Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

LG BX580 vs. BD660 vs. BD670 - rozdíly?

dawie (90)|25.5.2011 08:04
Zdravím,

poohlížím se rodičům po nějaké chytré krabičce schopné přehrát klasická DVD a přes USB či LAN i avi a mkv.

Mohl by mi někdo říct rozdíly u výše zmíněných typů Blue-Ray přehrávačů? Samozřejmě, české stránky LG o nich zatím taktně mlčí :-( Případně doporučit i jinou variantu...primárně je požadováno přehrávání DVD placek.
Napadl mě i Xtreamer DVD FullHD Media Player http://www.mall.cz/multimedialni-centra/xtreamer-dvd-fullhd-media-player, ale o něm není nikde moc zmínek :-o Také bych v případě MMC uvítal i integrovaný HDD...
mersa72 (37)|25.5.2011 18:41
[quote=dawie;347804]Zdravím,

poohlížím se rodičům po nějaké chytré krabičce schopné přehrát klasická DVD a přes USB či LAN i avi a mkv.

Mohl by mi někdo říct rozdíly u výše zmíněných typů Blue-Ray přehrávačů? Samozřejmě, české stránky LG o nich zatím taktně mlčí :-( Případně doporučit i jinou variantu...primárně je požadováno přehrávání DVD placek.
Napadl mě i Xtreamer DVD FullHD Media Player http://www.mall.cz/multimedialni-centra/xtreamer-dvd-fullhd-media-player, ale o něm není nikde moc zmínek :-o Také bych v případě MMC uvítal i integrovaný HDD...[/quote]

Model BX580 je loňský model,který má starší verzi Netcast(přístup na určité webové stránky-počasí,Picassa,YouTube).Má zabudovanou WiFi a je 3D.

Model BD660 je model 2011 ,přehrává 3D,nemá WiFi,ale jen LAN konektor.

Model BD670 je model 2011,přehrává 3D,má WiFi.Vpodstatě má stejné funkce jako loňský model BX580 jen má navíc novou verzi Netcast a je podstatně menší.

Ani s jedním neuděláš chybu-přehrávají v pohodě MKV,AVI...přes USB a mají síťové funkce a hodně rychlé reakce.
zatty (1215)|25.5.2011 19:15
já BX 580 6tý měsíc nehodlám ho měnit...nové se mi vůbec nelíbí....mechanika je držák a upsculing na 1080p je výtečný...mám k něnmu připychlý 1,5TB HDD s MKV přehrává dobře..wifi a upgrade přes wifi funguje spolehlivě
dawie (90)|25.5.2011 20:31
[quote=mersa72;347929]Model BX580 je loňský model,který má starší verzi Netcast(přístup na určité webové stránky-počasí,Picassa,YouTube).Má zabudovanou WiFi a je 3D.

Model BD660 je model 2011 ,přehrává 3D,nemá WiFi,ale jen LAN konektor.

Model BD670 je model 2011,přehrává 3D,má WiFi.Vpodstatě má stejné funkce jako loňský model BX580 jen má navíc novou verzi Netcast a je podstatně menší.

Ani s jedním neuděláš chybu-přehrávají v pohodě MKV,AVI...přes USB a mají síťové funkce a hodně rychlé reakce.[/quote]

Aha..tak jse si to myslel dobře. že BX580 je loňský 3D model, a 6-kové letošní. Jelikiož WiFi nepotřebuji, NetCast mě vůbec netrápí, tak to vidím na BD660. Nevím, jestli kromě chybějící WiFi je tam oproti 670 nějaký další rozdíl? Ikdyž ohledně přehrávání DVD (příp. Blue-Ray) a MKV přes USB na tom asi budou stejně...:confused:
Zkušenosti mám s BD560...u toho mi ale chybělo přehrávání po síti... a má docela pomalé reakce na DO
zatty (1215)|25.5.2011 20:38
reakce na DO je jediným minusem co se dá vytknout...u té 660 to nebude jenom v té wifi a netu..bacha na podporu formátu kterou poznáš až doma...může tam být i jiná mechanika...mám docela dobře osvědčené že ty levnější verze jsou podstatně hlučnější
mersa72 (37)|26.5.2011 20:56
Já mám model BD570 a jsem s ním nadmíru spokojen,WiFi jede ok vč.aktualizací,přehrávaní po síti je taky OK,přehrávač je rychlý a velmi tichý,přes USB mi přehraje to co potřebuji,upscaling je výborný.
Jak již bylo zmíněno,tak jediným malým slabým místem jsou ne vždy jisté reakce na DO.

Možná už letošní modely jsou na tom lépe,nevím-mám letošní model plazmy od LG(model 50PZ250) a tam je to s DO v pořádku,tak na tom třeba zapracovali...
bobescl (31)|28.5.2011 00:01
Mám BD670 a chtěl bych vědět zda jdou přiřadit titulky *.srt k formátu *.mkv a jak? Stejný název souborů , ale titulky nejedou. Ani přes wifi, ani z hdd. Dík za radu
zatty (1215)|28.5.2011 08:11
to by mělo jít bez problému? zkusil jsi nahrát nový firmware?
bobescl (31)|28.5.2011 11:27
Tak jsem chvilku zkoušel a taky přečetl podrobněji návod. Sice tam píšou jen něco o kódování titulků a to bylo v pořádku, ale přišel jsem na to , že stisknutím tlačítka na DO - info/display - se objeví malé menu a tam je kolonka ABC a jsou tam tři možnosti. Zvolil jsem číslo 3 a už to funguje. Toto je ale třeba provést vždy, když nejdou titulky.
Jinak další zkušenosti s tímto přehrávačem: Zkoušel jsem všechny možné varianty přenosu dat do BD. Vše OK , jen přes wifi byl problém se soubory mkv - sekaly se. Vzdálenost od routeru je 4 m bez překážek, tak nevím co se děje. Natáhl jsem kabel do lišty podle stěny a je to v poho. Přehrávač celkově funguje perfektně, jediná slabina je delší odezva na DO. Ne ale vždy. Jinak samozřejmě nepřehrává soubory typu MOV a WMV . Xvid a Divx bez problémů i s titulkama není problém. Až narazím na nějaký problém, podělím se s Vámi. Mám ho teprve necelý den a šel jsem spát až ráno. Testy byly náročné
zatty (1215)|28.5.2011 12:55
[quote=bobescl;348328]Tak jsem chvilku zkoušel a taky přečetl podrobněji návod. Sice tam píšou jen něco o kódování titulků a to bylo v pořádku, ale přišel jsem na to , že stisknutím tlačítka na DO - info/display - se objeví malé menu a tam je kolonka ABC a jsou tam tři možnosti. Zvolil jsem číslo 3 a už to funguje. Toto je ale třeba provést vždy, když nejdou titulky.
Jinak další zkušenosti s tímto přehrávačem: Zkoušel jsem všechny možné varianty přenosu dat do BD. Vše OK , jen přes wifi byl problém se soubory mkv - sekaly se. Vzdálenost od routeru je 4 m bez překážek, tak nevím co se děje. Natáhl jsem kabel do lišty podle stěny a je to v poho. Přehrávač celkově funguje perfektně, jediná slabina je delší odezva na DO. Ne ale vždy. Jinak samozřejmě nepřehrává soubory typu MOV a WMV . Xvid a Divx bez problémů i s titulkama není problém. Až narazím na nějaký problém, podělím se s Vámi. Mám ho teprve necelý den a šel jsem spát až ráno. Testy byly náročné[/quote]

vidíš stačilo si přečíst návod :-) :-) :-)
bobescl (31)|29.5.2011 12:39
Je fakt, že návody nečtu a v tomto případě to ani v návodu nebylo. ALE ! Návody jsou od toho aby se četly a mě navedly na správnou tabulku, kde jsem to zkusil a fungovalo to.
Benobi (34)|31.5.2011 18:09
uvažuji o koupi BD660 nemáte někdo zkušenosti s upscalingem?
jde mi hlavně o filmy v normál divx jak si s nima poradí?
mersa72 (37)|31.5.2011 18:54
[quote=bobescl;348281]Mám BD670 a chtěl bych vědět zda jdou přiřadit titulky *.srt k formátu *.mkv a jak? Stejný název souborů , ale titulky nejedou. Ani přes wifi, ani z hdd. Dík za radu[/quote]

Chci se tě zeptat na BD670-měl by mít vzadu ventilátor-jak moc je hlučný??
bobescl (31)|31.5.2011 20:47
Pokud jsem si všiml , tak ventilátor zde není. A pokud ano , není vidět ani slyšet.
zatty (1215)|31.5.2011 22:50
Upsculing chodí na LG všeobecně výborně...co se týče funkce pro Divx tak si nejsem uplne jistý..je to hnus pokud nemam stazeny divx HD ale v tom případě už si stahnu radsi MKV ktere si bezproblému pak v LG přes USB přehraju
Benobi (34)|9.6.2011 11:18
no tak mi přijde že normální divx vypadá naprosto dobře, krásný čistý obraz, (ovšem s fullhd se to nedá srovnávat ani náhodou) je rozhodně lepší než dvd na starém dvd philips, LG BD660 je sice nic moc, ale zatím jsem spokojen.
bluegoof (12)|9.6.2011 15:11
Ahoj,
taky přispěju se svojí trochou do mlýna.

Přehrávač je naprostá paráda za ty peníze co stojí - mě stál 2.300,-Kč vč. DPH (kamenný obchod).
HD video skvělé, DVD video super, DivX taky moc pěkné. Samozřejmě u divxů je již vidět vysoká komprese. To je ale OK, stejně tak to bylo na mém "super" ale již zastaralém DVD SONY DVP-NS76H.

Stačí si pustit 2 testovací smyčky:
Philips.demo.colors.of.miami.HDDVD.AC3.1080i.avi
Samsung-demo-oceanic-life-x264-1080p-40mbps.mkv
(videa lze stáhnout z http://www.ulozto.cz)

Ten druhý má neuvěřitelný datový tok 40 megabitů za sekundu a hraje naprosto dokonale.
Přehrávač navíc umí vše co jsem od "univerzálního děla" požadoval:
- blu-ray disky
- DVD disky
- CD disky
- všechny divxy, MKV, avi, atd.......
- DLNA neboli síťové přehrávání z disků počítačů nebo network storage
- internetové služby (youtube, počasí, picasa, rádia, atd.....)
- bez problémů roztočí externí HDD (což SONY neumí)

V podstatě pro mě ztratilo smysl kupovat různé popcorny, mediaboxy, multimediální PC, O!Play-e, Xtreamry, prostě jiné krabičky které umí přehrávát taky všechno.

Určitě namítnete že u těch mediálních PC jsou vyšší možnosti, ano jsou..... ale mě toto stačí a za ty peníze je toho víc než dost.

Model BX580 neznám vůbec a taky jsem se na něj nesoustředil. Protože ale jsem měl půjčený model 670, tak vím že ten má oproti modelu 660 integrovanou wifinu a vzádu malý větráček.
Na 99% jsou to jediné 2 rozdíly....

Pokud budete chtít nějaké konkrétní info, rád odpovím.
Jo ještě jedna věc, otevírání mechaniky mi více vyhovuje u 660 (přímé vysunutí) než u 670 (nejdříve se vyklopí celé dvířka). Taky subjektivně mám pocit že u 660 se vysune téměř celý šuplík pro disk, než u 670 (staré zlaté sony kde šupliky vyjížděly zcela).

M.
Krayzie (325)|11.6.2011 09:54
Vie mi pls. niekto povedat, ako su na tom spominane BD prehravace od LG s podporou movie poster? Hladam totiz nahradu za HTPC, teda prehravac hlavne HD ripov (H264/mkv). Ku kazdemu filmu mam vygenerovany poster aj s info o rozliseni, formate, ..., pomocou ThumbGen. Dokazu ich prehravace od LG zobrazit (ci uz priamo zo zdielaneho adresara po sieti alebo cez DLNA)?
Este zopar otazok:
1. Su reakcie DO fakt take zle?
2. Vie si prehravac zapamatat rozpozeranu poziciu filmu? T.j. pozeram film, v 1/3 ho vypnem a na druhy den chcem pokracovat tam, kde som prestal.
3. Ake ma moznosti seeku? Som zvyknuty na mysku a s myskou nie je problem sa dostat na akukolvek poziciu vo filme behom chvilocky.

Vopred vdaka za kazdu odpoved.
bobescl (31)|12.6.2011 10:55
To Krayzie : odpovím Ti na 1. a 2. otázku
Nejprve tedy upřesním , že doma mám 570 a švagrovi jsem pořídil 670 , ale je tam jen minimální rozdíl.
1. Odezvy DO jsou pomalé, zpočátku mi to vadilo, ale rychle jsem si zvykl. Taky jsem vysledoval, že např. při použití tlačítka search, což je rychlé posunutí přehrávání na jakoukoliv přibližnou pozici, funguje rychleji při přehrávání z USB než po síti. Jinak třeba použití tlačítka info display ( nastavení titulků, jiného zvuku apod.) v případě sítě trvá třeba i 5 s :(
2. pokud vypneš film stopkou a pak přístroj vypneš, nepamatuje si nic a jede vše od začátku. Pokud film jen zastavíš a nevypneš a pak dáš play, jede vše od tam kde to skončilo. Rychle a poměrně přesně se to dá nastavit tlačítkem INFO/Display. Druhá volba shora ukazuje čas uplynulý/čas celkový. Šipkama na DO si po jedné minutě posuneš na požadovanou pozici. Škoda, Ferguson si to pamatoval i po vypnutí a nabídl možnost : od začátku/pokračovat
Benobi (34)|12.6.2011 20:45
ahojky mám pár otázek na bd660, mám s tím malé problémy.
když dávám ty internetové služby tak se to načítá třeba i minutu, accuweather tam mi nefunguje praha všechny ty 4 další čr města v pohodě jdou.
jinak když se chci připojit na nero mediahome tak mi to hází chybu a když už se načte obsah sdílených složek tak se to načítá 5 minut a nic se nespustí

nevíte někdo co s tím?
bobescl (31)|12.6.2011 23:51
To záleží na rychlosti připojení a rychlosti stránek.Taky mi to trvá než se načtou. Praha mi nefunguje taky, nevím proč, ale nejde to asi nikomu. Nero mediahome na 570 nemám , tak Ti neporadím.
bluegoof (12)|14.6.2011 10:15
[quote=Benobi;351210]ahojky mám pár otázek na bd660, mám s tím malé problémy.
když dávám ty internetové služby tak se to načítá třeba i minutu, accuweather tam mi nefunguje praha všechny ty 4 další čr města v pohodě jdou.
jinak když se chci připojit na nero mediahome tak mi to hází chybu a když už se načte obsah sdílených složek tak se to načítá 5 minut a nic se nespustí
nevíte někdo co s tím?[/quote]


Ahoj,
mě všechno fachá jak má. Po prvním spuštění se automaticky spustil update firmwaru - celkem 3x.
Netcastové aplikace fungují v pohodě. Ta Praha v Accuweather mě pěkně žere, napsal jsem na accuweather.com dotaz a oni mi odpověděli že widget programovali v LG abych se tam poptal. Tak jsem to skusil, nicméně na stránkách LG (českých, německých, amerických) nikde nefunguje vložení dotazu formou emailu. Uvidíme... snad to půjde později.

Dále k tvému propojení po síti LAN, já jsem nikde žádné nero mediahome neinstaloval. V síti mám počítače s WinXP a nasdílené složky a to je vše. LG tyto počítače i složky krásně vidí a dostane se do nich. Nic netrvá ani sekundu, jsou to okamžité reakce. Skus ten Nero mediahome vypnout.
bluegoof (12)|14.6.2011 10:22
[quote=bluegoof;350552]
......
Samsung-demo-oceanic-life-x264-1080p-40mbps.mkv
... má neuvěřitelný datový tok 40 megabitů za sekundu a hraje naprosto dokonale.[/quote]


Tady jsem se asi trochu přepočítal. Doma jsem měl testovací kus LG BD670 a tam tento demo klip běžel dokonale. Automaticky jsem předpokládal, že poběží i na BD660, nicméně když jsem to včera testoval, tak to skutečně nefunguje. Video hraje, ale je v něm neskutečné množství zelených čtverečků.....

Předpokládal jsem že hardwarově jsou model 660 a 670 totožné, ale asi to tak není....
To se jim vyplatí v dnešní době dělat 2 různé desky????
Další rozdíl co jsem zjistil je, že u jiného testovacího videa, soubor wmv, video kodek WMV9, audio kodek WMA9, mi hraje u modelu 660 pouze obraz, zvuk nehraje. Nicméně u toho testovacího 670 hraje obojí.

Tu mě napadla myšlenka, že jak přehráváni toho dema "Samsung-demo-oceanic-life" tak i audio kodeku WMA9 je otázkou jenom firmware. Je to možné?
bobescl (31)|14.6.2011 13:03
Zkoušel jsem tento klip na BD570 a hrál dobře. Jen jsem ho musel dát na externí disk a z něho pustit. Po síti mi to nemakalo, ale asi to nebude sítí ale mým pomalým PC. Jedna zajímavost: ten ext. HDD je USB 3.0 a na PC mám koupenou desku do PCI-e s porty USB3.0 kde ho připojuji. A teď: když kopíruji soubor třeba 12 GB z HDD na HDD v PC tak to trvá x minut. Pokud ale kopíruji ten samý soubor z ext. HDD 3.0 na HDD do PC je doba skoro poloviční. Disky v PC jsou SATA. :(
Seidl (73)|27.7.2011 01:05
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jak funguje roztažení obrazu na TV u BD660? Jde obraz pomocí přehrávače zvětšovat po jednotlivých krocích nebo je to jen skokově (např. zoom 1, zoom 2, atd.)? Do teď jsem měl dvd panasonic a tam šel obraz roztahovat po jednotlivých krocích.
usair (3)|18.8.2011 19:06
Ja by som si chcel kúpiť WD My Passport 2,5 1TB USB 3.0 a prehrávač LG BD670, potreboval by som vedieť, že či mi bude prehrávať LG filmy HD (mkv, avi....) z ext. HDD, že či nie je problém, že nemá ext. napájací zdroj? Má niekto skúsenosti s 1TB HDD a LG bluray prehrávačom? Díky za odpovede.
Barnabas (16)|28.8.2011 01:32
Chtěl bych se zeptat, zda BD660 přehraje soubory mkv s DTS-HD MA zvukem. Má stará BD550 toto neumí. Díky.
zatty (1215)|28.8.2011 12:28
měla by přehrát bo je to samé jk BX580 a ta to umí

Zvuk: Dolby True HD, Dolby DIgital, Dolby Digital Plus, DTS HD (Master Essential), DTS, MPEG 1/2 L2, AAC
Barnabas (16)|28.8.2011 17:49
[quote=zatty;364020]měla by přehrát bo je to samé jk BX580 a ta to umí

Zvuk: Dolby True HD, Dolby DIgital, Dolby Digital Plus, DTS HD (Master Essential), DTS, MPEG 1/2 L2, AAC[/quote]

Ale myslím MKV s DTS HD-MA, ne Blu-ray disk, nevím, jestli si rozumíme. Dnes jsem to byl vyzkoušet v elektro marketu a BD670 si ani neškrtla, zkoušel jsem 3 filmy mkv s DTS HD-MA, linulo se jen ticho.
Má, prosím, někdo 100% odzkoušený BD přehrávač, který toto zvládá? Díky.
romik76 (2)|10.10.2011 13:06
Mám tento DVD přehrávač a nevím jak (jestli to vůbec lze) přehrát DVD uložené na externím disku a připojené přes USB. Video je ve VOBech ve sloužce video_ts. Ostatní formáty hrají bez problémů.
zatty (1215)|11.10.2011 12:21
voby to nebere
romik76 (2)|11.10.2011 14:19
[quote=zatty;371173]voby to nebere[/quote]

a převést třeba do ISO nebo tak něco?
Přijde mi to pak hloupé, že DVD přehrávač, který stejnou strukturu z DVD v mechanice umí přečíst, ale stejný formát z HDD připojeného přes USB pak ne.
dawie (90)|11.10.2011 14:39
[quote=romik76;371197]a převést třeba do ISO nebo tak něco?
Přijde mi to pak hloupé, že DVD přehrávač, který stejnou strukturu z DVD v mechanice umí přečíst, ale stejný formát z HDD připojeného přes USB pak ne.[/quote]

Mám obavu, že ISO to taky nezkousne :-( (ale nemám ověřené)
U přístrojů tohoto typu holt nelze očekávat u multimedií funkčnost jako u Multimediálních center.

Elegantním řešením je z DVD vytáhjnout čistý MPEG..práce na pár minut; řešil jsem takto přehrávání DVD na plasmě Panasonic (a ta je na formáty ještě vybíravější:rolleyes:)
angeluss (10)|27.11.2011 19:25
Uvažujem o kúpe LG BD660. Zaujímajú má však tieto informácie:

Titulky:
- prehráva externé aj interné titulky?
- prehráva SRT aj IDX+SUB?

MKV:
- prehráva všetky typy MKV súborov? (s DTS-HD MA zvukovou stopou, 1080 aj 720, aký je maximálny vami skúšaný video bitrate?)

BD DISK/DVD DISK:
- disky prehráva len z mechaniky alebo vie ISO alebo priečinky prehrať z disku?
Drake89 (293)|1.1.2012 21:19
[quote=Seidl;358708]Dobrý den, chtěl bych se zeptat jak funguje roztažení obrazu na TV u BD660? Jde obraz pomocí přehrávače zvětšovat po jednotlivých krocích nebo je to jen skokově (např. zoom 1, zoom 2, atd.)? Do teď jsem měl dvd panasonic a tam šel obraz roztahovat po jednotlivých krocích.[/quote]

To by me taky zajimalo, ma to nekdo vyzkousene?
k0Seek (14)|22.1.2012 18:02
Jak je to s podporou *.mkv u BD660 po síti, máte to někdo ozkoušené jaké všechny kodeky to po síti zvládne?
Stanley73 (14)|22.1.2012 20:03
Chcem sa opýtať na skúsenosť pri spojení BD670 s externým HDD. Mne toto spojenie trvá niekedy aj 20 sekúnd, je to otravné, keď chcem prehrať nejaký film z USB ext. HDD a len vyhľadávanie trvá nekonečnú dobu. Mám všetky aktualizácie, pripojenie na net cez wifi. A dnes som si všimol, že pri prehrávaní sa na obyčajnom avi sekal obraz.
Dagy2 (3153)|23.1.2012 23:13
Keďže mám pomerne zlé skúsenosti s WiFi u NTB (signál resp. pripojenie mi kolíše medzi 56MBit až k 6MBit) mám 660 a pripojenie cez kábel. Osobne by som WiFi použil len na obmedzenú vzdialenosť. To je ale moja skúsenosť.

Mám tiež problém pripojiť klasický LAN kábel pretože som s ním nepočítal, tak používam ProLink pripojenie cez 230V zásuvku. funguje OK.
Stanley73 (14)|24.1.2012 06:50
[quote=Dagy2;393379]Keďže mám pomerne zlé skúsenosti s WiFi u NTB (signál resp. pripojenie mi kolíše medzi 56MBit až k 6MBit) mám 660 a pripojenie cez kábel. Osobne by som WiFi použil len na obmedzenú vzdialenosť. To je ale moja skúsenosť.

Mám tiež problém pripojiť klasický LAN kábel pretože som s ním nepočítal, tak používam ProLink pripojenie cez 230V zásuvku. funguje OK.[/quote]

Ale ja mám wifi router cca 2 metre od lg.
Včera som testoval to sekanie avi, pustil som mkv a išlo v pohode, potom som pustil nešťastnú sériu , kde mam tie avi a opäť sekanie. Predpokladám, že mám zlé avi.
pavelsuc (2)|22.2.2012 13:57
Uvažuju o koupi BD670. Chtěl jsem se zeptat, jestli umí přehrávat internetová rádia. Podle informací z LG neumí, ale na nejrůznějších fórech jsou různé informace o tom, že to jde. Je to tak?
Díky za radu.
Dagy2 (3153)|27.2.2012 23:44
odpoveď je áno
BD660 má V-tuner, ktorý prehráva všetky možné net rádiá. Je tam možnosť vyhľadávania podľa krajín, typu vysielania a pod. Možnosť nastaviť obľúbené.
Keď som porovnával BD660 a 670 vychádzalo mi, že 670 má jedine WiFi naviac, takže ja som bral 660, pretože mám LAN cez kábel

druhá dobrá vlastnosť je vynikajúce prehrávanie fotiek z ext uložiska - rýchle, aj s otáčaním fotiek si poradí vynikajúco plus prehrávanie hudby k tomu

inak ako prehrávač má veľmi obmedzené portfolio formátov. DivX, Xvid, MKV, AVI a koniec. telka LG toho zvládne podstatne viac.

Stiahni si manuál na LG webe.
pavelsuc (2)|28.2.2012 07:12
Díky za info.
Šlo mi o to, abych mohl připojit přehrávač k receiveru a poslouchat web rádia bez TV. Psal jsem na technickou podporu LG a tam mi odpověděli, že internetová rádia nepřehraje - ale psala to slovensky nějaká Polka, takže jsem se chtěl raději zeptat někoho, kdo o tom opravdu něco ví :-) A v manuále, který je ke stažení na webovkách LG, taky není o této funkci ani slovo.
Takže ještě jednou díky.
mistral (18)|20.7.2012 18:25
Rad bych se pozeptal na radu ohledne streamovani obsahu na BD660 pres CIFS. Chapu dobre, ze na samotnem prehravaci neni mozne vubec nijak spravovat vzdalene sdilene adresare, ze kterych chci obsah prehravat? V GUI pristroje jsem nic nenasel, v odpovidajicich sekcich VIDEO/MUSIC/PHOTO se mi automaticky natahuji pouze me DLNA zdroje. Ja se kazdopadne potrebuji dostat na sve SAMBA/CIFS zdroje. Cekal bych tedy, ze je nejprve nekde v BD660 nastavim, tak to ale v pripade tohoto pristroje ocividne nefunguje. Ma to byt tak, ze se mezi DLNA servery maji automaticky natahnout "okolni stroje", nebo jak to LG vymyslelo? Takto mi to nefunguje a pokud by i melo, tak nechapu, kdyz budu mit napriklad CIFS zdroj chraneni specialnim pristupem (chapej, ze nebude nasdilen pro anonymni pristup), jak zajistim, aby se me to vzdy neptalo na user/password. Pokud to tak je, tak to jsem zase poridil kram :-( ... levna alternativa jednotne kombinace BD prehravace a MMC do loznice se tedy asi nekonala... ach jo :-( Diky predem za pozadovane info.
Wintermute (265)|21.7.2012 12:47
[QUOTE=mistral;417491]Rad bych se pozeptal na radu ohledne streamovani obsahu na BD660 pres CIFS.[/QUOTE]
CIFS zdroje dostupné v LAN BD660 automaticky detekuje a zpřístupňuje podobně jako DLNA zdroje. Nelze je definovat ručně. V případě, kdy nelze získat přístup anonymně, jsi vyzván k zadání jména a hesla pomocí klávesnice na obrazovce. Je tam myslím i volba "zapamatovat".

Nicméně s CIFS mám docela problém. Ke složkám sdíleným z WinXP a staršiho Linuxu se normálně připojím. Ke složkám sdíleným z Win7 a Synology NASu se mi to nedaří - BD660 po mě neustále chce jméno+heslo a i když zadávám všemožné kombinace, nepustí mě dál.

CIFS zdroje v menu:
Pytkin (7947)|21.7.2012 17:22
vo win7 zniz ochrany zo 128bitoveho kluca na tusim 56 .. aby to bolo kompatibilne so starsimy windowsami .. v settigoch sharing centra sa to robi ..
mistral (18)|23.7.2012 19:36
[QUOTE=Wintermute;417726]CIFS zdroje dostupné v LAN BD660 automaticky detekuje a zpřístupňuje podobně jako DLNA zdroje. Nelze je definovat ručně. V případě, kdy nelze získat přístup anonymně, jsi vyzván k zadání jména a hesla pomocí klávesnice na obrazovce. Je tam myslím i volba "zapamatovat".[/QUOTE]

Moc dekuji za potvrzeni me domnenky. Zjistil jsem, ze mam nejaky obecny problem, jelikoz nevidim okolni stroje ani v Xtreameru Prodigy (zjistil jsem to az nyni, jelikoz standardne pres nej pristupuji na sdilene slozky na Windows Home Server 2011 masine pres "oblibene",coz stale funguje). Budu si muset udelat cas a zkusit to vyresit. Kazdopadne se rovnou pozeptam, zda se s tim nekdo nesetkal take?
cormi (30)|19.8.2012 13:39
Zdravím,
prosím o pomoc ve věci WiFi připojení k LG BD670!

V pátek jsem koupil tento přehrávač a zapojil jsem se přes WiFi na router a aktualizoval software. Vše jelo jak má, až na mkv filmy z PC, kdy se načítaly velmi dlouho a nakonec nespustily. Říkal jsem si, že to bude spojením, že WiFina nezvládá datový tok. Tak jsem včera pro srandu spojil přehrávač s routerem kabelem. K mému překvapení se to chovalo stejně.

Fajn, tak jsem odpojil kabel a vrátil se k WiFi spojení. Jenomže při nastavování sítě mi to hodilo hlášku: nelze získat IP adresu. Zkoušel jsem ji nastavit jak jako dynamickou, tak jako statickou a stejný výsledek.

Můžete mi, prosím ,poradit kde je zakopaný pes? V nastavení routeru či ve Win 7 (64bit)?

Díky moc!
Deputy (54)|27.9.2012 08:31
Zdravím.
koupili jsme BD660 a měl bych 3 následující dotazy.
Přístroj si ihned po zapojení stáhl nový firmware.
1. Neumím zapnout české menu přístroje. V nabídce čestina není, jde nejak zapnout přes položku OTHER ?
2. Externi titulky SRT nezobrazují české znaky. Lze nějak řešit nastavením přístroje(kódování čestiny) ?
3. Přistroj je připojen k TV LG LM660. Lze přes HDMI sdílet internetové připojení (Specifikace HDMI 1.4 by to měla podporovat.)? Mám ethernet připojený do BD přehrávače, ale v TV je internet nepřistupný. Možná nespravný HDMI kabel, ale může to vůbec takto fungovat ? (abych zbytečně neshaněl kabel 1.4)
KamilZ (10277)|27.9.2012 08:44
Ad 1+2) kde jsi to kupoval a jaké máš přesné označení? Není to nějaká šedivka ze zahraničí?
Ad 3) ne, specifikace to podporuje, ale je to nepovinná část a nikdo to neimplementuje A i kdyby to obě zařízení podporovala, tak kabel HDMI 1.4 by Ti stejně nepomohl (kde na to blbé značení proboha pořád chodíte), potřeboval by jsi "High Speed HDMI Cable with Ethernet", žádné HDMI 1.4.