Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

samsung ue32c6500 pripojenie do siete cez router

richard550 (10)|1.5.2011 10:32
nestretol sa niekto s tym, ze sa televizor nechce pripojit do internetu cez router pri automatickom nastaveni siete? (myslim IP, brana, dns).
pretoze mam doma net a vsetko mi cez router funguje okrem TV.
ked dam test pripojenia na internet, Tv skontroluje ip, podsiet, brana, server DNS, ping brany a potom sa test zastavi. po minute sa televizor vypne a zapne a internet dalej nefunguje.

ak pripojim TV na net rovno bez routera a nastavim rucne hodnoty ip, dns..atd, vsetko funguje jak ma
dakujem :)
BigSandy (163)|1.5.2011 13:58
[quote=richard550;343099]nestretol sa niekto s tym, ze sa televizor nechce pripojit do internetu cez router pri automatickom nastaveni siete? (myslim IP, brana, dns).
pretoze mam doma net a vsetko mi cez router funguje okrem TV.
ked dam test pripojenia na internet, Tv skontroluje ip, podsiet, brana, server DNS, ping brany a potom sa test zastavi. po minute sa televizor vypne a zapne a internet dalej nefunguje.

ak pripojim TV na net rovno bez routera a nastavim rucne hodnoty ip, dns..atd, vsetko funguje jak ma
dakujem :)[/quote]

A zkusit to tam nacvakat ručně.
richard550 (10)|1.5.2011 14:59
dakujem, uz sa mi to podarilo vyriesit tak, ze nastavenie int. protokolu som ponechal na automaticky a server dns som nastavil rucne - rovnako, ako mam doma nastaveny router na ktory je pripojeny tento tv.
cize dns mam hodnotu, ktoru mi dali pri kupovani internetu od providera
v.hudak (12)|1.5.2011 16:54
odporucam ti este stiahnut najnovsi firmwer T-VALDEUC-3008.3
ak tam maz nisiu verziu ak 3007 urob upgrade.
richard550 (10)|1.5.2011 17:57
to som už urobil a myslim že prave po upgrade nastal tento problem. so starym firmware nebolo treba zadavat adresu dns rucne, mal som nastavenu automaticky a islo to. ale mozno to je len nahoda :)