Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Zdieľanie kódovaných sat. kanálov / napr. skylink / na PANASONIC TX-P50VT20E

dzumi157 (10)|11.6.2011 22:14
Vedel by niekto poradiť či sa dajú vzdialene / cez internet napr. cez CCcam / zdieľať kódované kanály na internom satelitnom tuneri zabudovanom v 3D TV PANASONIC TX-P50VT20E?
golfLC (1941)|11.6.2011 22:39
To asi tazko, mas telku za 1500€ a riesis tu nejaky nelegalny prijem zdielanim klucov cez net, ked SkylinkHD kartu mas za 50€ aj s cetou !?!?! Nerozumiem..... Panasonic ma vlastny fw bez moznosti uprav!!!
Dagy2 (3153)|12.6.2011 08:44
golf ty tomu nerozumieš. To je taký šport....
Keď povieš že platíš za niečo čo sa dá beztrestne ukradnúť vyzeráš v krčme ako najväčší somár. Pritom v krčme je akceptované, že telky sa nekradnú a je možné ich získať v najhoršom prípade aj kúpou.
dzumi157 (10)|12.6.2011 09:18
Pre golfLC: na kázanie sú tu na svete iné inštitúcie, resp. ľudia v rúchach. Pri založení tejto témy som očakával odpovede v inom štýle. Tvoja odpoveď vypovedá o Tvojom vnútornom cítení - nemusel si sa unúvať. Asi si sa iba potreboval nejako zviditeľniť so svojím názorom na tieto veci, to však nepotrebujem. Potrebujem vedieť technické riešenie veci, nie duševné rozpoloženie. Taktiež neviem odkiaľ si zobral to, že mám telku za 1500.-€. Inač stojí už dnes od 1200.-€ a ešte ju ani nemám, iba uvažujem nad jej kúpou a preto si chcem vopred nejaké technické záležitosti vyjasniť.
Pitomec (10211)|12.6.2011 11:54
[quote=dzumi157;351068]Pre golfLC: na kázanie sú tu na svete iné inštitúcie, resp. ľudia v rúchach. [COLOR=red]Pri založení tejto témy som očakával odpovede v inom štýle. [/COLOR]Tvoja odpoveď vypovedá o Tvojom vnútornom cítení - nemusel si sa unúvať. Asi si sa iba potreboval nejako zviditeľniť so svojím názorom na tieto veci, to však nepotrebujem. Potrebujem vedieť technické riešenie veci, nie duševné rozpoloženie. Taktiež neviem odkiaľ si zobral to, že mám telku za 1500.-€. Inač stojí už dnes od 1200.-€ a ešte ju ani nemám, iba uvažujem nad jej kúpou a preto si chcem vopred nejaké technické záležitosti vyjasniť.[/quote]
Na veřejným fóru ti nebude nikdo odpovídat na dotazy týkající se trestný činnosti. To snad nemůžeš ani myslet vážně 9-)
peco (772)|13.6.2011 08:51
Nedaju!

Ibaze by nejaky kutil urobil custom firmware pre tento typ TV, ktory by to umoznoval. Nepredpokladam, ze sa tym niekto bude zapodievat.
drto (341)|13.6.2011 10:06
to dzumi157:
na zdielanie si kup poriadny satelit najlepsie s linuxom a budes vysmiaty :) ked uz mas 1000€ na tv tak nejakych 300€ na satelit snad niekde este najdes ci?
:)
Zemetras (2)|19.6.2011 22:24
Som stastnym a spokojnym majitelom PANASONIC TX-P42VT20E . Kedze , okrem ineho , sa zaujimam aj o satelitny prijem , samozrejme som hned po kupe vyskusal aj zabudovany sat prijimac . Aj ked som velke iluzie nemal , moje prve skusenosti sat prijmu ma sklamali . Zabudovany sat prijimac je primitivny DVB S2 prijimac pre FTA kanaly + CI slot pre CAM modul s kartou . Moznosti nastaveni je minimum . Pre mna je tabu aj pouzitie karty napr. Skylink vyhladom k tomu , ze CI slot mam obsadeny CAM modulom UPC ( DVB-C ). Je to skoda , na nete je minimum infa o pouzitych DVB S2 moduloch v TV a prakticke skusenosti s ich pouzivanim . Pokial niekto ma nejake infa , pripadne vie kde sa nachadzaju , bolo by dobre dat o nich vediet .
Dagy2 (3153)|20.6.2011 14:19
Zemetras, ak máš káblové UPC tak myslím, že SkyLink je úplná zbytočnosť.
skúseností najmä s panasonicmi (bohužiaľ nie zrovna pozitívnymi) je plné aj toto forum. Stačí hľadať vlákno zo septembra, čo sa udialo po zmene na HD-transpondéri SkyLinku s TV panasonič.
standawrc (172)|5.7.2011 12:21
[quote=Dagy2;352420]Zemetras, ak máš káblové UPC tak myslím, že SkyLink je úplná zbytočnosť.
skúseností najmä s panasonicmi (bohužiaľ nie zrovna pozitívnymi) je plné aj toto forum. Stačí hľadať vlákno zo septembra, čo sa udialo po zmene na HD-transpondéri SkyLinku s TV panasonič.[/quote]

Prosím tě mluv objektivně - skúseností najmä s panasonicmi HD-transpondéri SkyLinku - ano panasonic včetně plno dalších satelitných přístrojů , kdy se musel narychlo měnit SW a dokonce na některých to ani nešlo a vyhodili se.