Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Pár dotazů ke kartě Pinnacle PCTV 300i

tucnak (3)|16.3.2005 15:08
Nevíte náhodou někdo zda karta Pinnacle PCTV 300i (nebo spíše Media Center software) umožňuje:
* přepínat jazyk (myslím zvuk, třeba v M.A.S.H.), zatím to "řeším" puštěním jen jednoho reproduktoru pomocí balance.
* nahrávat z s-video vstupu - karta vstup má, ale v dodávaném softu jsem nenašel možnost výběru
* předpokládám že výše zmíněná omezení jsou dána softem (Media Center), můžete mi doporučit nějakou náhradu ? (třeba i dva samostatné programy - jeden pro sledování dvb-t, druhý pro grabování analogového signálu z videa přes s-video)

díky za rady ...
Dreamer (459)|16.3.2005 21:35
Na analog skus ATV2000 alebo DScaler (ja mam Pinnacle kartu, len analog a ide mi len ATV2000).

Na DVB-T napr. DVB Dream - ma podporu DVB-S, DVB-T a DVB-C, tak mozno pojde.

A napis ci ti to pojde, tiez uvazujem o DVB-T karte a podpora DVB prehravacov ma zaujima. Napis ci ti ide spolu analog a DVB-T (na 1 monitore). Dik.
xradim (7)|21.7.2005 23:44
Mam 310i. Zkusil jsem DVB Dream, ale bohulzel. Chtelo to po me hned na zacatku zadat vstup ze satelitu.

Celkem by nejaky soft potreboval. Karta asi bude bez problemu, ale ten soft co s tim Pinnacle dodava je na odstrel. Reakce tech. podpory na to kdyz jim reknu ze obcas trva softwarovane prepnuti kanalu i 30 vterin ci dele, je ze si mam zkontrolovat nastaveni disku :(

Psal jsem jim 2 emaily a reakce byla charakteru, ze kdyz mi nefunguje soft, tak si mam dat doporadku disk a grafiku.

Nevis jeste o nejakem softu, ktery by to mohl umet ovladat?
Radeq (277)|26.7.2005 13:16
Teda nechci strasit ani pomlouvat, ale Pinnacle jsem mel jen jednou (byl to analog tuner PCTV Pro), a musel jsem konstatovat toto:
- hardware spickovej
- zakladni software naprosto zoufalej
- moznost nahradniho softu nulova

Zda se ze se za ty dva roky co jsem jim tu kartu hodil nakonec na hlavu u Pinnaclu moc nezmenilo. Skoda :-((.