Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

DVD architect 2.0b a trapný nastavení titulků!!!!

pierrek (59)|14.3.2005 09:57
Prosím vás. jak se dá defaultně nastavit větší písmo a jiný font pro celou stopu titulků abych nemusel debilně měnit každý titulkový okýnko zvlášť.
Jsou nastavený jako Arial, a velikost 14. To jsou takový blechy že se to ani pdečíst nedá. Jestli to nejde nějak najednou tak je to ten nejtrapnější program co jsem kdy viděl.
Díky moc moc moc!
stayman (12393)|14.3.2005 10:45
No trapny si akurat tak ty s tvojou ubohou orientovanostou prinajmensom na tomto webe ak nie v samotnom softe :-k
pierrek (59)|14.3.2005 11:01
[quote=StayMan by €RikŁ€]No trapny si akurat tak ty s tvojou ubohou orientovanostou prinajmensom na tomto webe ak nie v samotnom softe :-k[/quote]

No to je úroveň teda! Já tu nikoho neurážím! Jen se snažím vyřešit svůj problém se softem, a ty na mě takhle.
Tvoje reakce je vskutku úsměvná. Nevím jestli máš nějaký problém v rodině nebo Ti mladá včera večer nedala, protože sis ho týden neumyl.
Ty jestli Ty si nakonec ten soft nevytvářel, že si jeho takový zastánce.
Takže mi příště buď poraď nebo to neřeš. Děkujuuuuuuu.
Hezký den! :-D
stayman (12393)|14.3.2005 11:05
[quote=pierrek]No to je úroveň teda! Já tu nikoho neurážím! Jen se snažím vyřešit svůj problém se softem, a ty na mě takhle.
Tvoje reakce je vskutku úsměvná. Nevím jestli máš nějaký problém v rodině nebo Ti mladá včera večer nedala, protože sis ho týden neumyl.
Ty jestli Ty si nakonec ten soft nevytvářel, že si jeho takový zastánce.
Takže mi příště buď poraď nebo to neřeš. Děkujuuuuuuu.
Hezký den! :-D[/quote]

Pokial si budes pytat takymto arogantnym sposobom pomoc, a navyse este aj pisat o niecom, niekom co nemas ani paru, ver ze odpovede sa nedockas, skus zapojit svoju bystru mysel, urcite na to prides a budes si akurattak do konca vycitat, co si to vlastne napisal. :-)
pierrek (59)|14.3.2005 11:15
Pokial si budes pytat takymto arogantnym sposobom pomoc, a navyse este aj pisat o niecom, niekom co nemas ani paru, ver ze odpovede sa nedockas, skus zapojit svoju bistru mysel, urcite na to prides a budes si akurattak do konca svojho uboheho zivota vycitat, co si to vlastne napisal. :-)[/quote]

Na to jsem moc velký pohodář abych si něco do konce života vyčítal. Takže tady si docela ujel. Ale podle stylu jakým píšeš tak ty musíš mít asi haldu problémů, že se zabýváš takovými titěrnými věcmi jako co je a co není arogantní.
Z našeho, jistě příjemného, psaní má pocit že arogantní jsi Ty. Já napsal - prosím vás- předem jsem i poděkoval, a jestli zrovna Ty mě soudíš za vyjádření svýho názoru, který mě ani nepozdraví a hned si na mě něco vylévá, tak teda promiň ale si legrační 9-) \/
stayman (12393)|14.3.2005 11:17
Dik, ale pre "vediet o tebe" si staci precitat titulok :-)
pierrek (59)|14.3.2005 11:19
[quote=StayMan by €RikŁ€]Dik, ale pre "vediet o tebe" si staci precitat titulok :-)[/quote]

jasně Taťko 8-) takže myslíš že by mi Tvá, jistě veleuctívá, velkomožnost mohla poradit? DĚKUJUUUUUUUU!!!!!!! :-!!! :BB:
stayman (12393)|14.3.2005 11:29
Mohla, ale naco, to by si sa najskor musel ospravedlnit vyrobcom toho softu, potom mojej starej (ako si ju nazval) a v neposlednom rade aj mne, ale kedze ti na to vsetko z vysoka kaslem, tak ta akurat navigujem na sekciu navody...
pierrek (59)|14.3.2005 11:32
[quote=StayMan by €RikŁ€]Mohla, ale naco, to by si sa najskor musel ospravedlnit vyrobcom toho softu, potom mojej starej (ako si ju nazval) a v neposlednom rade aj mne, ale kedze ti na to vsetko z vysoka kaslem, tak ta akurat navigujem na sekciu navody...[/quote]

Bůh s tebou! Chlape! 9-)
stayman (12393)|14.3.2005 11:34
Dik :-)
Diablo (668)|14.3.2005 11:38
pierrek
Nevím to z hlavy, nemám Architect před sebou, ale když nastavíš jeden titulek, tak tam máš položku nebo ikonku nevím, kde máš použít toto nastavení i na ostatní titulky. Zkus na nastavený titulek kliknou pravým tlačítkem od myšáka.

StayMan by €RikŁ€
Trefil jsem se nebo jsem mimo? :OO



:-!!!
stayman (12393)|14.3.2005 11:42
Diablo tak jest.