Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 1 z 53 1231151 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 791

Téma: Panasonic TX-P42VT30, TX-P50VT30, TX-P55VT30, TX-P65VT30

Je tu občas
    Registrace
    Apr 2011

Neviete nahodou, kedy ma prist do predaja na slovensku? Chcem si ho kupit.... nikde som ho zatial nevidel...
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pravidelně Avatar uživatele SlavoF
    Registrace
    Jun 2008

predpokladám, že "Panasonic TX- 50TV30" tak skoro asi nie

asi sa budeš musieť uspokojiť s Panasonic TX-P50VT30
    toho by si sa mal dočkať v blízkej dobe

Je tu občas
    Registrace
    Apr 2011

Citace Původně odesláno od SlavoF Zobrazit příspěvek
    predpokladám, že "Panasonic TX- 50TV30" tak skoro asi nie

asi sa budeš musieť uspokojiť s Panasonic TX-P50VT30
    toho by si sa mal dočkať v blízkej dobe

Tak pisal som do panasonicu, ked ste mi tu nedali odpoved....odpisali mi, ze 50 koncom aprila 55 v maji a 60 jun - jul.
    Uz sa nemozem dockat ked to prinesiem domov, som velmi zvedavy na tu tv, ci je tak kvalitna ako som cital recenzie

Je tu občas
    Registrace
    Apr 2011

Tak je uz v predaji, zatial najnisia cena co som nasiel....

http://www.electroworld.sk/product/t...nic-tx-p50vt30

Zacinam jednat predajcami o co najnizsiu sumu... Kto da najnisiu tam kupim....

Je tu občas
    Registrace
    Apr 2011

tak a je to kupene v pondelok mam tv Panasonic TX-P50TV30 doma a este som si prikupil Panasonic DMP-BDT310EG , aby to malo zmysel....

Je tu pořád
    Registrace
    Nov 2010

no a kolko € to vyslo?

Je tu pravidelně
    Registrace
    Oct 2009

Citace Původně odesláno od persson Zobrazit příspěvek
    tak a je to kupene v pondelok mam tv Panasonic TX-P50TV30 doma a este som si prikupil Panasonic DMP-BDT310EG , aby to malo zmysel....
    Prosim admina, aby premenoval toto vlakno tak ako ma spravne byt: 50VT30

persson z nej bude teraz cely happy a uz mu to nespravne pisanie nazvu tv asi ostane, ale aspon hlavny nazov vlakna by mohol byt OK, aby vyhladavanie vo fore davalo relevantne vysledky.

Adminovi vopred vdaka.
    _____
    Mod I.M.: Vlákno přejmenováno
    Naposledy upraveno uživatelem Ivo Mašek: 28-04-2011 v 13:23 Důvod: Přejmenování threadu dle požadavku autora threadu

Nováček
    Registrace
    Mar 2011

Gratulujem, daj potom vediet prve dojmy.

Nejaky cas sledujem plazmy Panasonic (2010 aj 2011), od kupy ma trochu odradza ze minulorocne problemy sa objavuju aj v tohtorocnych modeloch. Zaujima ma preto tvoj nazor na tento TV

Je tu občas Avatar uživatele Bankoko
    Registrace
    Mar 2010

Kde si kupil a aku dali cenu?

Je tu občas
    Registrace
    Apr 2011

Citace Původně odesláno od matusco Zobrazit příspěvek
    Prosim admina, aby premenoval toto vlakno tak ako ma spravne byt: 50VT30

persson z nej bude teraz cely happy a uz mu to nespravne pisanie nazvu tv asi ostane, ale aspon hlavny nazov vlakna by mohol byt OK, aby vyhladavanie vo fore davalo relevantne vysledky.

Adminovi vopred vdaka.
    _____
    Mod I.M.: Vlákno přejmenováno
    Jej, dakujem. Vobec som si to nevsimol....))) Ano potvrdzujem spravne to ma byt takto: 3D plazma Panasonic TX-P50VT30

Je tu občas
    Registrace
    Apr 2011

Citace Původně odesláno od bavorak Zobrazit příspěvek
    no a kolko € to vyslo?
    1999,- € vsetko ostatne bolo vysie, alebo nemali este v ponuke....nechcelo sa mi cakat, tak napokon to vyhral electroworld.

Je tu občas
    Registrace
    Apr 2011

Citace Původně odesláno od glypto Zobrazit příspěvek
    Gratulujem, daj potom vediet prve dojmy.

Nejaky cas sledujem plazmy Panasonic (2010 aj 2011), od kupy ma trochu odradza ze minulorocne problemy sa objavuju aj v tohtorocnych modeloch. Zaujima ma preto tvoj nazor na tento TV

Posnazim sa dat vediet... Kazda technologia ma svoje pre a proti, ide len co ti vyhovuje... Moj nazor je , ze led televizory zaostavaju za plazmamy co sa tyka obrazu a 3d obrazu. Je to moj nazor, niekdo moze mat na vec iny pohlad...))

Nováček
    Registrace
    Mar 2011

Moj nazor je , ze led televizory zaostavaju za plazmamy co sa tyka obrazu a 3d obrazu. Je to moj nazor, niekdo moze mat na vec iny pohlad...))
    Zdielam Tvoj nazor

Je tu občas
    Registrace
    Apr 2011

ak niekto chce kalibrovat panasonic TX-P50VT30 tu su na 2D a na 3D
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: kalibracia 2D.jpg 
Zobrazení: 968 
Velikost: 52.7 KB 
ID: 10647   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: kalibracia 3D.jpg 
Zobrazení: 949 
Velikost: 58.5 KB 
ID: 10648  

Je tu občas
    Registrace
    Apr 2011

Dnes som chcel napisat prve dojmy z noveho televizora, ale vdaka firme electroworld nebude s toho nic, bohuzial vsadil som na zleho kona. Taku neprofesionalitu som uz dlho nezazil a do buducnosti si od tejto firmy uz nic neobjednam :

28.04. 2011 som si u nich objednal Panasonic TX-P50VT30, kde mi obratom poslali mail predfakturou, kde okrem ineho bolo napisane, ze termin dodania je 02.05.2011 medzi 8:00 - 18:00, tak dnes - pondelok som od rana cakal na zasielku.... ale nedockal sa, okolo 14:00 som potreboval odist na hodinu prec, tak som zavolal operatorke electroworldu , ci by mi nevedela dat cislo na pana, ktory mi to ma doviest / co sa tyka operatorky bola velmi mila a ustretova, aby som nehadzal vsetkych do jedneho vreca /, operatorka mi dala cislo na zasielkou sluzbu, ze tu mi poskytnu vsetky informacie o mojej zasielke... Tak som zavolal tam a na moje velke prekvapenie mi povedali, ze zasielka z electroworldu im dorazi na firmu vecer PONDELOK a ze zajtra UTOROK mi to dovezu... Na moju otazku preco ma nikto nekontaktoval, ked sa zmenil termin dodania? Preco som vlastne bol dnes cely den doma?... mi povedali, ze oni s tym nemaju nic spolocne, aby som sa obratil na electroworld...
    Tak som sa napokon obratil na elektroworld, operatorka mi oznamila, ze mali iventuru, ako sklad...Ked som jej povedal, ze mali dva dni na to , aby mi oznamili zmnenu terminu, to mi uz nevedela vysvetlit.../ inak do objednavky som musel povinne uviest moju mailovu adresu a telefon /... Cize dnes som prerobil, lebo podnikam a zajtra to vyzera, ze zas prerobim, cize s....m na cely elektroworld nabuduce, a nebudem podporovat neprofesionalov.... Je to vystraha aj pre inych ludi, ktory by si chceli oobjednat cez internet u electroworlu, aby si zobrali aspon tyzden volna....
    Proste je to sluzba na urovni tej ceny plazmy , a divim sa Panasonicu, ze vobec predava takejto firme svoje produkty, ktora zvysoka s...ie na zakaznikov...
    Naposledy upraveno uživatelem persson: 02-05-2011 v 18:28

Strana 1 z 53 1231151 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Plazma: Panasonic TX-P42G20E, TX-P46G20E, TX-P50G20E, TX-P54G20E
    Od SlavoF v sekci Panasonic
    Reakcí: 2326
    Poslední příspěvek: 06-01-2019, 16:52
  2. Plazma: Panasonic TX-P50VT20E, TX-P54V20E, TX-P58VT20E, TX-P65VT20E
    Od dj_h3ll v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 363
    Poslední příspěvek: 30-12-2016, 08:42