Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazené výsledky: 31 až 41 z 41

Téma: VD: Jaro je tady

Je tu pořád Avatar uživatele mirekv
    Registrace
    Mar 2004

píďo, to máš přísný rodiče, když jezdíš do školy autem!
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pravidelně
    Registrace
    Nov 2009

Citace Původně odesláno od mirekv Zobrazit příspěvek
    píďo, to máš přísný rodiče, když jezdíš do školy autem!
    A pred tim si da malyho panaka rumu do pullitru koly

Moderátor Avatar uživatele Ivo Mašek
    Registrace
    Apr 2004

.... a má dvojku z chování
    Píďo, nic ve zlém., legrace musí být

Je tu pravidelně
    Registrace
    Nov 2009

Pida je proste expert ... ale proc ne aspon bude mit v pokrocilejsim veku na co vzpominat ... vzdyt nejhezci vzpominky jsou na prusery z detstvi (ci mladi aby se Pida neurazil )

Je tu pravidelně Avatar uživatele píďa_m
    Registrace
    Dec 2008

no sem trdlo, ale:
    - nepiju alk. ve větším množství, neb mi nechutná a dělám spoustu zajímavých činností, než se vytahovat že sem se opil (jako někteří spolužáci a spolužačky).
    - nejezdím do školy autem, ale jen na bus do školy.
    - dvojku z chování jsem dostal za pomoc škole. Sme měli odstranit betonový základ bývalého plotu, který se stával z beton celků 2m dlouhých a dostali jsme na to dva krumpáče a čtyři zednická kladívka a 3dvouhodiny pracovního vyučování sme klobali.. Pak jsem to nevydržel a ty základy rozložil za pomoci chemické reakce a hned se daly odvést na kolečku.
    A pak možná ještě asi za to že jsem vypnul elektřinu v celé škole, (vytáhl jsem kombinačkama nožové pojistky v domečku) neb jsme nemohly absolvovat odpolední vyučování z důvodu důležitější akce jinde. Ten blbec školník se tam bál ty pojistky vrátit (i když měl "žehličku") tak čekal do večera na ČEZ ...
    No ale za výbuch balónku (s H) nad školou asi ne (to sem jen měl řiditelskou důtku), ale asi se to nějak sečetlo..

Je tu pravidelně
    Registrace
    Nov 2009

Citace Původně odesláno od píďa_m Zobrazit příspěvek
    no sem trdlo, ale:
    - nepiju alk. ve větším množství, neb mi nechutná a dělám spoustu zajímavých činností, než se vytahovat že sem se opil (jako někteří spolužáci a spolužačky).
    - nejezdím do školy autem, ale jen na bus do školy.
    - dvojku z chování jsem dostal za pomoc škole. Sme měli odstranit betonový základ bývalého plotu, který se stával z beton celků 2m dlouhých a dostali jsme na to dva krumpáče a čtyři zednická kladívka a 3dvouhodiny pracovního vyučování sme klobali.. [COLOR="Red"]Pak jsem to nevydržel a ty základy rozložil za pomoci chemické reakce[/COLOR] a hned se daly odvést na kolečku.
    A pak možná ještě asi [COLOR="red"]za to že jsem vypnul elektřinu v celé škole[/COLOR], (vytáhl jsem kombinačkama nožové pojistky v domečku) [COLOR="red"]neb jsme nemohly absolvovat odpolední vyučování z důvodu důležitější akce[/COLOR] jinde. Ten blbec školník se tam bál ty pojistky vrátit (i když měl "žehličku") tak čekal do večera na ČEZ ...
    [COLOR="red"]No ale za výbuch balónku (s H) nad školou asi ne[/COLOR] (to sem jen měl řiditelskou důtku), ale asi se to nějak sečetlo..
    Tak to nema chybu ... za vsechno muze nakonec skolnik ... krome vybuchu balonu No jak rekl Ivo ... zadnej troskar
    Mas ale recht,chlubit se ve tvem veku tim,kolik vypijes piv,na to mas cas ... to mi pripomina me mladi,kdy moji vrstevnici se chlubili,ze ve dvaceti vypili 20 a nekeri i vice piv ... bohuzel dneska a ja koncil na peti dvanactkach. Dneska se oni anik k tem peti nedostanou,protoze po tretim jsou na srot. Ja teda tech dvacet taky nevypiju,ale nejsem takova troska.Na alkohol je fakt mas casu dost ... ale jinak borec

Je tu pořád Avatar uživatele mirekv
    Registrace
    Mar 2004

nj píďa!

Je tu pravidelně Avatar uživatele SPAWN
    Registrace
    May 2009

Citace Původně odesláno od Ivo Mašek Zobrazit příspěvek
    No to jo. Já v jeho věku nebyl jinej
    Dneska je to horší. Už se jenom koukám. Mladý kočky se na starý fotry nelepí a na vykostěný rašple se zase nehodlám lepit já . takže holt už jenom čumenda
    Asi jsem jediny a mam to stesti videt ty mlade rakosky nalepene na muzich 60+ cim to je?

Jinak u me jaro: pivko+zeny+zpev

Moderátor Avatar uživatele Ivo Mašek
    Registrace
    Apr 2004

nalepene na muzich 60+ cim to je?
    Tyhle muže bych odhadoval na velmi moc dobře finančně situované, .......... a také zblblé a chtivé se zbavit toho přívlastku "finančně situované". A ty kočky bych viděl jako ne málo vyčůrané (no, vlastně chytré).

Je tu pravidelně
    Registrace
    Nov 2009

Ja ty chytra devcata chapu. Maji dost vysoky prijem financnich prostredku,kvalitni zazemi a staricek je rad,kdyz se ho mlada "milujici" manzelka dotkne jednou za mesic (on toho stejne vic uz nezvladne,ale cest vyjimkam )
    Nechapu ty stariky ( a to bez urazky ),kteri si chteji timto neco dokazovat. Stejne jsou to sestnacteraci,protoze takovy mlady kocce asi nestaci tech par minut slavy jednou za mesic opet cest vyjimkam

Je tu pravidelně Avatar uživatele SPAWN
    Registrace
    May 2009

Panove a bude jich cim dal vice. Doba a zivotni postoj nekterych slecen tomu nahrava. Proc ne, vsak se prodluzuje fyzicka kondice obcanu a take duchodovy vek az na ty palty.

Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123

Podobná témata

1. Zima je tady!
    Od mirekv v sekci Volná témata
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 15-09-2008, 12:30
  2. jaro je tady!
    Od Doom v sekci Volná témata
    Reakcí: 25
    Poslední příspěvek: 20-03-2007, 12:53
  3. Tak tady máme Vistu !!