Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Prosíme přetočte (2008), aneb film pro milovníky VHS

Fricoolinek2 (675)|22.5.2011 22:47
http://www.csfd.cz/film/228270-prosime-pretocte/

"Prosíme přetočte je neuvěřitelný příběh o dvou kamarádech (Jack Black, Mos Def), jednom elektromagnetickém poli a všech vašich oblíbených filmech. Zmagnetizovaný mozek jednoho z nich totiž vymaže všechny kazety ve videopůjčovně a jim nezbude nic jiného, než smazané filmy znovu natočit. Vzniknou tak jedinečné verze filmů jako King Kong, Krotitelé duchů nebo Robocop"


Já si nemůžu pomoct, ale moje technické znalosti mi zabránili se nad zápletku tohoto filmu povznést a nepovažovat ji za zcela dementní.

Nebo tam zase bylo nějaký podobenství. Nějaká kritika dnešní "uspěchaný doby" (či podobný intelektuální klišé). Možná. Asi se mi o tom nechce příliš přemejšlet. A kdo ví. Možná je to i o rozdílný mentalitě. Možná 99% americkýho diváckýho publika neví o tom, by se na kazetu dal film znova nahrát z DVD a tak si myslej, že se ten film musí znova natočit kamerou, čímž hlavní hrdiny nepovažujou za dementy.
StD (8612)|8.6.2011 08:00
...jsem na to minulý týden chvilku čučel ke konci na nějaké komerční stanici (už nevím, jestli RTL, Sat1 nebo VOX) - šílená ptákovina. Jediný co mi tam jako pointa vyplynulo bylo to, že na ně vyrukovala Weaverová v čele stáda právníků a krám jim zavřela pro porušování copyrightu velkých firem zábavního průmyslu. Byli označeni za piráty... Pak už jsem to raději přepnul na něco jiného, protože následoval standardní konec á la Top Gun... :-(((
sberatel (1)|20.9.2011 12:11
Dobře ulítlá věc.. dvd jsem sehnal v Praze v pasáži Světozor, maj tam toho spousty, ale u tohodle se člověk dokáže celkem zasmát. Jack Black je prostě komik
ai (2993)|25.10.2011 03:39
[quote=Fricoolinek2;347276] Možná 99% americkýho diváckýho publika neví o tom, by se na kazetu dal film znova nahrát z DVD a tak si myslej, že se ten film musí znova natočit kamerou, čímž hlavní hrdiny nepovažujou za dementy.[/quote]
Je to film z nadsazkou, proste ulet, ..., zase kecy o americkych dementech,...., a co treba Coz takhle dat si spenat , Pane, Vy jste vdova, a dalsi pecky .... ...to je take 99% cechu dementu ? @%$#&*^ .... ..