Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 1 z 9 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 127

Téma: LG BX580 vs. BD660 vs. BD670 - rozdíly?

Nováček Avatar uživatele dawie
    Registrace
    Nov 2004

Zdravím,

poohlížím se rodičům po nějaké chytré krabičce schopné přehrát klasická DVD a přes USB či LAN i avi a mkv.

Mohl by mi někdo říct rozdíly u výše zmíněných typů Blue-Ray přehrávačů? Samozřejmě, české stránky LG o nich zatím taktně mlčí Případně doporučit i jinou variantu...primárně je požadováno přehrávání DVD placek.
    Napadl mě i Xtreamer DVD FullHD Media Player http://www.mall.cz/multimedialni-cen...d-media-player, ale o něm není nikde moc zmínek :-o Také bych v případě MMC uvítal i integrovaný HDD...
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Jan 2006

Citace Původně odesláno od dawie Zobrazit příspěvek
    Zdravím,

poohlížím se rodičům po nějaké chytré krabičce schopné přehrát klasická DVD a přes USB či LAN i avi a mkv.

Mohl by mi někdo říct rozdíly u výše zmíněných typů Blue-Ray přehrávačů? Samozřejmě, české stránky LG o nich zatím taktně mlčí Případně doporučit i jinou variantu...primárně je požadováno přehrávání DVD placek.
    Napadl mě i Xtreamer DVD FullHD Media Player http://www.mall.cz/multimedialni-cen...d-media-player, ale o něm není nikde moc zmínek :-o Také bych v případě MMC uvítal i integrovaný HDD...
    Model BX580 je loňský model,který má starší verzi Netcast(přístup na určité webové stránky-počasí,Picassa,YouTube).Má zabudovanou WiFi a je 3D.

Model BD660 je model 2011 ,přehrává 3D,nemá WiFi,ale jen LAN konektor.

Model BD670 je model 2011,přehrává 3D,má WiFi.Vpodstatě má stejné funkce jako loňský model BX580 jen má navíc novou verzi Netcast a je podstatně menší.

Ani s jedním neuděláš chybu-přehrávají v pohodě MKV,AVI...přes USB a mají síťové funkce a hodně rychlé reakce.

Je tu pořád Avatar uživatele zatty
    Registrace
    Jan 2011

já BX 580 6tý měsíc nehodlám ho měnit...nové se mi vůbec nelíbí....mechanika je držák a upsculing na 1080p je výtečný...mám k něnmu připychlý 1,5TB HDD s MKV přehrává dobře..wifi a upgrade přes wifi funguje spolehlivě

Nováček Avatar uživatele dawie
    Registrace
    Nov 2004

Citace Původně odesláno od mersa72 Zobrazit příspěvek
    Model BX580 je loňský model,který má starší verzi Netcast(přístup na určité webové stránky-počasí,Picassa,YouTube).Má zabudovanou WiFi a je 3D.

Model BD660 je model 2011 ,přehrává 3D,nemá WiFi,ale jen LAN konektor.

Model BD670 je model 2011,přehrává 3D,má WiFi.Vpodstatě má stejné funkce jako loňský model BX580 jen má navíc novou verzi Netcast a je podstatně menší.

Ani s jedním neuděláš chybu-přehrávají v pohodě MKV,AVI...přes USB a mají síťové funkce a hodně rychlé reakce.
    Aha..tak jse si to myslel dobře. že BX580 je loňský 3D model, a 6-kové letošní. Jelikiož WiFi nepotřebuji, NetCast mě vůbec netrápí, tak to vidím na BD660. Nevím, jestli kromě chybějící WiFi je tam oproti 670 nějaký další rozdíl? Ikdyž ohledně přehrávání DVD (příp. Blue-Ray) a MKV přes USB na tom asi budou stejně...
    Zkušenosti mám s BD560...u toho mi ale chybělo přehrávání po síti... a má docela pomalé reakce na DO

Registrace
    Jan 2011

reakce na DO je jediným minusem co se dá vytknout...u té 660 to nebude jenom v té wifi a netu..bacha na podporu formátu kterou poznáš až doma...může tam být i jiná mechanika...mám docela dobře osvědčené že ty levnější verze jsou podstatně hlučnější

Nováček
    Registrace
    Jan 2006

Já mám model BD570 a jsem s ním nadmíru spokojen,WiFi jede ok vč.aktualizací,přehrávaní po síti je taky OK,přehrávač je rychlý a velmi tichý,přes USB mi přehraje to co potřebuji,upscaling je výborný.
    Jak již bylo zmíněno,tak jediným malým slabým místem jsou ne vždy jisté reakce na DO.

Možná už letošní modely jsou na tom lépe,nevím-mám letošní model plazmy od LG(model 50PZ250) a tam je to s DO v pořádku,tak na tom třeba zapracovali...

Nováček Avatar uživatele bobescl
    Registrace
    Jun 2007

Mám BD670 a chtěl bych vědět zda jdou přiřadit titulky *.srt k formátu *.mkv a jak? Stejný název souborů , ale titulky nejedou. Ani přes wifi, ani z hdd. Dík za radu

Registrace
    Jan 2011

to by mělo jít bez problému? zkusil jsi nahrát nový firmware?

Registrace
    Jun 2007

Tak jsem chvilku zkoušel a taky přečetl podrobněji návod. Sice tam píšou jen něco o kódování titulků a to bylo v pořádku, ale přišel jsem na to , že stisknutím tlačítka na DO - info/display - se objeví malé menu a tam je kolonka ABC a jsou tam tři možnosti. Zvolil jsem číslo 3 a už to funguje. Toto je ale třeba provést vždy, když nejdou titulky.
    Jinak další zkušenosti s tímto přehrávačem: Zkoušel jsem všechny možné varianty přenosu dat do BD. Vše OK , jen přes wifi byl problém se soubory mkv - sekaly se. Vzdálenost od routeru je 4 m bez překážek, tak nevím co se děje. Natáhl jsem kabel do lišty podle stěny a je to v poho. Přehrávač celkově funguje perfektně, jediná slabina je delší odezva na DO. Ne ale vždy. Jinak samozřejmě nepřehrává soubory typu MOV a WMV . Xvid a Divx bez problémů i s titulkama není problém. Až narazím na nějaký problém, podělím se s Vámi. Mám ho teprve necelý den a šel jsem spát až ráno. Testy byly náročné

Registrace
    Jan 2011

Citace Původně odesláno od bobescl Zobrazit příspěvek
    Tak jsem chvilku zkoušel a taky přečetl podrobněji návod. Sice tam píšou jen něco o kódování titulků a to bylo v pořádku, ale přišel jsem na to , že stisknutím tlačítka na DO - info/display - se objeví malé menu a tam je kolonka ABC a jsou tam tři možnosti. Zvolil jsem číslo 3 a už to funguje. Toto je ale třeba provést vždy, když nejdou titulky.
    Jinak další zkušenosti s tímto přehrávačem: Zkoušel jsem všechny možné varianty přenosu dat do BD. Vše OK , jen přes wifi byl problém se soubory mkv - sekaly se. Vzdálenost od routeru je 4 m bez překážek, tak nevím co se děje. Natáhl jsem kabel do lišty podle stěny a je to v poho. Přehrávač celkově funguje perfektně, jediná slabina je delší odezva na DO. Ne ale vždy. Jinak samozřejmě nepřehrává soubory typu MOV a WMV . Xvid a Divx bez problémů i s titulkama není problém. Až narazím na nějaký problém, podělím se s Vámi. Mám ho teprve necelý den a šel jsem spát až ráno. Testy byly náročné
    vidíš stačilo si přečíst návod

Registrace
    Jun 2007

Je fakt, že návody nečtu a v tomto případě to ani v návodu nebylo. ALE ! Návody jsou od toho aby se četly a mě navedly na správnou tabulku, kde jsem to zkusil a fungovalo to.

Nováček
    Registrace
    Oct 2009

uvažuji o koupi BD660 nemáte někdo zkušenosti s upscalingem?
    jde mi hlavně o filmy v normál divx jak si s nima poradí?

Nováček
    Registrace
    Jan 2006

Citace Původně odesláno od bobescl Zobrazit příspěvek
    Mám BD670 a chtěl bych vědět zda jdou přiřadit titulky *.srt k formátu *.mkv a jak? Stejný název souborů , ale titulky nejedou. Ani přes wifi, ani z hdd. Dík za radu
    Chci se tě zeptat na BD670-měl by mít vzadu ventilátor-jak moc je hlučný??

Registrace
    Jun 2007

Pokud jsem si všiml , tak ventilátor zde není. A pokud ano , není vidět ani slyšet.

Registrace
    Jan 2011

Upsculing chodí na LG všeobecně výborně...co se týče funkce pro Divx tak si nejsem uplne jistý..je to hnus pokud nemam stazeny divx HD ale v tom případě už si stahnu radsi MKV ktere si bezproblému pak v LG přes USB přehraju

Strana 1 z 9 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. LG BD660 vs. BP620
    Od Marko702 v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 08-12-2013, 21:02
  2. Lg bd670 vs st600 vs bds590
    Od cnnrbl v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 31-12-2011, 23:09
  3. Reakcí: 3