Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Uni čtečky GM UNI-BOX 9080 CRCI HD PVR COMBO+

jvtvfreak (2)|17.5.2011 08:50
Prosím zkušené o radu (pro Vás možná primitivní, pro mne důležitá). Nedaří se mi změnit čtečky z Conax na Uni. Můj BOX má zapsáno: SW verzi 06000700_1.3.00 , verze loaderu: M3602A 1.1.4 , poslední aktualizace: 20.10.2010. Na USB jsem nahrál do složky ROOT soubor s názvem: GM_Unibox_2010_07_20_lista.abs (jestli je to vhodný soubor nevím, ale taky nevím, kde najít ten správný). Když jsem to zkoušel v boxu z flešky, box se ještě ptal, jestli chci režim aktualizace: Main code nebo All code nebo Allcode+bootloader nebo Uževatelská BD. Tak to taky vůbec nevím, co zvolit a na co se mě ptá. Nechal jsem předvolenou Main code. Po odklinutí volby provedení aktualizace z USB vyskočila hláška "Špatný loader, prosím zkontrolujte verzi" - jenž to taky nevím, co je to loader. Takže závěr: díky za odpovědi a za pomoc.
Pitomec (10211)|17.5.2011 10:24
jvtvfreak (2)|17.5.2011 14:10
Dík za ten odkaz - to jsem potřeboval a mnohé chápu.
Ještě dotaz. Když propojím počítač se sat. přístrojem kabelem RS232 pro provedení aktualizace (přes USB hlásí chybu, odmítá aktualizovat loader), jak na počítači ten satbox uvidím? U satboxu není žádné CD s ovládačem.
Pitomec (10211)|18.5.2011 08:57
Já to dělal vždycky přes USB (a nevidím důvod, aby to nešlo - pokud máš samozřejmě správný soubor a není v nějakém adresáři, viz výše), ale pokud jde o RS232, tak tam samozřejmě potřebuješ soft, který s tím bude komunikovat.