Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Export videa v Pinnacle Studiu

Overdose (3)|13.6.2011 21:36
Prosím Vás, ví někdo jak v Pinnacle studio 14 nebo 15 exportovat hotový projekt na disk? Jak si vše nastavím a kliknu na vytvořit disk, na konci vytváření mi to pokaždé napíše kompilace se nezdařila.
jarino1978 (8045)|13.6.2011 21:39
vymeň ten shit SW za niečo normálnejšie, napr. Corel Video Studio X4
MartasKP (710)|13.6.2011 22:25
Hlavne neexportuj na placku ... to je zasadni zacatecnicka chyba,finalni video se exportuje na HDD
Overdose (3)|14.6.2011 14:01
Jak to myslíte , neexportuj na placku?
jarino1978 (8045)|14.6.2011 16:05
že export prebehne na HDD v danej štruktúre. Je to lepšie, predídeš problémov pri podobných shitných SW. Potom to stačí len vypáliť ( po kontrole ).
Overdose (3)|14.6.2011 18:03
To jsem právě udělal. Uložil jsem to na HDD a pak mi to hodí chybu.
josefíka (651)|14.6.2011 18:58
Exportni čistě jen video na HDD a to znovu vlož na Timeline a udělej disk. Pinnacle může mít problém s projektem.
jarino1978 (8045)|14.6.2011 20:06
[quote=Overdose;351592]To jsem právě udělal. Uložil jsem to na HDD a pak mi to hodí chybu.[/quote]

použi jeden senzačný príkaz na pinnashit : uninstall

A daj si Corel Video Studio X4. Ten už vie aj 50p...
josefíka (651)|14.6.2011 21:53
jarino1978:
mě se zdají oba softy stejné. :-)
jarino1978 (8045)|14.6.2011 22:03
[quote=josefíka;351632]jarino1978:
mě se zdají oba softy stejné. :-)[/quote]

tak to sa hlboko mýliš. X4 ako aj bola X3 sú plne stabilné, podpora smart render 1920x1080/50i/50p, pluginy, je veľmi rýchly...
MartasKP (710)|14.6.2011 23:21
[quote=jarino1978;351616]použi jeden senzačný príkaz na pinnashit : uninstall

A daj si Corel Video Studio X4. Ten už vie aj 50p...[/quote]

Mej trosku uctu k zacatecnikum :D .... souhlasim,ze PS neni zrovna dobra strizna,ma vcelku HW naroky,ale kazdy musi nekde zacit, pokud neni IT odbornik o to hur.Spis nez pro uninstal jde o reinstal PC ... PS pomerne dobre beha na dobre nainstalovanych a legalnich verzich OS a strizen bez dalsich blbin,co vsichni radi cpou do PC (ke vsemu na jeden HDD) ... pokud ti to blbne,pak odinstalul vsechny codec packy,Nero a podobne blbiny. Doporucuji preinstalovani celeho PC a striznu nainstalovat na dalsi HDD
steviezah (272)|15.6.2011 12:27
Nevím jak jsi dalece pokročilý uživatel,doporučuju podívat se tady jestli nenajdeš odpověď:
http://www.youtube.com/user/steviezah
Vyber seznam videa Pinnacle 14.Hodně toho je stejného s 15,proto není zvlášť.
Co se týká Tvého problému:zkontroluj si kolik máš místa na HDD,pak si roztáhni časovou osu jestli nemáš někde mezeru mezi klipy.Pak by mně zajímalo tvoje nastavení exportu a operační systém.Zmínka o konfiguraci PC by taky neškodila.
No a samozřejmě je třeba mít čisté PC co se týče kodekpaků a různých dalších serepetiček jak už o tom psal MartasKP.
A ještě dotaz:Máš hotový render všech efektů,přechodů a titulků?Jak máš nastavený projekt?
Nemícháš dohromady videa z několika zdrojů,každé v jiném formátu,což sice nevadí,ale máš hotový render těchto částí?Kolik dalších videosoftů máš ještě nainstalovaných?Je mezi nima něco od Nera a tím nemyslím holý vypalovací program,ale jejich rádoby vylepšené videokodéry a enkodéry,které se bohužel někdy nainstalují do systému i bez vědomí uživatele?
Jak vidíš možností je několik a to jsem ještě na něco určitě nevzpomněl,nelze Ti dát univerzální odpovědi,navíc když o tvém projektu a PC nic nevím.Pokud Ti některé části mojí odpovědi nejsou jasné,nic se neděje,ptej se.Protože v tom případě Ti nepomůže změna softu,ale je třeba trochu znalostí.

Poznámka pro pokročilé:PS 15 neumí korektně udělat AVCHD DVD,ne vždy se to povede,ale tato volba přímo v exportu není,uživatel si ji nastavuje ve vlastním nastavení.
Pokud vložíte video které není na seznamu nastavení projektů,dochází v PS k přepočtu na nejbližší vhodný formát,to zatíží systém a proto je třeba použít dosti silný stroj,aby se dalo s takovým videem solidně pracovat.
Jinak je PS 15 nejspolehlivější z celé řady PS a nejstabilnější a pro začátečníka protože je česky, je tím nejvhodnějším softem,který doporučuju.
Takže výraz Pinnashit bych použil pro Avid Studio 1.0 i po updatu na 1.1.Takže AvidShit:-)Ale to už je na jiné vlákno.