Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Pinnacle Studio 14 - kapitoly

ludva10 (121)|4.5.2011 08:51
Ahoj.
Tak včera jsem zkoušel z HD kamery Canon udělat pomocí Pinnacle studia 14 DVD, bohužel se úplně nezdařilo. Udělal jsem menu, kapitoly a náhledy kapitol v menu. V časové ose normálně kapitoly byly, taktéž kdyj jsem v menu tukal na jednotlivé náhledy, skákalo to normálně OK na časové osy na správné kapitoly. Trožku už mě zarazilo, když jsem zkoušel napravo nahoře jakoby zkoušku, jak bude hotové DVD vypadat, že mě občas místo další stránky menu vyskočil vykřičník.
Tak jsem video zkusil převést a vše vypadá OK, akorád když v menu skočím na jakoukoliv kapitolu, vždy to jede od začátku. A když na ovladači chci např. skočit také na další kapitolu, nejde to. Prostě se kapitoly nevytvořily. Nevíte prosím někdo, kde by mohla být chyba? Klidně i přejdu na jiný soft, který bude umět pěkné menu a animované náhledy kapitol. Moc dík.
MartasKP (710)|4.5.2011 12:18
[quote=ludva10;343667]Ahoj.
Tak včera jsem zkoušel z HD kamery Canon udělat pomocí Pinnacle studia 14 DVD, bohužel se úplně nezdařilo. Udělal jsem menu, kapitoly a náhledy kapitol v menu. V časové ose normálně kapitoly byly, taktéž kdyj jsem v menu tukal na jednotlivé náhledy, skákalo to normálně OK na časové osy na správné kapitoly. Trožku už mě zarazilo, když jsem zkoušel napravo nahoře jakoby zkoušku, jak bude hotové DVD vypadat, že mě občas místo další stránky menu vyskočil vykřičník.
Tak jsem video zkusil převést a vše vypadá OK, akorád když v menu skočím na jakoukoliv kapitolu, vždy to jede od začátku. A když na ovladači chci např. skočit také na další kapitolu, nejde to. Prostě se kapitoly nevytvořily. Nevíte prosím někdo, kde by mohla být chyba?[COLOR=red] Klidně i přejdu na jiný soft, který bude umět pěkné menu a animované náhledy kapitol. Moc dík[/COLOR].[/quote]

Toto patri pod tema Mastering. To zaprve.
Za druhe ti odpovim na cervene zvyraznene. Prejdi. Bohuzel tyhle authoringovy prilepky ke striznam (a neplati to jen o PS) jsou k nicemu. Authoringovy softy jako napr DVD Architekt,DVDLab popripade i Adobe ENCORE jsou na mnohem vyssi urovni a ty jsi schopen v nich i kontrolovat propojeni jednotlivych komponent. Navic se obavam,ze tyto prilepky ke striznam si moc neporadi s MOTION MENU.
Pak je tu jeste moznost DVD strukturu nechat probbehnout v IFOEditu,popripade PGCEditu.
panasonic650 (1124)|5.5.2011 15:50
Mozno keby si poslal obrazok toho projektu tak niekoho nieco napadne... Uz je to davno co som sa s Pinnacle hral...
MartasKP (710)|5.5.2011 21:19
[quote=panasonic650;343986]Mozno keby si poslal obrazok toho projektu tak niekoho nieco napadne... Uz je to davno co som sa s Pinnacle hral...[/quote]

Ono nema smysl sem neco davat. Pokud si dibre pamatuju,tak ten authoring tam je delanej (jako skoro vsechny tyhle) formou sablon a nabidek a tam toho k videni moc neni.
Tohle jsou dobry veci na nejaky jednoduchy menu a i tam bych se toho bal. Krom toho,ze spojis tlacitko s nejakou kapitolou tam neudelas nic. Jediny reseni je v IFOEditu.
panasonic650 (1124)|5.5.2011 21:30
Chcel som vidiet nieco taketo ale je to jedno...



MartasKP (710)|5.5.2011 21:55
To ja vim,co jsi chtel,ale rekni mi,co tam chces nastavovat kdyz jsou to sablony a o kontrole ani nemuve. Prehrat si to muzes v PS,vyexportovat to na HDD,pak jeste prehrat v PS v nejakym prehravaci a doufat,ze to zkousne i stolni prehravac :) Jedine reseni je IFOEdit a nebo jiny soft-