Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

DVB-S: nefunguje zdielanie

Neregistrovaný (0)|13.5.2011 06:36
Tazatel: joey19

Znění dotazu: nejde mi zdielanie na druhom primaci Ariva 200 na tom prvom mi to ide bez problemov.nastavenie mam rovnake samozrejme okrem mena hesla.

Technika, které se dotaz týká: Ferguson Ariva 200 HD
peco (772)|13.5.2011 08:16
Malo vstupnych informacii.

Pokial je cely share system v ramci jednej domacnosti, tak upresni info. Cize na akom pristroji prevadzkujes server, akeho typu server je, obe arivy su klienti a server je iny pristroj, alebo jedna ariva je server a druha klient, aku pristupovu kartu sa snazis zdielat, ako mas prepojene pristroje? Atd...

Ak sa jedna o vzdialeny komercny share, resp. vzdialeny nekomercny share, tak sa obrat na svojho poskytovatela.
Pitomec (10211)|13.5.2011 10:35
[quote=peco;345344]Malo vstupnych informacii.

Pokial je cely share system v ramci jednej domacnosti, tak upresni info. Cize na akom pristroji prevadzkujes server, akeho typu server je, obe arivy su klienti a server je iny pristroj, alebo jedna ariva je server a druha klient, aku pristupovu kartu sa snazis zdielat, ako mas prepojene pristroje? Atd...

Ak sa jedna o vzdialeny komercny share, resp. vzdialeny nekomercny share, [COLOR=red]tak sa obrat na svojho poskytovatela[/COLOR].[/quote]:D:D:D
peco (772)|13.5.2011 10:40
A coze ti je take smiesne :D

Myslel som tym poskytovatela toho vzdialeneho share a nie poskytovatela sat TV.
Pitomec (10211)|13.5.2011 10:43
Ten "poskytovatel" je myslím rád, že je v ilegalitě jak partyzáni za války :D