Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Jaký přehrávač k TV

kolobka (3)|2.7.2011 12:15
Mám TV LG 32LE5300 a zrovna mi odešla věž. Tak přemýšlím, jestli se vyplatí koupit novou věž (která by se dala nějak propojit s TV aby to mělo lepší zvuk) anebo rovnou domácí kino a na něm přehrávat i hudbu. Něco jako toto:
http://www.kasa.cz/televize-audio-video/koupit/1299285/philips/domaci-kino-philips-hts3510-cerne/
Divák jsem nenáročný, jde mi spíše o zvuk, protože hudbu poslouchám denně, kdežto na filmy se dívám tak 2x týdně.
Nějaké rady? Nechci do toho cpát moc peněz, protože pro mě je to zbytečná investice, takže hledám co nejlevnější variantu.
geronimoh (2327)|2.7.2011 12:29
Nejlevnější varianta je vydražit nějakou použitou věžičku na aukru. Musíš si ujasnit, co od nového zařízení vyžaduješ, jestli na něm budeš pouštět rádio jako zvukovou kulisu, poslouchat hudbu, nebo lepší zvuk místo toho slabého, co většinou poskytují ploché TV. Pokud jsi nenáročný na kvalitu zvuku a nemíníš přikupovat další přehrávače, rekordéry a podobně, tak ti zařízení vše v jednom postačí. Jinak je lepší (bohužel i dražší) řešení koupit zvlášť AV Reciever a reproduktory.
kolobka (3)|2.7.2011 12:34
Poslouchám hudbu jako kulisu, to ano, ale ne radio, takže to musí přehrávat mp3. A myslím, že i to nejlevnější domácí kino bude mít hodně lepší zvuk než zabudované bedny v TV. A investovat vysoké částky nechci. Už jen proto, že TV a křeslo u ní jsou umístěny na ploše 2x3 metry, takže je zbytečné nějak extrémně to ozvučovat.
geronimoh (2327)|2.7.2011 12:38
[quote=kolobka;354835]A myslím, že i to nejlevnější domácí kino bude mít hodně lepší zvuk než zabudované bedny v TV.[/quote]

To jistě bude :)