Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 38 z 75 PrvníPrvní ... 28363738394048 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 556 až 570 z 1116

Téma: Lg 47lw5500

Nováček
    Registrace
    Jul 2011

Citace Původně odesláno od basks Zobrazit příspěvek
    Nevíte prosím někdo jak vyřešit problém s titulky (ve formátu sub) při sledování filmu v .mkv?
    Po přepnutí na 3D zobrazení (SBS) jsou titulky nekoukatelné. díky
    Tady máš program plus přesný návod, funguje - vlastní zkušenost
    http://www.3dsbs.com/3d-subtitles/57...-subtitle.html
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Dec 2011

Citace Původně odesláno od Saltze Zobrazit příspěvek
    A vedel by si poradiť, či môžem do TV dostať nové kodeky, aby prehral viacej súborov.
    Na PC ide zvuk všade a na TV iba niektoré filmy.

Nováček
    Registrace
    Jul 2011

Tak to proto, že TV neumí DTS zvuk ani jej nepropouští přes optiku dál, kvůli tomu jsem si pořídil multimediální centrum a je vše OK a s těma kodekama to určitě takhle jednoduše nejde, musíš počkat na aktualizaci firmware která tyhle nedodělky odstraní, ale pochybuju, že nějaká vyjde která by to odstranila, psal jsem v říjnu dvakrát na zákaznické centrum s dotazy jestli nějaká taková aktualizace v budoucnu vyjde a vždy jsem byl ujištěn, že to předávají a rychle odepíší, nedočkal jsem se ničeho !!! Za tu dobu vyšly asi dvě aktualizace, ale skoro nic se nezměnilo snad jen ve 3D po vypnutí truemotion obraz 1080i.

Moderátor Avatar uživatele KamilZ
    Registrace
    Feb 2011

S DTS je problém ten, že LG nemá licenci, resp. ji má koupenou pouze pro Koreu. Nedávno jsem zahlédl něco o novém partnerství LG a DTS, takže se snad blýská na lepší časy. Ale čekám to spíš v modelech 2012, ne zpětně ve starších. Sranda na tom je, že LG pro telefony licenci má. Asi je to mimo Koreu větší business než TV.
    Obdobný problém je i s WD MMC a DTS-HD. Tam je (resp. cca před rokem byla, teď nevím, v jakém je to stavu) stejná příčina, ale alespoň udělali "neoficiální" podporu pro pass-through.

Je tu pořád Avatar uživatele sanchez13
    Registrace
    Oct 2011

Nie len mobily, aj BD playere od LG v pohode prehraju DTS (napr BD660). A zvladaju aj čítanie z LAN cez sambu, alebo iný share. Takze veľmi nechápem, prečo to nevedia dat aj do TV...

Nováček
    Registrace
    Dec 2011

Citace Původně odesláno od sanchez13 Zobrazit příspěvek
    Nie len mobily, aj BD playere od LG v pohode prehraju DTS (napr BD660). A zvladaju aj čítanie z LAN cez sambu, alebo iný share. Takze veľmi nechápem, prečo to nevedia dat aj do TV...
    pravda, ja mám LG BD670 a tam tie filmy fungujú

Registrace
    Feb 2011

Tak ve 2012 zřejmě DTS bude: http://forums.plexapp.com/index.php/...15#entry220115, akorát se mi nezdá potřeba nového HW (DTS PCB).

Registrace
    Oct 2011

Citace Původně odesláno od KamilZ Zobrazit příspěvek
    Tak ve 2012 zřejmě DTS bude: http://forums.plexapp.com/index.php/...15#entry220115, akorát se mi nezdá potřeba nového HW (DTS PCB).
    To fórum má dobrý názov : The LG Smart TV - DTS Tragedy Thread
    našťastie aj tak planujem kúpiť AV receiver, takze potom ma to uz nebude trápiť...

Nováček
    Registrace
    Jan 2012

Citace Původně odesláno od Saltze Zobrazit příspěvek
    Děkuji, vyzkouším to

Nováček
    Registrace
    Jul 2011

Ahojte, chcel by som sa spytat ci je mozne nastavit jas, kontrast, sytost farieb samostatne pre tv vysielanie a samostatne povedzme pre internet a aplikacie.
    A este k jednej moje predchadzajucej otazke: poradi niekto ako sa dostat do servisneho menu?

Nováček
    Registrace
    Jan 2012

čaute ja mam 650s a ked pustim video na TV alebo film cez wifi z PC seka to,načitava,seka.Neviete kde je chyba

Je tu pořád
    Registrace
    Apr 2010

Citace Původně odesláno od Peteu Zobrazit příspěvek
    Ahojte, chcel by som sa spytat ci je mozne nastavit jas, kontrast, sytost farieb samostatne pre tv vysielanie a samostatne povedzme pre internet a aplikacie.
    A este k jednej moje predchadzajucej otazke: poradi niekto ako sa dostat do servisneho menu?
    telka má možnosť niekoľkých nastavení obrazu a zvuku, ktoré sú pomenované štandard, kino, hra, expert1, expert2, živý. tieto je možné voliť a nastavovať v nich všetky parametre. Nastavené parametre možno priradiť jednotlivým AV vstupom alebo nechať nastaviť rovnaké parametre pre všetky vstupy. čiže odpoveď na tvoju otázku je "áno" s výhradou že sa nenastavuje jas, kontrast a živosť farieb ako na CRT ale 1000 iných parametrov ktorých poskladaním získaš to čo potrebuješ.

ad Muro:
    seká lebo Wifi je na dve veci, jedna z nich je oblbovanie zákazníkov (dobre to vyzerá v manuále) a druhú si domysli....
    Ale na prehrávanie HD filmov je k ničomu. možno ešte ak máš telku a PC vedľa seba. Pozri ako kolíše wifi pripojenie PC k routeru - u mňa je to bežne 5÷50 Mbps. Strč tam LAN kábel a pôjde to bez problémov.

Registrace
    Feb 2011

Citace Původně odesláno od muro2604 Zobrazit příspěvek
    čaute ja mam 650s a ked pustim video na TV alebo film cez wifi z PC seka to,načitava,seka.Neviete kde je chyba
    Wifi, stačí zde trochu číst a hledat . Natáhni kabel.

Nováček
    Registrace
    Jan 2012

Ahoj všem,

měl bych k 47lw5500 jeden dotaz. Jak je to s AC3/Dolby Digital passthrough přes optický výstup? Nejedná se mi o DTS, které LG neumí, ale o DD.

Podle řady fór je to sice možné, ale zakázané od LG kvůli možné chybě při synchronizaci zvuku a obrazu.

Podle návodu http://openlgtv.org.ru/wiki/index.ph..._menus_/_modes jsem si přes své Logitech Harmony One zprovoznil EZ Adjust menu, ale problém je, že podle jiných fór bych tam měl mít položky PCM EDID D/L a AC3 EDID D/L a jejuch přepínáním řešit výstup stereo nebo AC3. Problém je, že já tam vidím pouze položku EDID D/L (firmware 05.10.02).

Tušíte prosím někdo, jestli to 47lw5500 neumí, jestli mám špatnou verzi firmware, jestli lezu do špatného menu, nebo kde jinde dělám chybu?

Díky

Registrace
    Oct 2011

Citace Původně odesláno od pokosoft Zobrazit příspěvek
    Tušíte prosím někdo, jestli to 47lw5500 neumí, jestli mám špatnou verzi firmware, jestli lezu do špatného menu, nebo kde jinde dělám chybu?
    podla specifikacie by mala vediet poslat DD a AC3 po optike, takze by nemalo byt potrebne zapinat to v servisnom menu (ale odskusane to nemam)...

Strana 38 z 75 PrvníPrvní ... 28363738394048 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Porovnání LG 47LW5500 x 47LW650S
    Od zuzizizu v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 07-06-2012, 11:45
  2. LG 47LX9500 nebo LG 47LW5500
    Od Hribi v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 31-10-2011, 13:33
  3. Reakcí: 2