Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Aky led kupit samsung alebo panasonic

peko59 (26)|24.4.2011 19:43
Po dlhom hladani tv mi ostali tieto dva:
SAMSUNG UE37D5500
Panasonic LED TX-L37E30E

Prosim,ktory by ste mi odporucili zobrat? Oba maju podobne parametre a aj cenu. Plazmu nechcem, som rozhodnuty pre LCD LED TV. Dakujem
jarod72pm (841)|24.4.2011 22:05
A opravdu neuvažuješ o jiné značce? zrovna tyhle značky v lcd nicmoc ,je rozhodně víc lepších značek.
garb7 (1189)|25.4.2011 00:23
[quote=jarod72pm;341894]A opravdu neuvažuješ o jiné značce? zrovna tyhle značky v lcd nicmoc ,je rozhodně víc lepších značek.[/quote]

Proč neuvedeš aspon konkrétní info když je jasné zadání , pokud jsi neviděl a nemáš poznatky je to k ničemu to by si nemohl koupit nic.

Ale jestli chceš mít hodně příspěvků tak jen tak dál.

Já osobně viděl SAMSUNG UE46D5500 a dost mě zarazilo značné sekání a trhání obrazu při středně rychlých pohybech kamery oproti jiným TV v obchodě , pokud to ve verzi 37" bude OK tak budiž a ještě v tom nastavení v regále hodně nepřirozená pletovka, chtělo by to nastavit, zda to bude pak OK .Proto při vybírání dobře porovnávejte.

Panasonic LED TX-L37E30E jsem zatim neviděl tak ???
Ivo Mašek (10205)|25.4.2011 07:24
Já jsem teď byl se synem 4 dny v Liberci u mámy (je jí 72 let) a ona si pár dní před tím koupila LCD TV Samsung (stará dobrá CRT prostě definitivně odešla). Pomáhali ji v tom tamní mí příbuzní - což je kapitola sama o sobě. Obraz příšerný. Tak jsem si k tomu sedl a obraz vyšteloval. Teď je to parádní a máma si to nemůže vynachválit.
Já jsem si vzpoměl na ty různé nářky zde. A praxí jsem si u Samsungu ověřil, že pokud si uživatel neumí seštelovat obrazovou kvalitu, no tak to potom nadává, jak je to špatné. A asi v tom bude u mnoha lidí ten háček.
Modelovou řadu po mě nechtějte, já si to označení písmen a číslic prostě nezapamatuji.