tu pravidelně
    Registrace
    Nov 2009

[COLOR=red]a proc musim pocitat cenu veci ktery uz mam doma[/COLOR]?

tak jestli by Vam to nevadilo, vratime se k puvodnimu dotazu,stale doufam ze dostanu od Vas jakousi uzitecnou radu, popripade tip, zatim mi tu nekdo radi fotak co nic nesplnuje, fotak co je pres rozpocet a nebo mobil ....

Chci si koupit DSLR za max 15k s pozadavkem na externi vstup, DO a vymenne objektivy ... ma nekdo nejaky navrh popripade zkusenosti s Nikon 3100?
    To ze mas doma zakladni i dlouhy sklo na NIKON si nikde nenapsal,ze mas mikrofon taky ne. Nebo jsem se prehlidl?

Je tu pořád
    Registrace
    Aug 2008

Za ty uváděné peníze kup Canon 550D, dokud se ještě prodává. Pokud máš rád experimenty , existuje pro něj i neoriginální firmware, se kterým se natáčí o mnoho lépe.

Je tu pořád Avatar uživatele vivid.sk
    Registrace
    May 2009

Citace Původně odesláno od MartasKP Zobrazit příspěvek
    ... prave tu DOFku bych zde povazoval za vyhodu ...
    ...skus natacat decka behajuce po izbe tak, aby boli perfektne zaostrene... Ja mam problem aj s fotkami pri zrkadlovke a nieto este pri videu.
    Ale mozno to sikovny ludia zvladaju lepsie...

Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Dslr sony slt-a33 / a55
    Od bicista v sekci Videokamery
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 22-06-2011, 22:50
  2. Video z DSLR - proč nemá tolik detailů?
    Od Fricoolinek2 v sekci Videokamery
    Reakcí: 32
    Poslední příspěvek: 24-05-2011, 00:25
  3. Slashcam.de zavedl databanku i u DSLR
    Od Fricoolinek2 v sekci Videokamery
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 22-04-2011, 17:08
  4. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 13-12-2009, 19:40