Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Windows Movie Maker - ve Windows 7

Nováček
    Registrace
    May 2011

Dobrý den.
    Ještě jeden dotaz na Windows Movie Maker.
    Dříve jsem měl XP a používal jsem program bez potíží. Přešel jsem na Win7. Teď když chci vytvořit video wmv (zdrojové jsou taky ve formátu wmv) soubor v rozlišení 640x480 tak mi program nabídne jako nejlepší volbu 768x576. Nikde v programu jsem nenašel možnost nastavit šířku a výšku videa podle sebe (pokud jsem hledal dobře). Je sice zachováno 4:3, ale obraz se o dost zhorší. Dá se nějakým přihráním kodeků nebo jinak rozšířit nabídka Windows Movie Maker o další možné volby rozlišení, třeba o těch 640x480? Taky bych potřeboval rozlišení 720x480, potřebuji oříznou a spojit několik videí. Zdá se mi, že by bylo lepší je ponechat ve formátu wmv a nepouštět se do převodu na jiný formát, musí tím utrpět výsledná kvalita.
    Nebo použít jiný program?
    Děkuji za případné rady.
    Odpovídat lze po přihlášení

ai ai je offline
    Je tu pořád
    Registrace
    Feb 2007

na ustrihavani useku z wmv nebo je spojovat bez rekomprese skus neco od Boilsoft
    http://www.boilsoft.com/

Nováček
    Registrace
    May 2011

jsem tu poprvé, tak snad jsem na správném místě...
    ve Win Live Movie Maker mi odmita generovat export WMW. jako zdroj jsem ostrihal a takto spojuji cca 5 minut HD ve formáti H.264. Při generování se to na cca 75% zasekne a tvari se, že spojované klipy jsou v neznámém formátu. Pak jako vadné označí (vykřičníkem) i dalš, které mu nedělaly potíže.
    Laborováním jsem zjistil, že když toho kousek uberu, wmw se vygeneruje, odebranou část jsem také bez potíží samostatně vygenerioval a obojí pak náskledně spojil.... nevíte o nějakém limitu pro počet spojovaných klip nebo něco čím by to mohlo být???

dík

rabbit1

Podobná témata

1. Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 06-10-2008, 17:54
  2. Windows movie do avi
    Od lukass v sekci MPEG-1/2
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 14-02-2005, 15:27
  3. windows movie maker uninstall?
    Od janqo v sekci Editace videa