Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Panasonic TX-P42VT30, TX-P50VT30, TX-P55VT30, TX-P65VT30

persson (299)|20.4.2011 18:34
Neviete nahodou, kedy ma prist do predaja na slovensku? Chcem si ho kupit.... nikde som ho zatial nevidel...
SlavoF (834)|20.4.2011 18:51
predpokladám, že "Panasonic TX- 50TV30" tak skoro asi nie 9-)

asi sa budeš musieť uspokojiť s Panasonic TX-P50VT30 ;)
toho by si sa mal dočkať v blízkej dobe
persson (299)|24.4.2011 07:07
Tak pisal som do panasonicu, ked ste mi tu nedali odpoved....odpisali mi, ze 50 koncom aprila 55 v maji a 60 jun - jul.
Uz sa nemozem dockat ked to prinesiem domov, som velmi zvedavy na tu tv, ci je tak kvalitna ako som cital recenzie
persson (299)|28.4.2011 08:43
Tak je uz v predaji, zatial najnisia cena co som nasiel....

http://www.electroworld.sk/product/tv-dvd-video/plazmove-televizory/TXP50VT30E/panasonic-tx-p50vt30

Zacinam jednat predajcami o co najnizsiu sumu... Kto da najnisiu tam kupim....
persson (299)|28.4.2011 13:03
tak a je to kupene v pondelok mam tv Panasonic TX-P50TV30 doma a este som si prikupil Panasonic DMP-BDT310EG , aby to malo zmysel....
bavorak (1494)|28.4.2011 13:31
no a kolko € to vyslo?
matusco (376)|28.4.2011 14:09
[quote=persson;342623]tak a je to kupene v pondelok mam tv Panasonic TX-P50TV30 doma a este som si prikupil Panasonic DMP-BDT310EG , aby to malo zmysel....[/quote]

Prosim admina, aby premenoval toto vlakno tak ako ma spravne byt: 50VT30

persson z nej bude teraz cely happy a uz mu to nespravne pisanie nazvu tv asi ostane, ale aspon hlavny nazov vlakna by mohol byt OK, aby vyhladavanie vo fore davalo relevantne vysledky.

Adminovi vopred vdaka.
_____
Mod I.M.: Vlákno přejmenováno
glypto (12)|28.4.2011 14:15
[quote=persson;342623]tak a je to kupene v pondelok mam tv Panasonic TX-P50TV30 doma a este som si prikupil Panasonic DMP-BDT310EG , aby to malo zmysel....[/quote]

Gratulujem, daj potom vediet prve dojmy.

Nejaky cas sledujem plazmy Panasonic (2010 aj 2011), od kupy ma trochu odradza ze minulorocne problemy sa objavuju aj v tohtorocnych modeloch. Zaujima ma preto tvoj nazor na tento TV ;)
Bankoko (122)|28.4.2011 14:27
[quote=persson;342623]tak a je to kupene v pondelok mam tv Panasonic TX-P50TV30 doma a este som si prikupil Panasonic DMP-BDT310EG , aby to malo zmysel....[/quote]

Kde si kupil a aku dali cenu?
persson (299)|28.4.2011 20:03
[quote=matusco;342639]Prosim admina, aby premenoval toto vlakno tak ako ma spravne byt: 50VT30

persson z nej bude teraz cely happy a uz mu to nespravne pisanie nazvu tv asi ostane, ale aspon hlavny nazov vlakna by mohol byt OK, aby vyhladavanie vo fore davalo relevantne vysledky.

Adminovi vopred vdaka.
_____
Mod I.M.: Vlákno přejmenováno[/quote]

Jej, dakujem. Vobec som si to nevsimol....:)))) Ano potvrdzujem spravne to ma byt takto: 3D plazma Panasonic TX-P50VT30
persson (299)|28.4.2011 20:06
[quote=bavorak;342629]no a kolko € to vyslo?[/quote]

1999,- € vsetko ostatne bolo vysie, alebo nemali este v ponuke....nechcelo sa mi cakat, tak napokon to vyhral electroworld.
persson (299)|28.4.2011 20:25
[quote=glypto;342640]Gratulujem, daj potom vediet prve dojmy.

Nejaky cas sledujem plazmy Panasonic (2010 aj 2011), od kupy ma trochu odradza ze minulorocne problemy sa objavuju aj v tohtorocnych modeloch. Zaujima ma preto tvoj nazor na tento TV ;)[/quote]



Posnazim sa dat vediet... Kazda technologia ma svoje pre a proti, ide len co ti vyhovuje... Moj nazor je , ze led televizory zaostavaju za plazmamy co sa tyka obrazu a 3d obrazu. Je to moj nazor, niekdo moze mat na vec iny pohlad...:)))
glypto (12)|29.4.2011 09:52
[quote=persson;342708]Moj nazor je , ze led televizory zaostavaju za plazmamy co sa tyka obrazu a 3d obrazu. Je to moj nazor, niekdo moze mat na vec iny pohlad...:)))[/quote]

Zdielam Tvoj nazor ;)
persson (299)|29.4.2011 22:21
ak niekto chce kalibrovat panasonic TX-P50VT30 tu su na 2D a na 3D
kalibracia 2D.jpg kalibracia 3D.jpg
persson (299)|2.5.2011 19:21
Dnes som chcel napisat prve dojmy z noveho televizora, ale vdaka firme electroworld nebude s toho nic, bohuzial vsadil som na zleho kona. Taku neprofesionalitu som uz dlho nezazil a do buducnosti si od tejto firmy uz nic neobjednam :

28.04. 2011 som si u nich objednal Panasonic TX-P50VT30, kde mi obratom poslali mail predfakturou, kde okrem ineho bolo napisane, ze termin dodania je 02.05.2011 medzi 8:00 - 18:00, tak dnes - pondelok som od rana cakal na zasielku.... ale nedockal sa, okolo 14:00 som potreboval odist na hodinu prec, tak som zavolal operatorke electroworldu , ci by mi nevedela dat cislo na pana, ktory mi to ma doviest / co sa tyka operatorky bola velmi mila a ustretova, aby som nehadzal vsetkych do jedneho vreca /, operatorka mi dala cislo na zasielkou sluzbu, ze tu mi poskytnu vsetky informacie o mojej zasielke... Tak som zavolal tam a na moje velke prekvapenie mi povedali, ze zasielka z electroworldu im dorazi na firmu vecer PONDELOK a ze zajtra UTOROK mi to dovezu... Na moju otazku preco ma nikto nekontaktoval, ked sa zmenil termin dodania? Preco som vlastne bol dnes cely den doma?... mi povedali, ze oni s tym nemaju nic spolocne, aby som sa obratil na electroworld...
Tak som sa napokon obratil na elektroworld, operatorka mi oznamila, ze mali iventuru, ako sklad...Ked som jej povedal, ze mali dva dni na to , aby mi oznamili zmnenu terminu, to mi uz nevedela vysvetlit.../ inak do objednavky som musel povinne uviest moju mailovu adresu a telefon /... Cize dnes som prerobil, lebo podnikam a zajtra to vyzera, ze zas prerobim, cize s....m na cely elektroworld nabuduce, a nebudem podporovat neprofesionalov.... Je to vystraha aj pre inych ludi, ktory by si chceli oobjednat cez internet u electroworlu, aby si zobrali aspon tyzden volna....
Proste je to sluzba na urovni tej ceny plazmy , a divim sa Panasonicu, ze vobec predava takejto firme svoje produkty, ktora zvysoka s...ie na zakaznikov...
persson (299)|3.5.2011 19:48
Velmi rychlo a kratko, som s tej plazmy uneseny, dnes som uz pozeral 3D Avatara, obraz bol neskutocne krasny a plasticky, este som ho nekalibroval, lebo nemozem najst nastavenie profesional, co sa tyka DVB - T nic moc, ale v piatok ma prist HD karta od skylinku, tak pocitam, ze sa to upravi. Blu - ray s televizorom komunikovali bez problemov cez hdmi... Internet budem zapajat zajtra....


Co som vsetko dostal v baleni okrem televizora..:) : 2x 3D okuliare, Wifi adapter+ luxusny podstavec, mnozstvo kablov na zapojenie vsetkeho mozneho z redukciami, dialkovy ovladac moznostou podsvietenia, 2x tuzkove baterky....

Bzucanie zatial som ani trochu nepocul....
Karel72 (428)|5.5.2011 19:38
Stále u tebe panuje nadšení?Já byl rozhodnut pro GT30 protože serie VT skoro ještě nikde není ale na jednom shopu sem ji našel za 40500kč což se mi zdá dobrá cena když GT30 stojí 39000 ale je bez brýlí.No ty nové modely mi zase udělaly zmatek v hlavě :-)
persson (299)|5.5.2011 22:26
[quote=Karel72;344032]Stále u tebe panuje nadšení?Já byl rozhodnut pro GT30 protože serie VT skoro ještě nikde není ale na jednom shopu sem ji našel za 40500kč což se mi zdá dobrá cena když GT30 stojí 39000 ale je bez brýlí.No ty nové modely mi zase udělaly zmatek v hlavě :-)[/quote]

Stale som nadceny, vcera som rozchodil wifi, tak pomali sa zoznamujem zo vsetkym co mi nova plazma ponuka....
Ja by som ti doporucil VT30 jednoznacne, co dostanes oproti GT30 - krasny dizajne jednoliaty, na kraji lemovannou chromovou listou, dalej dialkovy ovladac podsvietenim, dvoje okuliare, wifi adapter luxusnym podstavcom, neskutocne krasny obraz ci 2D, alebo 3D.... Myslim si, ze keby si dokupoval vsetko co som dostal v GT30 dostanes sa pomali na moju uroven 1999 €

Zatial som nepocul ziadne bzucanie, ani blinkanie obrazu, ako to bolo tu pisane.... ako som pisal, vcera som rozchodil wifi siet na televizore, rozchodil som bez problemov pocasie, youtube / nadceny /, facebook, vela veci o filmoch, nova archiv, tv24, ekonomika...proste je toho vela.

Zajtra si idem vyzdvihnut skylink HD kartu s iredom modulom, tak mam o zabavu postarane, dufam, ze nebudu problemy.... Ked budem mat cas a chut pripnem tu videa a fotky
Karel72 (428)|6.5.2011 19:28
Díky za tvé postřehy jsem rád že ti tvá nová TV dělá radost,fotky by byly super nikde na netu jsem žádné rozumné neviděl a na živo u nás v žádné prodejně bohužel žádnou G30 nemají :-)Nj Rožnov zapadákov :-)
persson (299)|7.5.2011 08:03
Fotky som videl cez SD kartu, velmi pekne vyobrazene, videl som aj 3D fotky - je to zaujimava zmena, tiez som pozeral fotky na internete cez picasa, pacili sa mi hlavne krajinky, bolo to krasne vykreslene na plazme

tak prva vada na krase, pozeral som na satelite promo canal + 3D za denneho svetla a potvrdzujem okuliare blikaju velmi neprijemne, ale stacilo stiahnut zaluzie a bolo vsetko ok, blikanie som nevidel.... Urobil som nejake foto a video, tak to pripnem tu, ked budem mat cas...
persson (299)|16.5.2011 20:11
Vie mi niekdo poradit? Pri zapnuti televizora mi CAM modul na DVB-S dlhsie nacitava kartu je to okolo 15 sekund az potom mi rozkoduje skylink, je to normalne? alebo je vadny CAM modul. Inak potom to uz ide pohode...
milanx (8)|17.5.2011 00:11
Také se s vámi podělím o zkušenosti z této televize. Mám ji cca 14 dní. Obraz je kvalitní. Až na drobnosti (problém s příjmem několika HDTV kanálů) mne mile překvapil DVB-S/S2 tuner v této TV. I po multimediální stránce jsem spokojen (youtube, podpora multimediálních formátů). Akorát trochu bzučí - když ztlumím zvuk, tak je to slyšet i na 4 metry. Při normální hlasitosti ale bzučení slyšet není. Samozřejmě, při ztišeném zvuku jsou slyšet i větráky. Co se týče blikání, tak je problém zejména ve dne při světlých scénách, což je navíc umocněno tím, že je TV ve světlé místnosti. Ale při tmavých scénách a večer tento problém nepozoruji. Ohledně vypalování obrazu, zrovna dnes jsem se díval na STV1 HD na seriál Bratrstvo neohrožených, měl jsem ztlumená všechna světla v místnosti a po skončení seriálu jsem TV vypnul a logo STV1 na mne ve tmě hezky svítilo. Ale do pěti minut naštěstí zmizelo. Stejného problému jsem si všiml při sledování širokoúhlého filmu s černými pruhy nahoře a dole. Ale vypálení po chvíli vždy zmizí. Při denním světle jsem ale nic podobného nepozoroval. Takže shrnuto, celkově jsem veskrze spokojen, hlavně po stránce designu se jim letošní model povedl, akorát hold některé neduhy této technologie stále přetrvávají. Nejvíc mne štve to blikání (ale pomalu si na to zvykám), máme doma ještě jednu plazmu od Panasonicu - 42 palců G20 loňský model - a ta nebliká (respektive ne natolik, aby mne to rušilo), akorát je to možná tím, že má menší uhlopříčku, kde to není tak patrné a je v tmavé místnosti.
Tomco85 (134)|17.5.2011 07:58
Mozes prosim blizsie specifikovat "problém s příjmem několika HDTV kanálů" ? Ja mam objednanu TX- 55VT30, kedze coskoro sa mi vratia peniaze za sfusovany Samsung.
milanx (8)|17.5.2011 09:44
Tomco85 (134)|17.5.2011 10:42
Aha tak ja pouzivam STB od UPC a do neho som si namontoval 2TB HDD ( miesto 320GB), takze tento problem riesit nebudem.
persson (299)|17.5.2011 18:26
[quote=milanx;346119]Také se s vámi podělím o zkušenosti z této televize. Mám ji cca 14 dní. Obraz je kvalitní. Až na drobnosti (problém s příjmem několika HDTV kanálů) mne mile překvapil DVB-S/S2 tuner v této TV. I po multimediální stránce jsem spokojen (youtube, podpora multimediálních formátů). Akorát trochu bzučí - když ztlumím zvuk, tak je to slyšet i na 4 metry. Při normální hlasitosti ale bzučení slyšet není. Samozřejmě, při ztišeném zvuku jsou slyšet i větráky. Co se týče blikání, tak je problém zejména ve dne při světlých scénách, což je navíc umocněno tím, že je TV ve světlé místnosti. Ale při tmavých scénách a večer tento problém nepozoruji. Ohledně vypalování obrazu, zrovna dnes jsem se díval na STV1 HD na seriál Bratrstvo neohrožených, měl jsem ztlumená všechna světla v místnosti a po skončení seriálu jsem TV vypnul a logo STV1 na mne ve tmě hezky svítilo. Ale do pěti minut naštěstí zmizelo. Stejného problému jsem si všiml při sledování širokoúhlého filmu s černými pruhy nahoře a dole. Ale vypálení po chvíli vždy zmizí. Při denním světle jsem ale nic podobného nepozoroval. Takže shrnuto, celkově jsem veskrze spokojen, hlavně po stránce designu se jim letošní model povedl, akorát hold některé neduhy této technologie stále přetrvávají. Nejvíc mne štve to blikání (ale pomalu si na to zvykám), máme doma ještě jednu plazmu od Panasonicu - 42 palců G20 loňský model - a ta nebliká (respektive ne natolik, aby mne to rušilo), akorát je to možná tím, že má menší uhlopříčku, kde to není tak patrné a je v tmavé místnosti.[/quote]

Ja bzucanie nemam s tymto som spokojny, ani blikanie obrazu som nezbadal, ak odmyslim okuliare pri 3D aj to len za svetla, nezbadal som ani vypalovanie, ale pre istotu sa poriadne dnes vecer pozriem, len ten modul ma trapi, preco mi nabehnu programi az po 15 sekundach
milanx (8)|17.5.2011 21:22
Ono to blikání je nejlépe vidět ve dne, když jsou světlé scény. Když se potom dívám na obraz periferním pohledem, tam vidím to blikání. Co se týká vypalování, tak přes den ani večer není nic vidět, pokud se na to schválně nezaměřím. Zkus si naladit STV1, nech ji nějakou dobu běžet (alespoň půl hodiny), samozřejmě musíš mít zhaslé všechna světla v místnosti a potom TV vypni a uvidíš, zda se ti to logo na chvíli vypálí či nikoli.
Ohledně toho zdlouhavého náběhu programů, tak to se jedná o DVB-S/S2 nebo DVB-T? Pokud by to bylo DVB-S/S2, tak by mohlo pomoci buď vyzkoušet jiný CAM modul nebo trochu poštelovat parabolu.
Ale jak říkám, celkově jsem spokojen a do LCD bych v současnosti nešel. Holt každá technologie má své výhody a nevýhody, svoje limity. A plazma je pro mne momentálně lepší řešení než LCD či "LED" LCD.
Tomco85 (134)|18.5.2011 14:42
Takze 55VT30 objednana.... dnes som bol na predajni, vzal si svoj xTreamer a testoval 42VT30 ( ktoru tam maju ako predvadzacku) a boli to doslova orgie. Nadherny obraz, ziadne sekanie jak uz moj vrateny Samsung. Ziadne blikanie som nepozoroval. Dokonca aj konverzia 2D->3D je vcelku pouzitelna ale ziadne zazraky necakat, to ale vsetci dobre vieme :)

Verim, ze pepici v CZ sa posnazia a co nevidiet u mna :D
persson (299)|18.5.2011 15:07
Ja si myslim, ze si urobil velmi dobre... pre mna je plazma Panasonic zarukou kvality.... Vcera som si pustal videa mp4 a fotky podmaz som si pustil elan a vyzeralo to perfektne, jedine co by som privital viac usb stupov, lebo chcem si kupit kameru na skype.... Vcera som pozeral travel chanel HD a ta priroda vyzerala uzasne.....

Inak neviem si predstavit krabicu na 55, lebo moja bola velika, tazko horko som ju dal do vytahu a mam len 50
persson (299)|18.5.2011 15:13
[quote=milanx;346328]Ono to blikání je nejlépe vidět ve dne, když jsou světlé scény. Když se potom dívám na obraz periferním pohledem, tam vidím to blikání. Co se týká vypalování, tak přes den ani večer není nic vidět, pokud se na to schválně nezaměřím. Zkus si naladit STV1, nech ji nějakou dobu běžet (alespoň půl hodiny), samozřejmě musíš mít zhaslé všechna světla v místnosti a potom TV vypni a uvidíš, zda se ti to logo na chvíli vypálí či nikoli.
Ohledně toho zdlouhavého náběhu programů, tak to se jedná o DVB-S/S2 nebo DVB-T? Pokud by to bylo DVB-S/S2, tak by mohlo pomoci buď vyzkoušet jiný CAM modul nebo trochu poštelovat parabolu.
Ale jak říkám, celkově jsem spokojen a do LCD bych v současnosti nešel. Holt každá technologie má své výhody a nevýhody, svoje limity. A plazma je pro mne momentálně lepší řešení než LCD či "LED" LCD.[/quote]

Ja blikanie nevidim, s tym nemam problem, to logo som zvedavy, vcera som pozeral a nic som nevidel, ale nepozeral som stv1, dnes to otestujem..... Kamos ma tiez plazmu Panasonic uz 4 roky a hovorili sme o tom probleme vypalovanim, povedal mi, ze raz sa mu stalo, ze mal vypalene, a to lem preto, lebo pocuval hudbu cez tv a nechal hodinu zapnuty tv, tak mu vypalilo obraz mp 3, povedal, ze po hodke to vsetko zmyzlo....
persson (299)|18.5.2011 16:52
[quote=milanx;346159]Akorát nejde Discovery HD a Brava HDTV. Viz toto forum:

https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php?t=28248[/quote]

Discovery aj brava idu, len si tam nesmies dat discovery HD cz, ale len discovery HD a prepnut zvuk v nastaveniach... Mne nechce nacitat stanice astry 19, 2 nenajde tam nic, pritom signal mam na 100%
persson (299)|18.5.2011 18:32
tu je slubene video :


bavorak (1494)|18.5.2011 18:36
[quote=persson;346492]Discovery aj brava idu, len si tam nesmies dat discovery HD cz, ale len discovery HD a prepnut zvuk v nastaveniach... Mne nechce nacitat stanice astry 19, 2 nenajde tam nic, pritom signal mam na 100%[/quote]

mne na DM idu oba discovery HD.
jarino1978 (8045)|18.5.2011 18:51
@persson : video OK, len neviem, či u teba prebiehalo zemetrasenie, alebo už máš pokročilý vek. :)

Ešte skús nahrať scénu, kde sa strieda tmavá scéna so svetlou, resp. čierna farba napr. so zelenou v pozadí.

PS : Tá reakcia prepínania programov = žalostná, pomalá.
Tomco85 (134)|18.5.2011 19:07
Inac co hovorite na Panasonic DMP-BDT310EG ... to som priobjednal k tomu, kedze 3D blu ray prehravac nemam.
persson (299)|18.5.2011 19:11
[quote=bavorak;346514]mne na DM idu oba discovery HD.[/quote]

a na astre 19.2 chytas programy zo skylinku?
persson (299)|18.5.2011 19:12
[quote=Tomco85;346531]Inac co hovorite na Panasonic DMP-BDT310EG ... to som priobjednal k tomu, kedze 3D blu ray prehravac nemam.[/quote]

mam ho uplne mi vyhovuje... nabity funkciami, podpora HDMI 1,4 neni co riesit
bavorak (1494)|18.5.2011 19:12
nie, ja mam iba 23,5 a vyskusal som to aj v tejto chvili.
persson (299)|18.5.2011 19:13
[quote=jarino1978;346524]@persson : video OK, len neviem, či u teba prebiehalo zemetrasenie, alebo už máš pokročilý vek. :)

Ešte skús nahrať scénu, kde sa strieda tmavá scéna so svetlou, resp. čierna farba napr. so zelenou v pozadí.

PS : Tá reakcia prepínania programov = žalostná, pomalá.[/quote]

nahraval som to mobilom, tak sorry, ano to som tu uz riesil, ze mi to na DVB -S nacitava pomali
persson (299)|18.5.2011 19:14
[quote=bavorak;346535]nie, ja mam iba 23,5 a vyskusal som to aj v tejto chvili.[/quote]

skoda, len som chcel vediet ci je chyba u skylinku, alebo u mna
persson (299)|18.5.2011 19:15
[quote=jarino1978;346524]@persson : video OK, len neviem, či u teba prebiehalo zemetrasenie, alebo už máš pokročilý vek. :)

Ešte skús nahrať scénu, kde sa strieda tmavá scéna so svetlou, resp. čierna farba napr. so zelenou v pozadí.

PS : Tá reakcia prepínania programov = žalostná, pomalá.[/quote]

Ak budem mat cas a chut, neni problem
Tomco85 (134)|18.5.2011 19:23
[quote=persson;346534]mam ho uplne mi vyhovuje... nabity funkciami, podpora HDMI 1,4 neni co riesit[/quote]


V pohode prehra aj aj povedzme 20 gigove MKV ? Myslim, ze pri tejto cenovej relacii by to mala byt samozrejmost, ale preistotu sa pytam. Co mam Blu Ray prehravac samsung za 100 euri, tak bez problemov.

A este jedna vec.... dokaze TV prehrat z USB tiez cca 20 GB MKVcko? Samsung co som mal to vedel no vela TV to nevie a co som pocul, VT20 to nevedela..... kedtak mozes mi to prosim skusit ?

Dakujem
persson (299)|18.5.2011 19:32
Tak teraz si ma zaskocil, lebo toto som vobec neskusal, skusal som MKV ale to nemalo 20 giga, to mi islo pohode aj s titulkami srt, nema ani taky velky klu , aby som to mohol skusit,ale skus to zobrat do obchodu a tam to vyskusat.... chcem si neskor kupit externy disk na usb, tak potom by som to mohol aj ja skusit
Tomco85 (134)|18.5.2011 22:51
Tych 20 giga som len tak strelil.... ono povacsinou problemy zacinaju pri 4 gigach.... jak to prehra 4 GB a vacsie MKVcko, tak si za vodou. Teraz som myslel skor TV.... Blu Ray prehravac to proste musi prehrat, ale len tak sa pytam... nemas po ruke niake trebars 8GB MKVcko ? A skus zasunut do USB portu telky co to spravi ... pripadne do prehravaca.

VT20 to na 99% nevedela.

Edit.: tak mam tu niake 13GB MKVcko na USB kluci... zajtra ak mi vide cas sa stavim na predajni a skusim co to spravi. Inak z akeho si mesta ak sa mozem spytat ?
Tomco85 (134)|18.5.2011 22:56
Inak ak sa ti da, zmen nazov temy na vsetky uhlopriecky a budeme si tu radit vsetci vlastnici :P
persson (299)|19.5.2011 05:47
[quote=Tomco85;346585]Tych 20 giga som len tak strelil.... ono povacsinou problemy zacinaju pri 4 gigach.... jak to prehra 4 GB a vacsie MKVcko, tak si za vodou. Teraz som myslel skor TV.... Blu Ray prehravac to proste musi prehrat, ale len tak sa pytam... nemas po ruke niake trebars 8GB MKVcko ? A skus zasunut do USB portu telky co to spravi ... pripadne do prehravaca.

VT20 to na 99% nevedela.

Edit.: tak mam tu niake 13GB MKVcko na USB kluci... zajtra ak mi vide cas sa stavim na predajni a skusim co to spravi. Inak z akeho si mesta ak sa mozem spytat ?[/quote]

Martin.... tak to mozem skusit mam 8GB usb kluc, tak dnes vyskusam
persson (299)|19.5.2011 05:51
[quote=Tomco85;346586]Inak ak sa ti da, zmen nazov temy na vsetky uhlopriecky a budeme si tu radit vsetci vlastnici :P[/quote]

Uz sa tak stalo.... vyzera, ze to nejde, asi len admin by to mohol zmenit, este skusim nazov prveho prispevku zmenit
persson (299)|19.5.2011 05:57
[quote=persson;341225]Neviete nahodou, kedy ma prist do predaja na slovensku? Chcem si ho kupit.... nikde som ho zatial nevidel...[/quote]
Tak je to len na admina
Tomco85 (134)|19.5.2011 09:18
Inak v predajni som si vsimol este jeden mensi problem, ale verim, ze to bolo bud ich rozladenym modelom pripadne predpotopnym HDMI kablom, alebo chybou xTreameru ( mozna upgrade firmwaru to vyriesi...) co tam mali. Ked som xTreamer prepojil priamo do Panasonicu ( U mna doma vsetko taham cez Onkyo zosik) Tak zvuk vo filmoch bol velmi mierne posunuty a nebol ani v jednom zosynchrozovany s obrazom. Bezne si na to neprisiel no extremne viditelne to bolo v scenach, ked sa napriklad zatvarali dvere alebo niekto strielal z pistole.

Ty nieco podobne nepozorujes? Resp mas niaky multimedialny HD prehravac, ktory mozes vyskusat ? Martin je co by som kamenom dohodil ( Ja som zo ZIliny), tak ak by si bol ochotny pripadne by som sa mohol niekedy cez vikend stavit... ten xTreamer PRO mam s dvoma 2000GB HDD a je to plne 1080P MKVciek, tak by si si eventuelne nieco aj stahol jak by si chcel :) A poskusali by sme to poriadne ... ak by si suhlasil, fakt by mi to velmo a verim, ze aj tebe pomohlo ;)
Tomco85 (134)|19.5.2011 14:36
Takze som sa vratil z predajne a samotna TV bez problemov 16 GB MKVcko prehrala z 32GB USB kluca. ( aj zvuk je bez problemov synchronizovany...ako som pisal o prispevok vyssie) No ked to pustim dodatocne este cez ten Panasonic 310 prehravac, kde bude podstatne viac moznosti nastavenia obrazu, tak to musi byt ina kavicka... :)