Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Problém s DO TV Tuneru Leadtek WInFast TV2000 XP Expert

Martin Zare (26)|27.4.2004 09:17
Zdravím,


stala se mi taková nemilá věc. Omylem jsem při běhu počítače zapojil jack 3,5 do zdířky pro dálkové ovládání a ozvalo se pípnutí. Od té doby, když do této zdířky zapojím káblík se senzorem pro dálkové ovládání, tak mi prostě dálkový ovladač nefunguje. Přeinstaloval jsem ovladače TV karty, program pro ovládání TV......a stále nic. Nevíte co se stalo? Myslíte si,že jsem dálkové ovládání na kartě nějakým způsobem odrovnal? Díky Martin
Ivo Mašek (10205)|27.4.2004 13:35
Pravděpodobně ano. Udělal jsi zásadní chybu v tom, že jsi do zdířky strkal cosi při zapnuté mašině.
starej_vul (250)|28.4.2004 13:44
Proč to děláš? Proč? Ve všech popisech TV-karet je psáno, že DO se musí "zastrčit" hned jak tam zastrčíš tu kartu a ještě před 1. spuštění PC. Jinak se nenainstaluje.
No ale s tou druhou TV-kartou už takovou chybu neuděláš, že?
Martin Zare (26)|28.4.2004 14:59
Ale ten dálkový ovladač mi předtím normálně fungoval.Až teď nastal ten problém.......
Ivo Mašek (10205)|28.4.2004 16:29
to Martin Zare:
Ovladač ti samozřejmě funguje, ale na kartě, jejímž obvodům jsi neřekl "sbohem".
Ten jack, který jsi strkal, kams neměl, jsi měl určitě pod napětím.
Převedem to do srozumitelnější řeči: Zapoj proti sobě dvě linky 230V~.
Jistě tušíš, co to udělá. To samé jsi udělal, ale s jinou voltáží.
Kdyby jsi to přece chtěl zkoušet, vem si gumové rukavice a stůj na velmi suchém podkladě - předem se zde distancuji od všech vzniklých škod, protože to budou lítat nejen jističe, ale i deony na trafostanici.

Buď rád, že ti nefunguje jenom dálkáč.
vlada (3470)|29.4.2004 13:26
Martin Zare> Neni ale důvod zoufat, tady najdeš návod, jak si levně a jednoduše vyrobit novej snímač. Vláďa