Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 6 z 9 PrvníPrvní ... 45678 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 76 až 90 z 127

Téma: LG BX580 vs. BD660 vs. BD670 - rozdíly?

Nováček
    Registrace
    Feb 2008

Zdravim. Chcel by som k BD660 pripojit viacero Ext. HDD cez usb. Disky mam zapojene v USB HUBe. Ak pripojim tento USB HUB do 660-ky da mi na vyber, ktory disk ma nacitat? Ma niekto moznost to odskusat? Dakujem
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu občas
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od sniper10 Zobrazit příspěvek
    Zdravim. Chcel by som k BD660 pripojit viacero Ext. HDD cez usb. Disky mam zapojene v USB HUBe. Ak pripojim tento USB HUB do 660-ky da mi na vyber, ktory disk ma nacitat? Ma niekto moznost to odskusat? Dakujem
    Ano dá na výběr.

Zkusil jsem připojit dva HDD na napajený USB HUB. BD660 v seznamu zdrojů zobrazí položku USB a po otevření další nabídku s USB1, USB2 atd.

Nováček
    Registrace
    Feb 2008

a nejake strucne porovnanie s lg bp 620? je to novsi model? na papieri ma lepsiu podporu formatov ako 660.

Nováček
    Registrace
    Apr 2007

Můj problém s absencí češtiny v bd660 "vyřešen" . Po měsící co byl přístroj v autorizovaném servisu, na popud prodejce a oficiálního dovozce LG, se ani školeným technikům nepodařilo češtinu do přístroje dostat. Navíc mi do budoucna dali v servisu radu - NIKDY v žádném zařízení neaktualizovat firmware svépomocí, na automatické nabídky aktualizace zásadně nereagovat. Což mi přijde v dnešní době, kdy se elektronika prodává "nedovařená" a update firmware je mnohdy jediná cesta oprav chyb a přidávání nových vlastnosti, rada poměrně "zvláštní".

Je tu občas
    Registrace
    Apr 2012

...nevím, ale já mám BD660 a vše je naprosto vpoho, první aktualizaci jsem dělal ručně, další už byly automaticky přes net... vše funguje super a mám s ním naprosto spokojený

Nováček
    Registrace
    Feb 2008

Citace Původně odesláno od sniper10 Zobrazit příspěvek
    No tu mám zatiaľ s mojou bd660 prvý vacsi problém. Cez to USB mi nenacita viac ako 4 disky. A aj to nacitanie trvá večnosť a dokonca sa mi takto nepodarilo prehrať este ani jeden film. Ak napojim len jeden disk tak to ide ale cez ten HUB to je katastrofa. Nepouzitelne. Pritom telka rozpozná v pohode aj 6 diskov a pritom to je telka.

Je tu občas
    Registrace
    Feb 2007

Tak 3-6 disků v USB to už je megalomanství a úloha jak dělaná pro síťové úložiště, že.

Nováček
    Registrace
    Jan 2008

mam problem s prehravanim cez CIFS na BD660. jednoducho sa neviem dostat do pocitaca. v sieti mam 2 PC. V pripade PC1 vidim shareovane foldre, ale ten v ktorom su videa sa javi ako prazdny. na PC2 sa ani neviem dostat ku shareovanym foldrom, vzdy to odomna chce meno a heslo, ale nepusti ma to dalej. Foldre mam naserovane na "Everyone", ale skusal som vytvorit aj noveho uzivatela a foldre nashareovat jemu, vypinal som antivirus a firewall, skusal som zmeny v registroch podla tohto navodu https://skydrive.live.com/view.aspx?...bc608&app=Word no nic nepomohlo...

mate nejaky tip ako rozchodit CIFS share?

Moderátor Avatar uživatele KamilZ
    Registrace
    Feb 2011

Jméno a heslo viz Viz https://www.tvfreak.cz/forum/showthr...758#post408758

Pokud Ti na jiném PC nevidí obsah, tak náš buď špatně oprávnění (ať už na sdílení nebo ACL), nebo máš ve jménech souborů/sdílení nějaké nestandardní znaky.

Nováček
    Registrace
    Feb 2008

to demorez: dnes vecer to idem tiez otestovat. daj vediet ci si to rozbehal podla kamilovho navodu.

Nováček
    Registrace
    Jan 2008

Citace Původně odesláno od KamilZ Zobrazit příspěvek
    Jméno a heslo viz Viz https://www.tvfreak.cz/forum/showthr...758#post408758

Pokud Ti na jiném PC nevidí obsah, tak náš buď špatně oprávnění (ať už na sdílení nebo ACL), nebo máš ve jménech souborů/sdílení nějaké nestandardní znaky.
    tie nastavenia mam uplne rovnake. zdielanie na ine zariadenia funguje, doteraz som takto pouzival RaspberryPi s XBMC a tam vsetko fungovalo perfektne.

Nováček
    Registrace
    Feb 2008

tak mne sa to CIFS podarilo rozchodit. Vdaka Kamil. Celé som to riešil preto, lebo mi cez DLNA sekali mkv-cka s vacsím datovym tokom. Naivne som si myslel ze to CIFS je riesenim ale sprava sa to presne tak ako ked som to mal cez DLNA. Skusal som dalej a problem konecne vyriesený. Medzi NTB a router som dal LAN kabel (predtým to islo vzduchom) a vsetko uz fachci krásne plynule tak ako cez CIFS tak aj cez DLNA. Konecne. Len skoda tych kablov vsade okolo. Este raz dakujem Kamilovi za rady.

Nováček
    Registrace
    Jan 2008

mne to nejde stale.... este co mi napadlo, ze by to mohlo byt v routri, ale neviem co by som mal nasvavit...

Moderátor Avatar uživatele KamilZ
    Registrace
    Feb 2011

V routeru to 999.9% nebude, ten by blokoval DLNA a ne CIFS. To by jsi musel mít opravdu zdupané nastavení interního firewallu. Velmi pravděpodobně jsi nedodržel něco z toho postupu, zatím všem zafungoval.

Nováček
    Registrace
    Feb 2008

Este jedna drobnost. Po vypnuti a opätovnom zapnuti lg bd660 mi nabehne angličtina. Nastavim slovenčinu ide ok. Stroj vypnem a ked ho zapnem tak opäť angličtina. Čo s tým?

Strana 6 z 9 PrvníPrvní ... 45678 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. LG BD660 vs. BP620
    Od Marko702 v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 08-12-2013, 21:02
  2. Lg bd670 vs st600 vs bds590
    Od cnnrbl v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 31-12-2011, 23:09
  3. Reakcí: 3