Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

VD: Jaro je tady

Jiří Piškula (30)|22.4.2011 11:56
Tímto Vás zveme na Víkendovou diskuzi na téma:


[SIZE="5"]Jaro je tady[/SIZE]



U televizorů lidé vysedávají spíše v zimních měsících, nebo si přečtou dobrou knihu. Jaro vybízí k práci venku, k výletům do přírody, příjemné je posezení u ohně či někde na zahrádce. Dle statistik se však na jaře odehrává nejvíce sebevražd. Máte jaro rádi?

  • Kolik času asi trávíte u televize?
  • Liší se nějak významně doba strávená u TV v zimě a v létě?
  • Máte radši jaro/léto nebo podzim/zimu?
  • Trpíte nějakými „příznaky jara“?

Napište nám své zkušenosti, zapojte se s ostatními do diskuze!


Zúčastnit se mohou i neregistrovaní, stačí stisknout tlačítko Odpověď u levého okraje stránky nad a pod příspěvky.
Kozousch (2)|22.4.2011 18:44
Jako vášnivý lyžař a kýchající alergik jaro upřímně nenávidím. Zima pro mě končí každý rok až v polovině května tady:
http://www.bergfex.at/soelden/webcams/
nebo tady:
http://www.bergfex.at/pitztalergletscher/webcams/

Co se týče konzumace různých médií u mě roční období nehraje žádnou roli:
FM lomoz ... absolutní nula
TV debilizátor ... minimum
CD-DA a FLACy do sterea ... dostatek
Interfernet ... zbytečně moc
Jarní pukání panenských blan ... vzhledem k pokročilému věku ticho po pěšině
mirekv (7169)|22.4.2011 19:13
Jaro mám rád, protože se dá na Praděd do práce už vyjet autem. Ale pohled na holky v trikách ve městě taky není špatný!
1hroch (865)|23.4.2011 22:56
[quote=Kozousch;341549]Jako vášnivý lyžař[/quote]
Kozousch: Nemas ve skladu nahradni kolena?
Kozousch (2)|24.4.2011 00:36
[quote=1hroch;341751]Kozousch: Nemas ve skladu nahradni kolena?[/quote]
Jsem lyžař a ne chirurg, řezník nebo nekrofil. Svoje kolena nedám, protože i přes pokročilý věk pořád v pohodě vydrží cca 80 návštěv kopce za sezónu, protože jsem naštěstí nikdy nelyžoval závodně, takže je nemám operovaná, protože si vázání nastavuji na svou hmotnost a ne na čtvrt tuny (a víc) živé váhy jako závodníci.
RossiD (1271)|24.4.2011 07:04
Jaro je dle mne nejhezci obdobi roku, bohuzel je posledni dobou nejake "zrychlene" a "preskocene" rovnou do leta.Doba kdy jsme mohli po dousccich nasavat jeho prichod a sledovat kazdodenni zmeny v prirode je tak nejak kratsi a kratsi, hektictejsi - mozna jen subjektivni dojem, ci priznak starnuti ?
Ac jsem PC/TV/nevimcojeste nadsenec, snazim se sve telo na jare vytahnout ven od vsech tech elektronickych rozmazlovadel a vymozenosti a poskytnout mu fetis v kombinaci slunce s vitaminem D po tom celozimnim stradani.Takove jarni, romanticke posezeni u ohne se sojovym burtem v jedne ruce a s iPhonem na netu v druhe , udela opravdu sve. Hned se ten svet zda hezci a snesitelnejsi, dokonce i manzelka Vam prestane vytykat, ze porad jen sedite /pokud jste vubec doma/ u tech "beden" a nevenujete se ji a rodine. Jak rikam, jaro mam rad ....
píďa_m (716)|25.4.2011 16:25
Kolik času asi trávíte u televize?: ca.2h denně
Liší se nějak významně doba strávená u TV v zimě a v létě?: ano, na jaře a v léťe tak polovinu.
Máte radši jaro/léto nebo podzim/zimu?: nejraději mám => jaro, léto, podzim, zimu.
Trpíte nějakými „příznaky jara“?: no sem puberťák, tak je to snad jasný...
Pitomec (10211)|25.4.2011 18:01
... v hospodě :D
mirekv (7169)|26.4.2011 13:48
No vidím Píďu v hospodě, ovšem zažil jsem já + 15, 16, 17 let děcka od kamarádů a klopili pivo o život! Kdyby se zjevili policajti, tak zdrhám zadním vchodem!
Ivo Mašek (10205)|26.4.2011 13:50
Píďa určitě nevnímá jaro + hospodu., ale jaro + baby :-D
mirekv (7169)|26.4.2011 13:55
V jeho věku proč ne, že? :)
Ivo Mašek (10205)|26.4.2011 14:04
[quote=mirekv;342176]V jeho věku proč ne, že? :)[/quote]
No to jo. Já v jeho věku nebyl jinej :-D
Dneska je to horší. Už se jenom koukám. Mladý kočky se na starý fotry nelepí a na vykostěný rašple se zase nehodlám lepit já :D . takže holt už jenom čumenda :-D
MartasKP (710)|26.4.2011 14:05
No panove to je teda tema :-E ... kdo to vymyslel? ... kdysi jsem jaro prozival teda zivelneji (ono kdyz se zene miza do prutu,dela to i se stromem divy)
Dneska uz jen registruju (kdysi jsem to i vnimal) ze kytky smrdej,ptaci rvou a z lesa se ozyva vesely pokot panenskych blan :-E ... nicmene pulrok od priblizne kvetna do rijna bych zrusil a nebo v nekterych pripadech naridil nekterym krasavicim vychazet jen za tmy :-k
Nicmene jaro a nasledne teple obdobi je nejlepe stravene pod kastany:BB::BB::BB::BB:
MartasKP (710)|26.4.2011 14:09
[quote=Ivo Mašek;342177]No to jo. Já v jeho věku nebyl jinej :-D
Dneska je to horší. Už se jenom koukám. Mladý kočky se na starý fotry nelepí a na vykostěný rašple se zase nehodlám lepit já :D . takže holt už jenom čumenda :-D[/quote]

Ono musi byt taky nekdy na co ... kdyz vidis "modelku" v bokovkach a tricku nad pupik (vlastne nad pupek) a o tech bokovkach muzes taky pochybovat,protoze pres speky neni videt,kde konci ... to je hned pul sesty
:-(((
Ivo Mašek (10205)|26.4.2011 14:10
[quote]a nebo v nekterych pripadech naridil nekterym krasavicim vychazet jen za tmy[/quote]
To já pamauji časy, kdy bylo v módě nenosit podprsenky (on to byl i v té době nedostatkový sortiment), někdy začátkem 80-tých let. To bylo něco. .....ani se nebudu dál rozepisovat :-D
MartasKP (710)|26.4.2011 14:13
Ivo,to bylo jeste nekolik let po revoluci :eek: ... to byl mazec,zejmena kdyz se v metru blizil vlak do stanice netreba snad taky komentovat. Kdo byl v metru pochopi a kdo nebyl at se projede :-E
Ivo Mašek (10205)|26.4.2011 14:13
[quote=MartasKP;342179]Ono musi byt taky nekdy na co ... kdyz vidis "modelku" v bokovkach a tricku nad pupik (vlastne nad pupek) a o tech bokovkach muzes taky pochybovat,protoze pres speky neni videt,kde konci ... to je hned pul sesty
:-((([/quote]
Jo, toho jsem si také všiml. Některý nemají soudnost. Špeky přelézají přes pás natěsnaných kalhot (nedej Bože minisukní) a ještě jsou všem na odiv, kvůlivá těm minitričkám. To je otřes. .... a jak se u toho nesou.
Dneska vůbec jsou ti mládežníci takoví otylejší. Alespoň mě to tak připadá.
MartasKP (710)|26.4.2011 14:18
[quote=Ivo Mašek;342182]Jo, toho jsem si také všiml. Některý nemají soudnost. Špeky přelézají přes pás natěsnaných kalhot (nedej Bože minisukní) a ještě jsou všem na odiv, kvůlivá těm minitričkám. To je otřes. .... a jak se u toho nesou.
Dneska vůbec jsou ti mládežníci takoví otylejší. Alespoň mě to tak připadá.[/quote]

Protoze namaji pohyb,sedi doma u PS3,DVD nebo PC a zerou jen hranolky s hambacema a zapijeji kolou.
Ja tohle nepamatuju (krom toho,ze to za mych mladych let nebylo)
Ivo Mašek (10205)|26.4.2011 14:22
Asi to bude tím nepohybem. Oni také ty žrádlomarkety bývají nacvaklé každý den. Zavedl bych to, co bylo za našich časů.
Ty snad ani to jaro a přírodu vůkol ani nevnímají.
MartasKP (710)|26.4.2011 14:28
Ty s tim jejich krevnim tlakem se musi i ty mizy bat :-E ... dovedes si predstavit,co by to s jejich organismem udelalo? ... a to nemluvim o tech dusledcich,kdyz se takova hora sadla rozhybe :-E ... sice taky nepatrim mezi nejstihlejsi,ale my zaslozili otcove si to muzeme dovolit :-E
Ivo Mašek (10205)|26.4.2011 14:30
[quote]
sice taky nepatrim mezi nejstihlejsi,ale my zaslozili otcove si to muzeme dovolit
[/quote]
Tak, tak. Také už nezapnu riflovou bundu (a pamatuji si, že to kdysi šlo :-D )
MartasKP (710)|26.4.2011 14:36
Vada materialu ... asi se srazila :-)
Ivo Mašek (10205)|26.4.2011 14:53
:-D:-D:-D
píďa_m (716)|26.4.2011 18:00
jéje, ste se nějak rozepsali.

- pivo mi nechutná, piju ho pouze k buřtům když pečem na ohništi. (radši mám rum z colou).
- do hospody (restaurace) chodím jen někdy na oběd, večeři z našima nebo z kamarády z TV a okolí.
- Tlustých holek není asi víc než dřív (dneska sme to probírali s klukama v TV), ale teď je móda, že se cpou do těsných kalhot a triček, tedy i ty tlusté. Mám před sebou ve třídě spolužačku (machnu), která mi stíní a přetejká že bych blil.. Kdyby se snažila alespoň ty tukový zásoby maskovat...
Jenže já koukám jen po těch hezkejch takže se teď na jaře dostavuje "dvanáct hodin" ... až moc často...
MartasKP (710)|26.4.2011 18:15
[quote=píďa_m;342243]jéje, ste se nějak rozepsali.

- pivo mi nechutná, piju ho pouze k buřtům když pečem na ohništi. (radši mám rum z colou).
- do hospody (restaurace) chodím jen někdy na oběd, večeři z našima nebo z kamarády z TV a okolí.
- Tlustých holek není asi víc než dřív (dneska sme to probírali s klukama v TV), ale teď je móda, že se cpou do těsných kalhot a triček, tedy i ty tlusté. Mám před sebou ve třídě spolužačku (machnu), která mi stíní a přetejká že bych blil.. Kdyby se snažila alespoň ty tukový zásoby maskovat...
Jenže já koukám jen po těch hezkejch takže se teď na jaře dostavuje "dvanáct hodin" ... až moc často...[/quote]

Stastny to clovek :-D:-D ... neni osklivych zen,jen my malo pyjeme :D ... tu tvoji spoluzacku ti ale nezavidim,doporucuju soupravu nekolika sklicek :-)
píďa_m (716)|26.4.2011 18:30
ad: "... doporucuju soupravu nekolika sklicek."
to si mám jako půjčit od táty dlouhý oči (dalekohled) a čumět s ním na tabuli ?
To bych už byl ve škole za úplnýho exota...
Nebo vzít objektiv a za použití sluníčka nastavit správný fokus a pálit špeky?

Už takhle mám dvojku z chování...
MartasKP (710)|26.4.2011 18:36
[quote=píďa_m;342245]ad: "... doporucuju soupravu nekolika sklicek."
to si mám jako půjčit od táty dlouhý oči (dalekohled) ?
To bych už byl ve škole za úplnýho exota...[/quote]

kdyz pres ni nevidis,je to jediny reseni,spis nez dalekohled je lepsi periskop
Ivo Mašek (10205)|26.4.2011 18:37
[quote]
(radši mám rum z colou).

[/quote]
:D No tak ty nejsi troškař :-D
píďa_m (716)|26.4.2011 19:39
.. no je to jediný alko co mi chutná. Jenže ca. 10% rumu zbytek cola. Aby to moc nesmrdělo po alcoholu, to nesnáším. Stejně sem jen upíjel trošku, mám přísný rodiče.
MartasKP (710)|26.4.2011 21:29
[quote=píďa_m;342270].. no je to jediný alko co mi chutná. Jenže ca. 10% rumu zbytek cola. Aby to moc nesmrdělo po alcoholu, to nesnáším. Stejně sem jen upíjel trošku, [COLOR=red]mám přísný rodiče[/COLOR].[/quote]

:-D to sakra asi jako jsem mel ja ... dovolili mi malyho panaka slivovice a pak 2 limonady a nebo jedno pivo bez slivovice :-D:-D :BB:
mirekv (7169)|26.4.2011 22:27
píďo, to máš přísný rodiče, když jezdíš do školy autem! :D
MartasKP (710)|26.4.2011 22:41
[quote=mirekv;342338]píďo, to máš přísný rodiče, když jezdíš do školy autem! :D[/quote]

A pred tim si da malyho panaka rumu do pullitru koly :-E
Ivo Mašek (10205)|27.4.2011 06:53
.... a má dvojku z chování :-D
Píďo, nic ve zlém., legrace musí být :BB:
MartasKP (710)|27.4.2011 10:38
Pida je proste expert :-D :BB: ... ale proc ne aspon bude mit v pokrocilejsim veku na co vzpominat ... vzdyt nejhezci vzpominky jsou na prusery z detstvi (ci mladi aby se Pida neurazil :-D )
píďa_m (716)|27.4.2011 15:51
no sem trdlo, ale:
- nepiju alk. ve větším množství, neb mi nechutná a dělám spoustu zajímavých činností, než se vytahovat že sem se opil (jako někteří spolužáci a spolužačky).
- nejezdím do školy autem, ale jen na bus do školy.
- dvojku z chování jsem dostal za pomoc škole. Sme měli odstranit betonový základ bývalého plotu, který se stával z beton celků 2m dlouhých a dostali jsme na to dva krumpáče a čtyři zednická kladívka a 3dvouhodiny pracovního vyučování sme klobali.. Pak jsem to nevydržel a ty základy rozložil za pomoci chemické reakce a hned se daly odvést na kolečku.
A pak možná ještě asi za to že jsem vypnul elektřinu v celé škole, (vytáhl jsem kombinačkama nožové pojistky v domečku) neb jsme nemohly absolvovat odpolední vyučování z důvodu důležitější akce jinde. Ten blbec školník se tam bál ty pojistky vrátit (i když měl "žehličku") tak čekal do večera na ČEZ ...
No ale za výbuch balónku (s H) nad školou asi ne (to sem jen měl řiditelskou důtku), ale asi se to nějak sečetlo..
MartasKP (710)|27.4.2011 16:40
[quote=píďa_m;342457]no sem trdlo, ale:
- nepiju alk. ve větším množství, neb mi nechutná a dělám spoustu zajímavých činností, než se vytahovat že sem se opil (jako někteří spolužáci a spolužačky).
- nejezdím do školy autem, ale jen na bus do školy.
- dvojku z chování jsem dostal za pomoc škole. Sme měli odstranit betonový základ bývalého plotu, který se stával z beton celků 2m dlouhých a dostali jsme na to dva krumpáče a čtyři zednická kladívka a 3dvouhodiny pracovního vyučování sme klobali.. [COLOR="Red"]Pak jsem to nevydržel a ty základy rozložil za pomoci chemické reakce[/COLOR] a hned se daly odvést na kolečku.
A pak možná ještě asi [COLOR="red"]za to že jsem vypnul elektřinu v celé škole[/COLOR], (vytáhl jsem kombinačkama nožové pojistky v domečku) [COLOR="red"]neb jsme nemohly absolvovat odpolední vyučování z důvodu důležitější akce[/COLOR] jinde. Ten blbec školník se tam bál ty pojistky vrátit (i když měl "žehličku") tak čekal do večera na ČEZ ...
[COLOR="red"]No ale za výbuch balónku (s H) nad školou asi ne[/COLOR] (to sem jen měl řiditelskou důtku), ale asi se to nějak sečetlo..[/quote]

Tak to nema chybu :-D:-D:-D:-D ... za vsechno muze nakonec skolnik :-D:-D:-D ... krome vybuchu balonu :-D:-D:-D No jak rekl Ivo ... zadnej troskar :BB:
Mas ale recht,chlubit se ve tvem veku tim,kolik vypijes piv,na to mas cas ... to mi pripomina me mladi,kdy moji vrstevnici se chlubili,ze ve dvaceti vypili 20 a nekeri i vice piv ... bohuzel dneska a ja koncil na peti dvanactkach. Dneska se oni anik k tem peti nedostanou,protoze po tretim jsou na srot. Ja teda tech dvacet taky nevypiju,ale nejsem takova troska.Na alkohol je fakt mas casu dost ... ale jinak borec :BB::BB:
mirekv (7169)|27.4.2011 17:26
nj píďa! :D
SPAWN (744)|28.4.2011 21:06
[quote=Ivo Mašek;342177]No to jo. Já v jeho věku nebyl jinej :-D
Dneska je to horší. Už se jenom koukám. Mladý kočky se na starý fotry nelepí a na vykostěný rašple se zase nehodlám lepit já :D . takže holt už jenom čumenda :-D[/quote]

Asi jsem jediny a mam to stesti videt ty mlade rakosky nalepene na muzich 60+ cim to je?:-)-

Jinak u me jaro: pivko+zeny+zpev:-D
Ivo Mašek (10205)|28.4.2011 21:09
[quote]
nalepene na muzich 60+ cim to je?
[/quote]
Tyhle muže bych odhadoval na velmi moc dobře finančně situované, .......... a také zblblé a chtivé se zbavit toho přívlastku "finančně situované". A ty kočky bych viděl jako ne málo vyčůrané (no, vlastně chytré). :-D
MartasKP (710)|29.4.2011 12:04
Ja ty chytra devcata chapu. Maji dost vysoky prijem financnich prostredku,kvalitni zazemi a staricek je rad,kdyz se ho mlada "milujici" manzelka dotkne jednou za mesic (on toho stejne vic uz nezvladne,ale cest vyjimkam :-D )
Nechapu ty stariky ( a to bez urazky ),kteri si chteji timto neco dokazovat. Stejne jsou to sestnacteraci,protoze takovy mlady kocce asi nestaci tech par minut slavy jednou za mesic :-D:-D opet cest vyjimkam :-D
SPAWN (744)|9.5.2011 11:12
Panove a bude jich cim dal vice. Doba a zivotni postoj nekterych slecen tomu nahrava. Proc ne, vsak se prodluzuje fyzicka kondice obcanu a take duchodovy vek az na ty palty.8-)