Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Samsung UE55D8000

zatty (1215)|11.5.2011 00:17
Základám vlákno pro tuto televizi..piště rady postřehy.

já ji právě ode dneška.vyměnil jsem ji místo loňské ue46c8000.
bavorak (1494)|11.5.2011 08:31
sa to niekto ma, kazdy rok nova telka a hned najvyssia rada :-)
papinak2 (105)|11.5.2011 08:32
Tak sa trochu potom rozpíš víc. Obraz je lepší ako na C rade? a co internetové funkcie,ešte je to také pomalé a neohrabané?
zatty (1215)|11.5.2011 12:19
je třeba je trochu točit ať doma nezestárnou:-)

Večer se trochu rozepíšu. bo sem ji zapojil včera v noci a nebylo času na hraní si sní
zatty (1215)|11.5.2011 22:35
Takže tady jsou mé první postřehy.

Dloouho jsem zvažoval jestli ji vzít nebo ne. na držáku mi do včerejška visela dva měsíce koupená UE46C8000 ve vzdálenosti 3,35m. nakonec sem usoudil že je malá tak sem šel do UE55D8000 a držák sem zasunul trochu do zadu na vzdálenost 3,6m.

Těď vám trochu popišu na co jsem přišel během prvních dvou dnů.

1. Design
Modely řady ,,D,, jsem viděl na fotkách z veletrhů. tak sem byl v očekávání jaký bude reál.Modely ,,C,, s výrazným leštěným hliníkem jsou z mého hlediska naprosto designově dokonalé.
Po vybalení Déčka jsem žasnul nad tenkostí nového rámu. je to 5mm plech po obvodu.Hned sem to zavěsil a koukal jak tele na nové vrata.
Tenký rámeček v tédle velikosti je přesně ve stylu jako byste vykoukli z okna. Samsung se opět v tomto vytáhl ale nevím proč raději bych dal přednost trochu širšímu rámku ať to trochu oddělí. ne každému se to bude hodit do designu.mě se hodí. fota sem schopný poslat na mail kdo si řekne.
Jedinou výtkou k designu co mám je ovladač.Rozmlsán krásným kovovým ovladačem z Céčka sem dostal jen obyč plastový jako pro ostatní v podřadnějších řadách.Hold mi nezbylo nic nez si ho objednat a už je na cestě.můj krásný kovový miláček.

2. Prvotní instalece
Dle tradic samsungu je prvotní jednoduchá jak facka. TV se ptá a vy jen zběsile klikáte na tlačítko ,,NEXT,,. oproti řadě ,,C,, je totálně překopaná grafika a z mého hlediska vypadá podstatně lépe. je obšírnější ale zárověň jednoduchší včetně instalace satelitu.(konečně se chová jako slušný příjmač)

3. Menu + dolaďováni nastavení
Tato část zůstala více méně stejná.nevidím důvod taky proč ji měnit.

4.Apsy+internet atd...
Tady došlo oproti céčku k radykálním změnám.. úplně vše je přidáno to této funkce SMART HUB.
tzn. Přehrávání fotek,mp3,filmů,WEB Browser,nahrávaní kanálů,třídění kanálů..prostě všechno.v menu už si prostě programy neseřadíte.. je to přehledné a jednoduché. toto scelené se mi velmi zamlouvá.zmáčku 1 tlačítko na ovladači a vyberu si co chci zrovna dělat.
první test přišel na web. práce s ním přes ovladač je poměrně jednoduchá i na seznam sem se přihlasil poměrně rychle.(což se mi třeba u philipsu 40pfl6606 moc nevedlo).takže na takové čtení zpráv na seznamu super.jde si vybrat i velikost zobrazení stánky.
aplikace zůstaly na standartech z céčka.
co se týče řazení kanálů zůstalo to bohužel u standartu samsung.nejde označit skupina a posounout na pozici.takže jsem si naistaloval Astru 19,2 a sni 800 kanalu a muzu se posrat nez to preberu..nastesti jde vse importovat na flash. Nahrávní na HDD jsem zatím nezkoušel. malá výtka u přehrávní filmů je ta že opět nejdou spustit titulky kontejneru v MKV formátu jen externí.

5. obraz
čekal sem jestli to půjde zlepšit nebo ne. loňská 8000 vynikla s funkcí local dimingu.nejvíce to šlo vidět když běžely závěrečné titulky na černém pozadí se rozjaňovaly až části s titulky.zběsile sem tuto funkci hledal v menu ale nenašel tak sem se zasekl a pustil Gladiatora v MKV a skočil na titulky a mé sny se splnily.Local zafungoval skvěle.okolo titulky nebyly žádné šmouhy jako u céčka ale černý podklad na něm jen bílé titulky. obraz je o něco černější ale zatím jen subjektivně ale na hokeji CT HD nebo STV HD lepe nez na ,,Céčku,,.
největšího kladu kterého sem si všiml je celistvost obrazu z blízky. na loňském modelu při SD signálu z 30cm sem viděl šmouhování.Na novém Déčku mi při stejném signálu a pořadu se to jeví celejší.

6. Závěr
Jsem nadšen a to velmi. obraz je vyborný a jsem překvapen.
opět se tato TV stává obrovskou multimedialní hračkou a to se mi libí.

Toto jsou mé rychlo poznatky za dva dny. zítra mám volno tak se jí podívám blíže na zoubek.
když se ptejte
zatty
elektro (14)|12.5.2011 07:45
Jaké je 3d?Je stejné,nebo výraznější než u řady c8000?V čem všem je lepší výbava kromě dvb-s tuneru?Pip a pap má stejné možnosti jako řada c8000/velikost okna,umístění atd./?Dva tunery dvb-t/c pro pip asi nemá že?Děkuji.
zatty (1215)|12.5.2011 09:06
3D budu hodnotit podle reakci pritelkyne bo muj efekt je snizen, nevidim do dalky..
na ,,C,, kdyz sem ji pustil avatara tak říkala že je to super že vidí jak to naní padá,líta a tak. když sem jí tu samou scénu pustil na ,,D,, tak sebou cukala a říkala ať jdou ty potvory jdo od ní a nestrkajíjí ocas do vína. Takže podle reakcí naprostého lajka a jeho nadšení hodnotím že efekt je lepší než na ,,C,,.

co se týče výbavy jako takové.
v Balení jsou 1 brýle loni nebyly.přibylo 3 USB.odpadly přechodky na LAN,anténu,optiku..vše je opět na pevno v telce.v telce je i vestavěné wifi což u ,,C,,nebylo. velmi milé a praktické je že kabely HDMI jsou zapuštěny hloubějí do telky,takže nejde nic vidět.

Co se týče pipu tak to zůstalo stejné beze změn. jelikož nemám kabelovku ale jen sat tak na druhý tuner musíme zapomenout.
mám takový pocit že tato věc se v telkách bude objevovat tak za rok a více.už tam totiž nemají moc co nacpat a nějak vyšší řady budou muset oddělit.
PaliK (16)|12.5.2011 12:37
Aké diaľkove ovládanie si si doobjednal ? Je to to, ktoré vypadá ako Iphone a môžeš na ňom pozerať program ? Alebo nejaké iné ? Koľko je jeho cena ?
zatty (1215)|12.5.2011 16:47
nene objednal sem si to dalkove co bylo v řadách ,,C 8000,, to co vypadá jak iphone za cca 5,5tis. je naprosto zbytečné.. jelikož Tv je jako Smart tv tak uvažuji o galaxi ale jelikož nemám rád dotykové telefonxy tak si ho stejně nepořidím. já jen chci svůj designový kovový ovladač na tv. ne ovladát tv přes telefon. to vyzkouším jen jako hračku....
elektro (14)|12.5.2011 17:41
To stříbrné co je u řady 40a46c8000 se dá koupit zvlášt a funguje i na d8000 jo?Kde si to objednal a kolik stojí?V cizině asi prodávaji d řadu s oboustraným ovladačem a qwerty qtd-rmc 1.To asi není co máš ty že.Ty asi máš podobný co mají např.blu-ray přehrávače Samsung bd-c8500,6900 atd.s tím starým designem.Jestli nemáš s qwerty tak si dej do vyhledávače google ten qtd-rmc1 a napiš jestli to je ten co máš,nebo ne.
zatty (1215)|12.5.2011 21:23
bože kwerty u nás neblbni...samsung pro náš trh nemá peníze..uplně na to kašlou a proto nic nebude.budme radi ze tam dali jedny bryle.proc by jinak cena nových tv oporti lonskym byla o 10litru níž. je tam ten samý plasťík co je v lonske třeba 6500..kovika objednavam s tudma... jo jestli pojedou vsechny funkce nevim ale samsung nemeni kody takze by to melo slapat..

http://www.tsnova.cz/p52655-dalkovy-ovladac-tv-samsung-bn59-01054a/
panalu (10)|12.5.2011 22:02
[quote=zatty;345140]5. obraz
čekal sem jestli to půjde zlepšit nebo ne. loňská 8000 vynikla s funkcí local dimingu.nejvíce to šlo vidět když běžely závěrečné titulky na černém pozadí se rozjaňovaly až části s titulky.zběsile sem tuto funkci hledal v menu ale nenašel tak sem se zasekl a pustil Gladiatora v MKV a skočil na titulky a mé sny se splnily.Local zafungoval skvěle.okolo titulky nebyly žádné šmouhy jako u céčka ale černý podklad na něm jen bílé titulky. obraz je o něco černější ale zatím jen subjektivně...........................[/quote]
Jak může C8000/D8000 mít local dimming, když má ledky po stranách? To nechá svítit jenom pruh kde běží titulky?
zatty (1215)|12.5.2011 23:17
[quote=panalu;345315]Jak může C8000/D8000 mít local dimming, když má ledky po stranách? To nechá svítit jenom pruh kde běží titulky?[/quote]

C 8000 se lišila od C 7000 právě funkcí Local diming.proto byla černější.

A ano na titulkách si to poznal tak že svitil pruh jen s titulky ne cely panel
elektro (14)|13.5.2011 06:26
No tak já bych si radši i dva papíry připlatil,než bych tam měl ten ubohej ovladač ze starejch řad a tv by byla pořád o 8 litrů levnější než minule.Tímhle postupem by příští rok mohli kvůli ceně zrušit taky ten pip a né tam dávat dva dvb-t/c tunery.Kdyby nefungoval stříbrnák,tak s tímhle ubožákem bych se těžko rozhodoval pro d řadu. Tak potom napiš až ten ovladač budeš mít jestli jdou všechny funkce.
zatty (1215)|13.5.2011 10:07
hold cenu tlačí všude dolů a můžou si za to lidi sami..zachvíli nebudou dávat vůbec žádné příslušenství a výbavu..me se ten to trend nelibí vůbec....

hned jak mi ovladač dojde tak ho testnu a napišu jestli funguje..já věřím že bude.
jozef1605 (105)|13.5.2011 19:50
serus, mam otazku na Vas, ktory kupit??? C8000 alebo D7000??? A preco.

Uz teraz ma zabil ten sunkovy ovladac z Dckovej rady ale kupujem telku, cize babo rad:) Na D8000 uz niesu peniaze tak len medzi tymito.

DAKUJEM vopred.
papinak2 (105)|13.5.2011 19:57
[quote=jozef1605;345483]serus, mam otazku na Vas, ktory kupit??? C8000 alebo D7000??? A preco.

Uz teraz ma zabil ten sunkovy ovladac z Dckovej rady ale kupujem telku, cize babo rad:) Na D8000 uz niesu peniaze tak len medzi tymito.

DAKUJEM vopred.[/quote]

Určite za mňa D7000, a ovladač mi je u prdele jak vypadá,ten kvalitnejší obraz neurobí aj keď bude zlatý :-)
zatty (1215)|14.5.2011 09:46
[quote=jozef1605;345483]serus, mam otazku na Vas, ktory kupit??? C8000 alebo D7000??? A preco.

Uz teraz ma zabil ten sunkovy ovladac z Dckovej rady ale kupujem telku, cize babo rad:) Na D8000 uz niesu peniaze tak len medzi tymito.

DAKUJEM vopred.[/quote]

A jakou velikost chceš????????
jozef1605 (105)|14.5.2011 11:28
40 + moze my pls niekto objasnit 3D okuliare od samsungu je ich asi 5 druhou pojdu kazde? DIKI.
Bombajs (3)|14.5.2011 13:27
[quote=jozef1605;345582]40 + moze my pls niekto objasnit 3D okuliare od samsungu je ich asi 5 druhou pojdu kazde? DIKI.[/quote]


Kompatibilita pouze s modelovou řadou C (první generace 3D)
Řada 2100 - infra synchronizace,knoflíková baterie (výdrž cca 70h)
Řada 2200 - infra synchronizace,vestevěná dobíjecí baterie (výdrž cca 40h)

Kompatibilita pouze s modelovou řadou D6000 a výše
Řada 3100 - bluetooth synchronizace,knoflíková baterie (výdrž cca 70h)
Řada 3300 - bluetooth synchronizace,vestevena dobíjecí baterie (výdrž cca 40h),
možnost dobíjení přes USB, nebo bezdrátové nabíjecí stanice (CY-SWC1000A)
Řada 3700 - bluetooth synchronizace,vestevena dobíjecí baterie,(výdrž cca 40h),
možnost dobíjení přes USB, nebo bezdrátové nabíjecí stanice (CY-SWC1000A),luxusní vzhled a cena :)

+ Modely pro děti

Doplňující informace o některých modelech:

Aktivní technologie (blikačka 60Hz)
Standardní velikost pro dospělé
Fit-Over styl (překrytí dioptrických brýlí)
Auto Power On/Off (zapnutí při dotyku)
Čas dobíjení: 2 h
Dosah: až 6m

Pouze HRUBE INFO "BEZ ZARUKY"
zatty (1215)|14.5.2011 14:03
Takže 40c8000 se teď dá sehnat ješta za cca 29litrů. 40D7000 za 34litrů..z mé stránky jelikož sem měl doma C8000 a D7000 sem testoval tak obraz je lepší na C8000 s panelem SQ1 (což je originální samsung S-PVA). na D7000 mi vadí že vytváří něco jako neucelený obraz s bližší vzdálenosti.

teď je otázkou co na té televizi budeš spoušťet..pokud si zavislý na 3D tak běž do řady ,,D,, bo brýle jsou na wifi včetně toho že přes wifi máš i celé multimedia.pokud nejsi náročný 3D obrazově je na tom o chlup lepší loňský model..

P.S. podotykam ze se jedná o můj subjektivní dojem.
jozef1605 (105)|14.5.2011 17:09
Dakujem za nazor a vysvetlenie asi zostanem u C8000. Zatty a ten ovladac ako?? Ide v pohode co si musel objednavat?
zatty (1215)|14.5.2011 17:19
[quote=jozef1605;345636]Dakujem za nazor a vysvetlenie asi zostanem u C8000. Zatty a ten ovladac ako?? Ide v pohode co si musel objednavat?[/quote]

nene ten ovladač sem si objednaval k D 8000...k 46c8000 jsem dostal automaticky ten kovovy. tak predpokladam ze by mel byt i u 40palcovky...kdyby nebyl tak jde objednat zvlašť
jozef1605 (105)|14.5.2011 19:02
[quote=zatty;345639]nene ten ovladač sem si objednaval k D 8000...k 46c8000 jsem dostal automaticky ten kovovy. tak predpokladam ze by mel byt i u 40palcovky...kdyby nebyl tak jde objednat zvlašť[/quote]

zle sme sa pochopili ten kovovy je od C7700, C8000 .... ale u D7000, D8000 nie je to uz viem, ale ci ide vpohode bo je na nete pisana kompatibilita iba z C-kovymi radmi.
zatty (1215)|14.5.2011 19:15
jj ten kovovy byl pro řadu ,,C 8000,, ještě mi nepřišel ale jak příjde tak hned píšu jestli jdou všechny funkce...
KamilZ (10277)|15.5.2011 07:36
[quote=zatty;345164]Co se týče pipu tak to zůstalo stejné beze změn. jelikož nemám kabelovku ale jen sat tak na druhý tuner musíme zapomenout.[/quote]
Mohl bych poprosit, jestli by jsi nepopsal přesné omezení jedno tunerového PIPu? Chápu to tak, že jako zdroj PIP musí být dva nezávislé signály, takže např. TV nemůže zobrazovat najednou obraz ze dvou různých DVB-T MUXů (nebo ze dvou analogů), protože nemá dva tunery stejného typu. Co by ale (podle mě, z principu) i na jednotunerovém PIPu/PAPu mělo jít (vstupy myslím HDMIx, SCART, Cinch, D-SUB apod.):

1. libovolná kombinace ze všech vstupů (např. HDMI3+SCART, SCART+D-SUB, HDMI1+HDMI2, ...)
2. kombinace libovolného tuneru (DVB-T/S/Analog)+libovolný vstup
3. v rámci DVB-T libovolná kombinace programů v rámci jednoho MUXu (ČT1+ČT2 (MUX1), NOVA+PRIMA (MUX2), ...), obdobně v rámci DVB-S libovolná kombinace programů v rámci jednoho transpondéru
4. kombinace dvou různých typů tunerů (DVB-T+DVB-S, DVB-S+Analog, DVB-T+analog)

Předpokládám, že 1 a 2 jsou bezproblémové. 3 by mělo být taky v pohodě, protože TV má naladěný jeden MUX a stejně ho musí celý zpracovat, takže by to měla i zobrazit.
Největší otazník mám u 4 - jestli je jednotunerový PIP chápán tak, že TV umí v jeden okamžik obsluhovat jen jeden tuner (pak by to nešlo), nebo jestli se tím myslí to, že má TV od každého tuneru jen jeden typ (a umí je ovládat nezávisle).
zatty (1215)|15.5.2011 09:38
zkusím to trochu objasnit...

je to jak píšeš. telka nemá dva tunery pro zdroje signálu..to znamená že prioritní využití pipu jako takového je v tom že si pustíš DVD a pak si zapneš PiP a vybereš si jeden ze zdrojů co máš přitáhnutý do telky. a tím to haslo...

co se týče využití PiPu z externího zdroje tak sem to zkoušel přes můj sat. a HDMI a nebere ho..
varianty Muxu sem nezkoušel bo u nás je tzv.signal v prdeli a běžíme jen na první plex takže nemám možnost to nikterak vyzkoušet.

Všechno ještě musím řádně vyzkoušet ale podle všeho pracuje pouze jen s tunerem který je aktualně zadaný..
Zkoušel sem to na iných značkách a tam funkce PiPu funguje stejne.zapni dyvko a vyber si zdroj s telky a víc po nás nechtěj.......

Toto je přesnější definice:
Jednotunerový PIP: druhý obraz musí být do televizoru „dodán“ z
jiného přístroje (například kombinace obrazu z DVD,Blu-RAY,SAT, a tuneru v TV).
KamilZ (10277)|15.5.2011 17:55
[quote=zatty;345746]Toto je přesnější definice:
Jednotunerový PIP: druhý obraz musí být do televizoru „dodán“ z jiného přístroje (například kombinace obrazu z DVD,Blu-RAY,SAT, a tuneru v TV)[/quote]
Tak to jsi mě nepotěšil :-(. Takže jestli to správně chápu, tak je tam PIP omezen tak, že jako jeden zdroj musí být vždy tuner (DVB-T/S/Analog) a jako druhý musí být zdroj externí signál (HDMI, SCART, D-SUB,...).
Celkem to nechápu. Vzhledem k tomu, že to je 3D televize, tam musí mít silné CPU, takže by toho mohla zvládat víc.... Takže buď jsou líní programovat :-), nebo je tam ještě nějaké jiné technologické omezení.
bavorak (1494)|15.5.2011 18:31
u pioneeru to mozu byt aj dva externe vstupy, tak to skus aj na tvojej TV.
zatty (1215)|15.5.2011 18:52
[quote=KamilZ;345836]Tak to jsi mě nepotěšil :-(. Takže jestli to správně chápu, tak je tam PIP omezen tak, že jako jeden zdroj musí být vždy tuner (DVB-T/S/Analog) a jako druhý musí být zdroj externí signál (HDMI, SCART, D-SUB,...).
Celkem to nechápu. Vzhledem k tomu, že to je 3D televize, tam musí mít silné CPU, takže by toho mohla zvládat víc.... Takže buď jsou líní programovat :-), nebo je tam ještě nějaké jiné technologické omezení.[/quote]

Přesně tak. 1 tunerový PiP je omezen na externí signál a signál z TV...

To víš že je ta telka výkonější než některé notasy. ale prostě na verzi dvoutuneru kaslou..nedokazu rict proc.jestli jsou lini nebo v tom ma prsty marketing.

nejlepší by bylo aby to tam nedávali vůbec a neblbi lidi. to mas to same jako nahravaní pres USB..boze to je zas fraska..opet chybejici druhy tuner a formatovat a licencovat HDD jen pro tu danou televizi a nasledne kdyz ho ches pouzivat v pc opet slozite formatovat zase..tak to sem nezral...

zmeho hlediska kdybo to tam nebylo byl by klid.
KamilZ (10277)|15.5.2011 19:35
[quote=zatty;345845]Přesně tak. 1 tunerový PiP je omezen na externí signál a signál z TV..[/quote]
Nejsmutnější na tom je, že tohle umí má 17 let stará Tesla TV (která se mrcha ne a ne pokazit). Má dva analog tunery a tak mohu zkombinovat cokoli mě napadne (dba tunery, dva externí zdroje, tuner a externí zdroj....).
zatty (1215)|15.5.2011 19:47
[quote=KamilZ;345859]Nejsmutnější na tom je, že tohle umí má 17 let stará Tesla TV (která se mrcha ne a ne pokazit). Má dva analog tunery a tak mohu zkombinovat cokoli mě napadne (dba tunery, dva externí zdroje, tuner a externí zdroj....).[/quote]

naše staré OVP mělo taky..co nadělaš..jak sem psal kdyby to nedělali tak by bylo lepe..

ted budu mit dva dny volna tak se budu kochat a stourat v telce
zatty (1215)|16.5.2011 21:49
Tak dneska mi došel ovladač..

je krásně kovový jako pro lonskou radu.... odkaz který sem dal v uvodu je spolehlivy doporucuju.

co se tyce ovladace tak je kompatibilni plne s mou novou D8000...

plastak jde zpatky do krabice
jozef1605 (105)|18.5.2011 22:42
[quote=zatty;346098]Tak dneska mi došel ovladač..

je krásně kovový jako pro lonskou radu.... odkaz který sem dal v uvodu je spolehlivy doporucuju.

co se tyce ovladace tak je kompatibilni plne s mou novou D8000...

plastak jde zpatky do krabice[/quote]

OO dobra sprava uz len najst slovensky obchod kde ho kupit...
Tomco85 (134)|18.5.2011 22:46
Nechcem sirit ziadne poplasne spravy, ale..... dnes bol u mna servisak po Samsunga na vratku penazi a len tak sme prehodili par slov o tom, ze idem brat Panasonica VT30 a skusal som dnes v predajni aj D8000...vravim mu, ze famozny desing.... a on, ze tam to zacina aj konci a uz maju aj prve reklamacie....
Kazdopadne kazi sa vsetko...len dvyham varovny prst no a snad si natrafil na dobry kus...lebo je to aj o tom mnohokrat.
zatty (1215)|19.5.2011 06:37
mám na to dva roky záruku..navíc to nemám s polska což i takové TV se objevily ale přímo z továrny ze slovenka hned jak jí tam smontovali...servisaky taky znám a když se něco posere tak to prostě vymění a bude.odo toho jsou...
Tomco85 (134)|19.5.2011 09:27
[quote=zatty;346607]mám na to dva roky záruku..navíc to nemám s polska což i takové TV se objevily ale přímo z továrny ze slovenka hned jak jí tam smontovali...servisaky taky znám a když se něco posere tak to prostě vymění a bude.odo toho jsou...[/quote]

ved jasne jasne.... v pohode.... inak moj samsung UE55C6900, ktory som vratil mal seriove cislo xxxx0000012..... tiez MADE IN SLOVAKIA. Tesne pred kupou som bol na Samsung konferencii v Martine, kde bol predstaveny ako absolutna novinka a posledny....povedzme to.... high end televizor bez podpory 3D. Zaujal ma... hned som ho aj objednal no a tak to dopadlo. :(

Kazdopadne verim, ze budes mat stastie a ano mas na to zaruku. Mne v nom 2 x menili zakladnu dosku.... na tretikrat som na ich HOT LINE narobil taky bordel ( kedze si to tam nahravaju, nech aj vyssie miesta vedia aku shitku mi predali za 2200 eur), ze na druhy den dobehli aj s papiermi o neopravitelnosti vyrobku.
zatty (1215)|19.5.2011 09:47
[quote=Tomco85;346634]ved jasne jasne.... v pohode.... inak moj samsung UE55C6900, ktory som vratil mal seriove cislo xxxx0000012..... tiez MADE IN SLOVAKIA. Tesne pred kupou som bol na Samsung konferencii v Martine, kde bol predstaveny ako absolutna novinka a posledny....povedzme to.... high end televizor bez podpory 3D. Zaujal ma... hned som ho aj objednal no a tak to dopadlo. :(

Kazdopadne verim, ze budes mat stastie a ano mas na to zaruku. Mne v nom 2 x menili zakladnu dosku.... na tretikrat som na ich HOT LINE narobil taky bordel ( kedze si to tam nahravaju, nech aj vyssie miesta vedia aku shitku mi predali za 2200 eur), ze na druhy den dobehli aj s papiermi o neopravitelnosti vyrobku.[/quote]

nějáká blbá serie...já těch 6900 držel několik a v pohodě...nejvíc problému sem ale zažil na C6000 co byly před vánocema..odcházely dotyky jak na běžicím pásu...ale todle do toho vláklana už nespadá to je na rozebíračku na jiné vlákno...

jinak mám D8000 už týden a zatím absolutní spokojenost co se týče obrazu jak v SD tak HD kvalitě.
zatty (1215)|19.5.2011 12:30
Clouding:

předpokládám že toto bude důležitá záležitost pro všechny...

po prvních dnech lehkých testů a více méně satelitního používání můžu říct že se je minimální a pro lajka nic neříkající...již model C8000 díky local dimingu se choval velmi dobře ale pro model D8000 na tom dosti zapracovali...opět to zhodnotím dle mé přítelkyně která je v tom naprosto lajk..

oproti minulé televizi vidím podstatně více černé barvy bez těch sem tam bílých šmuh...
tom.hampejz (103)|19.5.2011 12:42
hodnocení tvé přítelkyně je výborně :) díky
zatty (1215)|19.5.2011 12:58
nejlepší test je postavit před to lajka a ať mluví...vše nafotím a bude to tady ať se můžete podívat jak to vypadá zaimlementované do sestavy a jaky ma obraz
zatty (1215)|22.5.2011 21:43
fotky tv mam v albu
vomic (671)|22.5.2011 22:22
[quote=zatty;347242]fotky tv mam v albu[/quote]

Zvláštní gusto koupit si telku pro co nej obraz a nechat si na ní 10 dnů samolepku co kryje část obrazu :) ... Jinak hezkej interiér
zatty (1215)|22.5.2011 22:29
[quote=vomic;347257]Zvláštní gusto koupit si telku pro co nej obraz a nechat si na ní 10 dnů samolepku co kryje část obrazu :) ... Jinak hezkej interiér[/quote]

to bylo pro navstevy aby vedely ze je to 3D :-) uz sem ji strhl je zkplaudovana :-)
tom.hampejz (103)|22.5.2011 22:42
máš to pěkný! Fakt super a ten obraz je výborný!
zatty (1215)|23.5.2011 08:58
sem ti říkal že ten rámeček něškodí designu na tak velké uhlopříčce
zatty (1215)|23.5.2011 09:56
Rozbor mého panelu:

55A2UF8E

55-138cm, A-panel samsung, 2-200/240Hz, U-panel Ultra Clar, F- full HD, 8-(0 - Panel 1st/2nd (1st:0, 2nd:1…)
,E-Edge LED
libor11full (81)|26.5.2011 14:12
[quote=zatty;347347]Rozbor mého panelu:

55A2UF8E

55-138cm, A-panel samsung, 2-200/240Hz, U-panel Ultra Clar, F- full HD, 8-(0 - Panel 1st/2nd (1st:0, 2nd:1…)
,E-Edge LED[/quote]

Zdravim ,prave mi odvezli moji ue55c6000 kuli 3oprave asi do srotu a vybiram jinou tv,premyslim o teto jen bych rad vedel jak to je kdyz zhasnes a jsi v plny tme,jestli jsou videt naky fleky u me to slo a ikdyz neee tak moc ale bylo to trosku videt ,ptam se jak na tom je tato tv ,diky
Tomco85 (134)|26.5.2011 15:53
haaaaaaaaaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaa vitaj v klube..... mne pred tyzdnom viezli ue55c6900 do srotu, tak ma partnera :))))))
libor11full (81)|26.5.2011 17:11
no alspon nejsem sam koukam))moc mi do smichu neni nevim co to bude dal obnaset a jak budu dlouho cekat na ten papir od nich abych mohl hned jet pro jinou,mam jen papir od servisaka tim to doufam neskoncilo