Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Sledovanie TV na monitore PC

RUSIN (2)|17.3.2005 10:33
Som novým majiteľom karty Pinnacle Studio AVDV včítane softwaru Pinnacle Studio 9. V podstate som s uvedeným železom a softom spokojný.

Okrem iného chcem strihovú kartu používať na pozeranie TV vysielania naladeného cez tuner VHS videa na PC monitore.

Nakoľko soft Pinnacle Studio 9 neumožňuje zobrazovanie iba obrazového okna, nastavovanie jeho veľhosti, či fukcie ALWAYS ON TOP, chcem Vás poprosiť o Váš názor na vhodný soft pre moje účely.

Doporučovaný soft by mal umožňovať prehrávanie v rozlíšení plného PAL a samozrejme by mal mať možnožnosť eliminácie prekladaného signálu tak, aby som trebárz na monitore mohol pozrieť hokej (to je asi extrém).

Ďakujem
Whitejoker (616)|20.3.2005 22:00
DScaler.
Ale starší verze měly nějaké problémy s novějšími chipy (myslím) SAA(něco) a s WXP.
Novější verze nevím.
Já mám W98SE a DS 3.1.2, čip na TV kartě BT878 a na sledování telky totální pohodáč.
WJ
RUSIN (2)|1.4.2005 18:54
Práve mám nainštalovaný DScaler V 4.1.11. a mám cez Svideo pripojenú HI8 kameru. S obrazom však nie som práve nadšený. Obraz okrem iného je deformovaný a nevidím ho celý. :-((( :-((( :-(((
Chalani, ktorí použivajte tento software môžte tu napísať ako v ňom mate nastavené parametre v adresároch Deinterlace, Filtry a Pomery strán, resp. aj ostatné nastavenia, pri ktorých máte najlepšie Výsledky pri pozeraní TV signálu zo scartu iného zariadenia (video, TV prijímač, ...), resp. videokamery.
Za všetko čo k uvedenému napíšete Vám ďakujem.