Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: Canon HF M306 vs. Panasonic HDC-SD90

Nováček
    Registrace
    Jul 2011

Prosím o radu, pro kterou z těchto kamer se rozhodnout. Vlastním 3 roky kameru Panasonic HDC-SD9EP, ale bohužel se (podotýkám ne vinou výrobce) pokazila a oprava je dle servisu nerentabilní. A tak stojím před výběrem nové. Neměl jsem potřebu nějak sledovat vývoj v kamerách, takže bych dal na radu těch, co v tomto světě "žijí"... Potřebuji ji hlavně k rodinným účelům.

Z požadavků jsou hlavně:
    - Full HD
    - stabilizátor obrazu
    - přikláním se spíše k paměťové kartě než pevnému HDD
    - točení v interiéru/exteriéru vidím tak na 30/70%

Z toho co jsem mě v danou chvíli zaujalo jsou Canon HF M306 a Panasonic HDC-SD90 (ten je cca o 1500 kč dražší). Díval jsem se již i na vlákno "zkušenosti z Canon HF M306", kde je v podstatě pozitivní reakce. Nicméně bych rád porovnal a slyšel nějaké zkušenosti a rady "pro a proti". A vítám i tipy na jiné kamery...

Předem díky za rady.
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád
    Registrace
    Apr 2004

Teoreticky muzeme problematiku tady probirat na x strankach a stejne se nedobereme k jednoznacnemu zaveru. Pro tebe nejrychlejsi a nejspolehlivejsi reseni je vzit si svoji kartu, zabehnout do kseftu, kde tebou vytipovane kusy maji, odzkouset si ergonomii drzeni a ovladani, moznosti manualnich nastaveni - pokud je budes vyuzivat, natocit si par zaberu v malem svetle, normalnim svetle, zoomovat, atd. Doma pak v klidu shlednout a mas vybrano.
    Stejne finalni voba je jen a jen na tobe.
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 17-04-2012, 19:08
  2. panasonic sd90 alebo sd80 alebo canon hf200
    Od sarsan v sekci Videokamery
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 16-12-2011, 02:36
  3. Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 28-08-2011, 15:42
  4. Canon HF S200 or Canon HF M41 or Panasonic HDC-SD90
    Od MikeWayne v sekci Videokamery