Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 32

Téma: VD: Jak jste prožili stávkový den?

Nováček
    Registrace
    Jan 2010

Tímto Vás zveme na Víkendovou diskuzi na téma:

Jak jste prožili stávkový den?

Včera se v ČR odehrála stávka odborářů, kvůli které se na 24 hodin zastavila doprava na železnici a výrazně byla omezena městská hromadná doprava v některých metropolích. Navzdory všeobecnému očekávání akce nepřinesla velké dopravní kolapsy ani jiné problémy.

• Jak jste se ve čtvrtek 16. 6. dopravili do práce/školy či na jiná místa?
    • Zkomplikovala stávka nějak vaše plány?
    • Souhlasíte se stávkou a se způsobem, jakým byla provedena?

Napište nám své názory, zapojte se do diskuze!

Zúčastnit se mohou i neregistrovaní, stačí stisknout tlačítko Odpověď u levého okraje stránky nad a pod příspěvky.
    Odpovídat lze po přihlášení

StD StD je offline
    Je tu pořád Avatar uživatele StD
    Registrace
    Mar 2004

Ad 1) Nijak - jsem nezaměstnaný a válím se doma. Naopak jsem si pochvaloval ten celodenní klídek bez hluku projíždějících autobusů a vlaků. A i kdybych někam jel, volil bych auto. MHD nepoužívám.

Ad 2) NE.

Ad 3) ANO, stávkuje se na můj vkus příliš málo a to Kašpárkovo divadlo, co si říká vláda, na to jen hřeší. Mimo stávky je potřeba také začít znovu používat osvědčené instituty jako je DEFENESTRACE a VEŘEJNÉ PRANÝŘOVÁNÍ (=zavírat na den do klece na náměstí)!

Naposledy upraveno uživatelem StD: 17-06-2011 v 11:15

Je tu pořád Avatar uživatele geronimoh
    Registrace
    Nov 2009

Včera jsem byl v práci. Všichni kolegové taky, i ti co jezdí hromadnou dopravou. Asi ta stávka byla dost slabá. Chtělo by to nějakou větší stávku...

Je tu pořád
    Registrace
    Sep 2010

V práci.V mé lokalitě se žádné omezení nekonalo.
    A odboráři se předvedli....Když je stávka,tak pro všechny.A ne,že si stávkuje kdo má náladu.Ať se podívají do Francie,jak se organizují stávky.

Je tu pořád Avatar uživatele Pitomec
    Registrace
    Mar 2004

V autoservisu. Naštěstí privátním, kde nemají čas stávkovat, ale musí dělat, aby nešli domů s prázdnou.

Je tu pravidelně Avatar uživatele tesla15
    Registrace
    Mar 2010

Jako důchodce při zprávách u televize. A a a a zavzpomínal na totál aaa " kdo by si tehdy něco podobného dovolil? Ba, jenom nahlas před sousedem vyslovil? Byl by to průser na zbytek života. Pochopitelně, vždy budem nespokojeni a mnohdy právem. S takovými soudruhy " vůdci " pomalu hajlujícími bych se stávky nezůčastnil.

Je tu občas
    Registrace
    Nov 2007

A) auto
    B) ne, jen sem se nasmal nad ceskymi odborari
    C) NEE!!!!!!!

Je tu pravidelně Avatar uživatele jarod72pm
    Registrace
    Feb 2007

1.kolo jako každý jiný den
    2.vůbec ne
    3. Souhlasím ale byla velmi slabá a bez efektu(nejspíš)

Moderátor Avatar uživatele Ivo Mašek
    Registrace
    Apr 2004

Tady co v té výspě bydlím, jezdila MHD normálně, pouze ČD si dalo oddych. Ale protože jsem je nepotřeboval, nijak mě to neomezilo. Jinak, ten den jsem měl plánované volno mezi šichtama (v práci jsem byl až dnes)
    Se stávkou souhlasím. proč? Protože politická garnitura dnešních dní je zkorumpovaná, hrabe pouze pro sebe, ignoruje nejen občany, ale jak jsem se dnes z radiožurnálu dozvěděl, ignoruje i svaz podnikatelů (hovořil president tohoto svazu, v mnohém s odbory souhlasí a sám řekl, že má i on velké problémy v tripartitě, vláda ignoruje úplně všechny). tato země je v korupčním prostředí již na úrovni Albánie a Kosova., tato země dostala známku 4- !! Jenom tato vláda, která je u moci rok, se topí v neskutečných sračkách. Tolik afér Evropa nepamatuje, všechny se zametají pod koberec., soudy pracují na politickou objednávku, takže o nějaké nezávislosti nelze vůbec mluvit (viz poslední případ z dneška: afera Drobil), ...........
    Politická garnitura (a nemyslím nějakou stranu, ale všechny dohromady, protože tady to vlastně funguje na bázi Národní fronty), která je profláklá, topí se v aferach všeho druhu, rozfofrovala 1,5 bilionu korun (a my je máme zaplatit), je namočena v korupci, její někteří ministři a dokonce president vyhrožují vyhazovem a sankcemi stávkujících (to si nedovolí nikdo např. V Itálii, Francii, Německu, a už ani v Polsku, Maďarsku, ...), atd., tato garnitura nemůže provádět žádné reformy, neb to můžu rovnou vzít své peníze a hodit je do kanálu - výsledek bude naprosto stejný.
    Toto vše je důsledkem nedokončené revoluce roku 1989.
    Naprosto v tom souhlasím s userem StD.

Registrace
    Apr 2004

A co se té problematiky týče, tohle jsem přepostoval od kolegů od vedle (viz přílohy)
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: stavka1.jpg 
Zobrazení: 162 
Velikost: 793.9 KB 
ID: 11426   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: stavka2.jpg 
Zobrazení: 141 
Velikost: 1.02 MB 
ID: 11427   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: stavka3.jpg 
Zobrazení: 138 
Velikost: 1.05 MB 
ID: 11428  

Je tu pořád Avatar uživatele Pitomec
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od Ivo Mašek Zobrazit příspěvek
    Tady co v té výspě bydlím, jezdila MHD normálně, pouze ČD si dalo oddych. Ale protože jsem je nepotřeboval, nijak mě to neomezilo. Jinak, ten den jsem měl plánované volno mezi šichtama (v práci jsem byl až dnes)
    Se stávkou souhlasím. proč? [COLOR=red]Protože politická garnitura dnešních dní je zkorumpovaná[/COLOR], hrabe pouze pro sebe, ignoruje nejen občany, ale jak jsem se dnes z radiožurnálu dozvěděl, ignoruje i svaz podnikatelů (hovořil president tohoto svazu, v mnohém s odbory souhlasí a sám řekl, že má i on velké problémy v tripartitě, vláda ignoruje úplně všechny). tato země je v korupčním prostředí již na úrovni Albánie a Kosova., tato země dostala známku 4- !! Jenom tato vláda, která je u moci rok, se topí v neskutečných sračkách. Tolik afér Evropa nepamatuje, všechny se zametají pod koberec., soudy pracují na politickou objednávku, takže o nějaké nezávislosti nelze vůbec mluvit (viz poslední případ z dneška: afera Drobil), ...........
    Politická garnitura (a nemyslím nějakou stranu, ale všechny dohromady, protože tady to vlastně funguje na bázi Národní fronty), která je profláklá, topí se v aferach všeho druhu, rozfofrovala 1,5 bilionu korun (a my je máme zaplatit), je namočena v korupci, její někteří ministři a dokonce president vyhrožují vyhazovem a sankcemi stávkujících (to si nedovolí nikdo např. V Itálii, Francii, Německu, a už ani v Polsku, Maďarsku, ...), atd., tato garnitura nemůže provádět žádné reformy, neb to můžu rovnou vzít své peníze a hodit je do kanálu - výsledek bude naprosto stejný.
    Toto vše je důsledkem nedokončené revoluce roku 1989.
    Naprosto v tom souhlasím s userem StD.
    Všech dní, je jedno jestli je tam levice, střed nebo pravice. Mimochodem ti odboroví bossové typu Zavadil mají sami nakradeno víc než dost a bohužel lidi jsou tupý ovce, kteří místo aby tuto verbež odstavili jako první, tak jim ještě dělají kašpárky (kompars) ve stávce, stejně jako kdysi dělali totéž Falbrovi a dalším stejným parchantům, jenž se za odbory jenom schovávají

Je tu pravidelně
    Registrace
    Nov 2009

Stavka??? Dejme tomu to tak muzeme nazvat ... nejdrive me tahle levicacka akce rozcilila,nastesti me strejda Necas zechranil vtipnou klickou se soudem a ja v pondeli mohl jet do Prahy k doktorovi na kontrolu a ve ctvrtek me potesila,kdyz my sefik naridil prespat pred sichtou v Mariotu na letisti. Samozrejme za firemni penize. Takova prilezitost se neodmita .Sice jsem mu tvrdil,ze se do prace dostanu,ze dalnici asi blokovat nebudou a kdyz,tak se da jet pres vesnice,ale befel je befel .
    Jinak si myslim,ze prazaci si odpocinuli,protoze Oraha byla bez aut a kolon,stavkujici venkovani se podivali do Prahy,nakoupili si,mozna dostali i nejaky volnasky do ZOO a treba i nejaky konzumenky v nejake prazske restauraci a odborarsti bafunari si pro zmenu zahrali golf. Kalousek mel dost ingredienci na kecup a Necas udelal neco malo pro sve zdravi a schodil par gramu,kdyz musel ujit tech par metru na Klarov ... takze samy pozitiva a o tech 70M ztraty CD se vsichni svorne podelime.

Registrace
    Apr 2004

tech 70M ztraty CD se vsichni svorne podelime.
    Oproti těm 1,5 bilionu je to jenom kapka v moři.

StD StD je offline
    Je tu pořád Avatar uživatele StD
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od MartasKP Zobrazit příspěvek
    Stavka???...
    Martas, tvé vyjádření nebudu rozebírat co do perspektivy viděné přes lžíci polévky, nicméně mi jen potvrzuje fakt, že jsou na tom gumoví Švejci hůře než kterákoli banánová republika. Na Kubě došlo k revoluci jen pro zavedení parkovacích automatů v Havaně, v Chile stačila jedna stávka dopravců ve vhodný okamžik ke svržení socanské vlády, ale ty jsi v klidu - předpokládáš, že to většina vidí stejně, ale to se mýlíš.
    Hlavně nezapomeň, že ty facebookové revoluce organizované jednou internetovou skupinkou z Bělehradu jsou poslední dobou dost v módě... Není potřeba komentovat, stačí vidět souvislosti.

Neregistrovaný
    Guest

Citace Původně odesláno od Pitomec Zobrazit příspěvek
    Všech dní, je jedno jestli je tam levice, střed nebo pravice. Mimochodem ti odboroví bossové typu Zavadil mají sami nakradeno víc než dost a bohužel lidi jsou tupý ovce, kteří místo aby tuto verbež odstavili jako první, tak jim ještě dělají kašpárky (kompars) ve stávce, stejně jako kdysi dělali totéž Falbrovi a dalším stejným parchantům, jenž se za odbory jenom schovávají
    Dokud Špidla stáhl daně podnikatelům na 25% bylo vše ještě OK (i vůdči Německu a Rakousku tu bylo furt vhodné podnikatelské prostředí nehledě na odpisy a jiné daňové ulevy)
    pak přišel Topolánek a šoupl daně na 19% a co to mělo za efekt? najednou nejsou peníze na Důchody a zdravotnictví.Mnoho ekonomů už tehdy před tím varovalo že pokud půjdou daně dolů nebude z čeho dotovat státní kasu a teď to máme - v kase nic a vláda šahá nám lidem do peněženek.
    Tohle je opravdu na delší konflikt lidí s pravicí a letos to asi začalo.

Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. TV 42" - plazma - co by jste volili?
    Od jerik2445 v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 13
    Poslední příspěvek: 30-11-2011, 13:26
  2. VD: Jakou nejdražší „věc“ jste koupili?
    Od Jiří Piškula v sekci Víkendové diskuze
    Reakcí: 13
    Poslední příspěvek: 18-12-2010, 16:55
  3. kterou z těchto tv by jste si vybrali
    Od kerosen v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 04-12-2009, 17:45
  4. VD: Jak jste připraveni na digitalizaci?
    Od husky14 v sekci Víkendové diskuze
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 01-02-2009, 13:06
  5. Jak jste spokojeni s LCD 100Hz
    Od tomzvule v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 05-08-2007, 12:52