Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 3 z 9 PrvníPrvní 12345 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 31 až 45 z 127

Téma: LG BX580 vs. BD660 vs. BD670 - rozdíly?

Je tu pořád Avatar uživatele zatty
    Registrace
    Jan 2011

voby to nebere
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Oct 2011

Citace Původně odesláno od zatty Zobrazit příspěvek
    voby to nebere
    a převést třeba do ISO nebo tak něco?
    Přijde mi to pak hloupé, že DVD přehrávač, který stejnou strukturu z DVD v mechanice umí přečíst, ale stejný formát z HDD připojeného přes USB pak ne.

Nováček Avatar uživatele dawie
    Registrace
    Nov 2004

Citace Původně odesláno od romik76 Zobrazit příspěvek
    a převést třeba do ISO nebo tak něco?
    Přijde mi to pak hloupé, že DVD přehrávač, který stejnou strukturu z DVD v mechanice umí přečíst, ale stejný formát z HDD připojeného přes USB pak ne.
    Mám obavu, že ISO to taky nezkousne (ale nemám ověřené)
    U přístrojů tohoto typu holt nelze očekávat u multimedií funkčnost jako u Multimediálních center.

Elegantním řešením je z DVD vytáhjnout čistý MPEG..práce na pár minut; řešil jsem takto přehrávání DVD na plasmě Panasonic (a ta je na formáty ještě vybíravější)

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

Uvažujem o kúpe LG BD660. Zaujímajú má však tieto informácie:

Titulky:
    - prehráva externé aj interné titulky?
    - prehráva SRT aj IDX+SUB?

MKV:
    - prehráva všetky typy MKV súborov? (s DTS-HD MA zvukovou stopou, 1080 aj 720, aký je maximálny vami skúšaný video bitrate?)

BD DISK/DVD DISK:
    - disky prehráva len z mechaniky alebo vie ISO alebo priečinky prehrať z disku?

Je tu občas
    Registrace
    Oct 2011

Citace Původně odesláno od Seidl Zobrazit příspěvek
    Dobrý den, chtěl bych se zeptat jak funguje roztažení obrazu na TV u BD660? Jde obraz pomocí přehrávače zvětšovat po jednotlivých krocích nebo je to jen skokově (např. zoom 1, zoom 2, atd.)? Do teď jsem měl dvd panasonic a tam šel obraz roztahovat po jednotlivých krocích.
    To by me taky zajimalo, ma to nekdo vyzkousene?

Nováček
    Registrace
    Dec 2005

Jak je to s podporou *.mkv u BD660 po síti, máte to někdo ozkoušené jaké všechny kodeky to po síti zvládne?
    Naposledy upraveno uživatelem k0Seek: 22-01-2012 v 17:08

Nováček
    Registrace
    Sep 2009

Chcem sa opýtať na skúsenosť pri spojení BD670 s externým HDD. Mne toto spojenie trvá niekedy aj 20 sekúnd, je to otravné, keď chcem prehrať nejaký film z USB ext. HDD a len vyhľadávanie trvá nekonečnú dobu. Mám všetky aktualizácie, pripojenie na net cez wifi. A dnes som si všimol, že pri prehrávaní sa na obyčajnom avi sekal obraz.

Je tu pořád
    Registrace
    Apr 2010

Keďže mám pomerne zlé skúsenosti s WiFi u NTB (signál resp. pripojenie mi kolíše medzi 56MBit až k 6MBit) mám 660 a pripojenie cez kábel. Osobne by som WiFi použil len na obmedzenú vzdialenosť. To je ale moja skúsenosť.

Mám tiež problém pripojiť klasický LAN kábel pretože som s ním nepočítal, tak používam ProLink pripojenie cez 230V zásuvku. funguje OK.

Nováček
    Registrace
    Sep 2009

Citace Původně odesláno od Dagy2 Zobrazit příspěvek
    Keďže mám pomerne zlé skúsenosti s WiFi u NTB (signál resp. pripojenie mi kolíše medzi 56MBit až k 6MBit) mám 660 a pripojenie cez kábel. Osobne by som WiFi použil len na obmedzenú vzdialenosť. To je ale moja skúsenosť.

Mám tiež problém pripojiť klasický LAN kábel pretože som s ním nepočítal, tak používam ProLink pripojenie cez 230V zásuvku. funguje OK.
    Ale ja mám wifi router cca 2 metre od lg.
    Včera som testoval to sekanie avi, pustil som mkv a išlo v pohode, potom som pustil nešťastnú sériu , kde mam tie avi a opäť sekanie. Predpokladám, že mám zlé avi.

Nováček
    Registrace
    Jun 2009

Uvažuju o koupi BD670. Chtěl jsem se zeptat, jestli umí přehrávat internetová rádia. Podle informací z LG neumí, ale na nejrůznějších fórech jsou různé informace o tom, že to jde. Je to tak?
    Díky za radu.

Je tu pořád
    Registrace
    Apr 2010

odpoveď je áno
    BD660 má V-tuner, ktorý prehráva všetky možné net rádiá. Je tam možnosť vyhľadávania podľa krajín, typu vysielania a pod. Možnosť nastaviť obľúbené.
    Keď som porovnával BD660 a 670 vychádzalo mi, že 670 má jedine WiFi naviac, takže ja som bral 660, pretože mám LAN cez kábel

druhá dobrá vlastnosť je vynikajúce prehrávanie fotiek z ext uložiska - rýchle, aj s otáčaním fotiek si poradí vynikajúco plus prehrávanie hudby k tomu

inak ako prehrávač má veľmi obmedzené portfolio formátov. DivX, Xvid, MKV, AVI a koniec. telka LG toho zvládne podstatne viac.

Stiahni si manuál na LG webe.

Nováček
    Registrace
    Jun 2009

Díky za info.
    Šlo mi o to, abych mohl připojit přehrávač k receiveru a poslouchat web rádia bez TV. Psal jsem na technickou podporu LG a tam mi odpověděli, že internetová rádia nepřehraje - ale psala to slovensky nějaká Polka, takže jsem se chtěl raději zeptat někoho, kdo o tom opravdu něco ví A v manuále, který je ke stažení na webovkách LG, taky není o této funkci ani slovo.
    Takže ještě jednou díky.

Nováček Avatar uživatele mistral
    Registrace
    Feb 2007

Rad bych se pozeptal na radu ohledne streamovani obsahu na BD660 pres CIFS. Chapu dobre, ze na samotnem prehravaci neni mozne vubec nijak spravovat vzdalene sdilene adresare, ze kterych chci obsah prehravat? V GUI pristroje jsem nic nenasel, v odpovidajicich sekcich VIDEO/MUSIC/PHOTO se mi automaticky natahuji pouze me DLNA zdroje. Ja se kazdopadne potrebuji dostat na sve SAMBA/CIFS zdroje. Cekal bych tedy, ze je nejprve nekde v BD660 nastavim, tak to ale v pripade tohoto pristroje ocividne nefunguje. Ma to byt tak, ze se mezi DLNA servery maji automaticky natahnout "okolni stroje", nebo jak to LG vymyslelo? Takto mi to nefunguje a pokud by i melo, tak nechapu, kdyz budu mit napriklad CIFS zdroj chraneni specialnim pristupem (chapej, ze nebude nasdilen pro anonymni pristup), jak zajistim, aby se me to vzdy neptalo na user/password. Pokud to tak je, tak to jsem zase poridil kram ... levna alternativa jednotne kombinace BD prehravace a MMC do loznice se tedy asi nekonala... ach jo Diky predem za pozadovane info.

Je tu občas
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od mistral Zobrazit příspěvek
    Rad bych se pozeptal na radu ohledne streamovani obsahu na BD660 pres CIFS.
    CIFS zdroje dostupné v LAN BD660 automaticky detekuje a zpřístupňuje podobně jako DLNA zdroje. Nelze je definovat ručně. V případě, kdy nelze získat přístup anonymně, jsi vyzván k zadání jména a hesla pomocí klávesnice na obrazovce. Je tam myslím i volba "zapamatovat".

Nicméně s CIFS mám docela problém. Ke složkám sdíleným z WinXP a staršiho Linuxu se normálně připojím. Ke složkám sdíleným z Win7 a Synology NASu se mi to nedaří - BD660 po mě neustále chce jméno+heslo a i když zadávám všemožné kombinace, nepustí mě dál.

CIFS zdroje v menu:

Moderátor Avatar uživatele KamilZ
    Registrace
    Feb 2011

Strana 3 z 9 PrvníPrvní 12345 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. LG BD660 vs. BP620
    Od Marko702 v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 08-12-2013, 21:02