Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Win xp MCE 2005 Prvni zkusenosti

lou (25)|16.3.2005 13:17
Vse me funguje bez problemu jako dvb-t mam WinTV NOVA-T MCE zatim se moc v evrope neprodava mam k tomu original dalkovy ovl ms. programovani uz je v pohode bohuzel to neni pomoci EPG v signalu ale pomoci internetu ale i tak spolehlivy a hlavne jednoduchy jak pro vopice :) format do kteryho se to uklada je dvr-ms nagrabuju par obrazku a pozdejc pridam
Radeq (277)|16.3.2005 13:30
Kde se to da sehnat?
lou (25)|16.3.2005 13:32
jak kartu tak win xp MMC2005 z dalkou sem koupil na ebay
pocitac mam v krabici ASUS pundit -R je to velmi tichy
lou (25)|21.3.2005 15:31
tak sem udelal screny programovani MCE v cz ale bohuzel toto foru nedovoluje priradit obrazky coz je hodne divny...
exTNT (1421)|21.3.2005 15:37
Někde v sekci "web" se o tom diskutovalo, každopádně obrázky se vložit daj, akorát je musíš pověsit někam na net a sem dáš jenom odkaz. Jestli nemáš možnost to vyvěsit a nejsou to nějaký vražedný gigasoubory, pošli mi to na mail (trinitro zavináč trinitro tečka net), dám to na server, pošlu Ti odkazy a dáš sem příspěvek s odkazama...
clee (6592)|21.3.2005 15:41
staci mit mail na seznamu, na slovensku je to myslim szm.com/sk tam dostanes 5mb s ftp pristupem tusim...
lou (25)|21.3.2005 16:57
trochu komplikovany ne??
exTNT (1421)|21.3.2005 18:58
Jasně, trhnout si nohou je podstatně jednodušší... :-E
lou (25)|21.3.2005 19:02
sem zaregistrovanej asi ve 20 forech a kazdy ma podporu obrazku tak nechapu proc to nejde tady kdyz se da omezeni velikosty tak to datove narocny urcite neni
lou (25)|21.3.2005 19:03
sem zaregistrovanej asi ve 20 forech a kazdy ma podporu obrazku tak nechapu proc to nejde tady kdyz se da omezeni velikosty tak to datove narocny urcite neni ps kdo by to chtel videt ty screany tak mu je poslu na mail napiste me na [email]lout@atlas.cz[/email]
exTNT (1421)|21.3.2005 19:46
Krom toho, co je napsáno v té diskuzi k obrázkům, co jsem zmiňoval, vidím i jeden docela užitečný důsledek - aspoň si spousta lidí dvakrát rozmyslí, než sem nacpe nějaký blbiny (to nemyslím na ty obrázky, co nabízíš, ty můžou bejt docela zajímavý).
exTNT (1421)|25.3.2005 12:05
Omlouvám se za zdržení, nějak jsem se tenhle tejden nedokopal ke kontrole mailu... Takže tady jsou ty obrázky:



Lynch (69)|18.4.2005 15:39
[quote="exTNT"]Omlouvám se za zdržení, nějak jsem se tenhle tejden nedokopal ke kontrole mailu... Takže tady jsou ty obrázky:
quote]

Má LOU nějaké další zkušenosti s Win MCE2005 ?
Enormně mě to zajímá, před časem jsme na ExtremeTechu četl návod, jak postavit MCE s podporou všech exist. formátů tzn. analog TV, DVB-T a DVB-S, všechno jim to krásně fungovalo, a to i HDV (DVB-T), takže by to mohla příjemná alternativa k poměrně drahým firemním HDD/DVD rekorderům od "značek"...

Záleží to také na tom, jak budou (a cenově !) dostupné specielní case pro "obýváky", které jsou designovány pro MCE, tzn. mají displej a IR ovládání s MCE kompatibilní, a kvalitní grafické karty s rozumnými výstupy (nejen DVI, ale i klasické RGB ?, či komponenty YCrCb)...
lou (25)|18.4.2005 16:03
Pouzivam to zatim bez problemu mam dvb-t nova mce nahravani programu bez problemu ma case pundit-r je tichy akorat ta karta se tam vejde jentaktak. (musi se odstranit plech) jinak je tichy dalkovy pouzivam od MS
pundit-r ma svhs vystup na televizi jinak pouzivam vga na projektor ...to je asi tak vse
jestli ale muzu poradit tak sou super case silverstone ale tady sou dost drahy okolo 8000 bez dph ale na ebay se daj sehnat okolo 150 eu tam se da sehnat i komplet win mce karta a ms dalka taky za dobrou cenu jedina nevyhoda je editace souboru ktery mce dela par programu je ale jeste ne vychytany