Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

HDV -> novy notebook bez pcmci a firewire

asahkedar (17)|29.4.2011 19:25
Poradi prosim nekdo? Chci si koupit novy notebook z USA zhruba za 2000,-dol, ale v dnesni dobe skoro zadnej nema firewire slot nebo pcmci slot.
Vlastnim kameru HDR-FX7.
-> Jak se da pripojit tako kamera k notebooku bez techto pro me zasadnich veci?
-> To si budu muset poridit novou kameru nebo starej notebook?
-> kdyz notebook ma konektor pro nove firewire (rychlejsi) da se na nej pripojit ma kamera?
->existujou usb adapery na firewire. nebude to pomale ci bude to mit ty funkce jako ovladani kamery primo ze strihoveho programu?
-> znate nejaky notebook ktery by mel MUJ firewire a zaroven procesor i7 druhe generace a 250SSD (coz jsou me pozadavky)


DĚKUJI PŘEDEM ZA POMOC A ODPOVĚĎ!
Pitomec (10211)|29.4.2011 19:41
Většinou mají NB ExpressCard slot, takže pak není problém koupit příslušný FireWire řadič právě do toho ExpressCard slotu.
asahkedar (17)|29.4.2011 20:40
a pokud ani to nemá? Třeba Apple(ten u 15 ma FireWire ale 800), nebo novy Dell XPS.
Pitomec (10211)|29.4.2011 21:53
Apple má FireWire snad automaticky (že 800 je úplně jedno, kompatibilita s 400 je) a u toho Dellu se podívat, jestli k tomu není DOCK s FireWire. Pokud ne, tak se holt podívat po jiným NB.
Pytkin (7947)|30.4.2011 12:33
jo treba najst taky , aby to vyhovovalo .. Express card slov neni samozrejmeost ..

inak prihovaram sa za apple .. Sam som si kupil pod stromcek 15" Macbook Pro a nechapem , ze som to neurobil uz davno ..