Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 43 z 53 PrvníPrvní ... 334142434445 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 631 až 645 z 791

Téma: Panasonic TX-P42VT30, TX-P50VT30, TX-P55VT30, TX-P65VT30

Je tu pravidelně Avatar uživatele SPAWN
    Registrace
    May 2009

Malo ktery clovek ktery koupi po PR masazi v elektru nejakou prumernou LCD (oni jsou vsechny i s LCD LED) tezko prizna ze koupil neco co melo na prodejne uplne jiny obraz nez doma.
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád Avatar uživatele Ladys
    Registrace
    Apr 2009

Citace Původně odesláno od Hmm Zobrazit příspěvek
    A tohle je zase, co? Nemáš na elektriku nebo dlouhodobě paříš (a nemyslím chlastání )?
    Je to samozrejme o vyuziti plazmy.Diky velmi castemu koukani na filmy jsem si nechtel porizovat neco, abych si kvuli tomu hlidal cerne pruhy a roztahoval/deformoval obraz.Dale vyuzivam PS3, takze i pripadne docasne IR jsem take nechtel resit.
    Vim samozrejme ze tohle neni zalezitost vsech majitelu a vsech modelu, ale prejit se to nedalo.

Proste i kdyz nejvyssi modely plazem maji o neco lepsi obraz, tak jejich negativa mi vadi vice nez negativa nejvyssich LCD, proto jsem volil LCD.A ver ze jsem mel velkou snahu dat plazme sanci

Nováček
    Registrace
    Dec 2011

o dva tyzdne bude TX-P50VT30 doma, prechadzam z 36cm CRT na 127cm Panaka, zmenu ani neuvidim

Nováček Avatar uživatele Brutto
    Registrace
    Aug 2011

Takisto sa hlasim k blikacom Uz som mal vyclenene prachy, nazhaveny, nateseny, uz som skoro objednaval. V podstate VT30 bol jediny mozny kandidat u mna. Ale predsalen som isiel do predajne si ho obzriet. No ked som si uvedomil ako mi to blika (a ked som si nasadil 3D okuliare, tak sa mi po minute tocila hlava), tak som smutny odchadzal domov. A hladanie zacalo odznova... Zatial mam "slabu" nahradu Philips 47pfl7606k (iked za cenu troch palcov dole z uhlopriecky)...

Nováček
    Registrace
    Jan 2009

Citace Původně odesláno od Jumbo23 Zobrazit příspěvek
    o dva tyzdne bude TX-P50VT30 doma, prechadzam z 36cm CRT na 127cm Panaka, zmenu ani neuvidim
    Velmi vtipné,co byl jsi 30 let v hibernaci?Kdy tě rozmrazili?Měl si ještě tak 10 let chrupkat,byly by už možná vychytané OLED,tak se zařadíš do obrovské skupiny blikačů,tzv.stroboskopmanů.LOL.

Nováček
    Registrace
    Dec 2011

Citace Původně odesláno od huberokororo Zobrazit příspěvek
    Velmi vtipné,co byl jsi 30 let v hibernaci?Kdy tě rozmrazili?Měl si ještě tak 10 let chrupkat,byly by už možná vychytané OLED,tak se zařadíš do obrovské skupiny blikačů,tzv.stroboskopmanů.LOL.
    nie nie ale sme sa stahovali a doteraz sme mali tv u mamy, a u teba ako oblacno s LCD, mam najradsej taketo prispevky jedna babka povedala, ja som tuto plazmu videl x krat v obchodoch a blikanie sa nekonalo, otestoval som ju paradne az predajcov mrzelo ze som ju nebral hned u nich, takze 1400 by som za nu nedal keby som to spozoroval, jednoducho niekto to vidi a niekto zas nie, takze si dalej uzivaj super LCD.

Nováček
    Registrace
    Jan 2009

Lol,já to nemyslel zle.Sry,jestli se tě to nějak dotklo,já jsem už takový,jednou za čas prostě musím.Jinak se taky pomalu připravuji na koupi nějaké bedny,tak jak se tu budu ptát ,mně doufám tady nesestřelíte.Já televizi už moc,ale neřeším,spíš monitor od PC.

Nováček
    Registrace
    Dec 2011

Citace Původně odesláno od huberokororo Zobrazit příspěvek
    Lol,já to nemyslel zle.Sry,jestli se tě to nějak dotklo,já jsem už takový,jednou za čas prostě musím.Jinak se taky pomalu připravuji na koupi nějaké bedny,tak jak se tu budu ptát ,mně doufám tady nesestřelíte.Já televizi už moc,ale neřeším,spíš monitor od PC.
    pohoda, na trhu fakt nemas az taky vyber ak nechces ist do super drahych veciciek a v tejto cenovej kategorii som nic lepsie nenasiel ci uz u LCD alebo plaziem a to tv vyberam asi 5 mesiacov, najlepsie ist do shopu vziat par suborov na prehratie, vyskusat v SD kvalite a vyberies. Ja som nic lepsie nenasiel a to som doma nemal ani LCD ak neratam monitor od Samsungu a ani plazmu. Uvidime o dva tyzdne.

Nováček
    Registrace
    Nov 2011

Zdravim,
    tak jsem se vcera stal cerstvym majitelem TX-P55VT30, obraz je nadhera, blikani se nekona. Bohuzel je obcas docela slyset bzukot vetracku a zajimalo by mne, jestli to uz nekdo kvuli tomu reklamoval a hlavne jestli uspesne? Dale by mne taky zajimalo jestli se nekomu z vas, dari poustet youtube videa ve full hd verzi, samozrejme ty ktere jsou v takovem rozliseni. Trosku nechapu pointu takovehle televize s internetem, kdyz na youtube muzu koukat jen na videa v 360p...

Diky za odpoved

EDIT:
    Dalsi bombicka na co jsem narazil, ze mi to odmita prehravat 90% video souboru z disku, pry nepodporuje. Vi nekdo jake formaty videi tato telka potrebuje?
    Naposledy upraveno uživatelem cnxNemesis: 20-01-2012 v 17:46

Hmm Hmm je offline
    Je tu pořád
    Registrace
    Feb 2008

Citace Původně odesláno od cnxNemesis Zobrazit příspěvek
    Zdravim,
    tak jsem se vcera stal cerstvym majitelem TX-P55VT30, obraz je nadhera, blikani se nekona. Bohuzel je obcas docela slyset bzukot vetracku a zajimalo by mne, jestli to uz nekdo kvuli tomu reklamoval a hlavne jestli uspesne?
    Dalsi bombicka na co jsem narazil, ze mi to odmita prehravat 90% video souboru z disku, pry nepodporuje. Vi nekdo jake formaty videi tato telka potrebuje?
    Občas je slyšet .... co to znamená? V tichých pasážích? A jak moc? Já to slyším jako tichý šum u V10, když film neprodukuje žádný zvuk a je to zcela akceptovatelné a ani třetím rokem se to nemění. Je to vlastnost, větráčky se točí a vyhání vzduch a to nemůže být zcela bezhlučné, snad jedině, kdyby otáčky byly nastaveny podstatně níže, a to by to pak asi neuchladily. Počítač slyším ze stejné vzdálenosti jako TV podstatně víc.
    K přehrávání - 90% souborů je hodně, ovšem na přehrávání je opravdu vhodné spíš MMC. Nejen že pak prakticky vše přehraješ, ale budeš mít téměř jistě lepší obraz i zvuk, a to i u MKV. U AVI je pak rozdíl opravdu markantní, a to i u nového Samsungu UED7000, který mě u přehrávání z USB kvalitativně zklamal. A ten Panák není z karty o moc lepší.

Nováček
    Registrace
    Nov 2011

Citace Původně odesláno od Hmm Zobrazit příspěvek
    Občas je slyšet .... co to znamená? V tichých pasážích? A jak moc? Já to slyším jako tichý šum u V10, když film neprodukuje žádný zvuk a je to zcela akceptovatelné a ani třetím rokem se to nemění. Je to vlastnost, větráčky se točí a vyhání vzduch a to nemůže být zcela bezhlučné, snad jedině, kdyby otáčky byly nastaveny podstatně níže, a to by to pak asi neuchladily. Počítač slyším ze stejné vzdálenosti jako TV podstatně víc.
    K přehrávání - 90% souborů je hodně, ovšem na přehrávání je opravdu vhodné spíš MMC. Nejen že pak prakticky vše přehraješ, ale budeš mít téměř jistě lepší obraz i zvuk, a to i u MKV. U AVI je pak rozdíl opravdu markantní, a to i u nového Samsungu UED7000, který mě u přehrávání z USB kvalitativně zklamal. A ten Panák není z karty o moc lepší.
    Diky za tip, ty MMC vypadaji celkem rozumne. Muzes mi doporucit nejake konkretni nebo znacku? Zatim jsem to vyresil tak ze jsem si ty filmy pustil pres HDMI z kompu, ale samozrejme to beru jen jako docasne reseni. Co se tyce toho bzuceni tak jsem si vsim ze to dela pouze pri antenim signalu (zatim), pres HDMI nejsou vubec slyset, to uz vic slysim notebook .

Hmm Hmm je offline
    Je tu pořád
    Registrace
    Feb 2008

Citace Původně odesláno od cnxNemesis Zobrazit příspěvek
    Diky za tip, ty MMC vypadaji celkem rozumne. Muzes mi doporucit nejake konkretni nebo znacku?
    Jdi tady do sekce přehrávačů a pročti si nějaká témata. Namátkou třeba tohle https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php?t=30939
    Jsou tam nějaké přehrávače jmenované, také záleží zda chceš třeba malý a co nejlevnější. Chválí tam třeba Xtreamer Prodigy (pro mě má neakceptovatelný design), mě se líbí třeba eGreat EG-R200S (podle parametrů umí všechno co od něj chci, a že toho chci hodně), ale prý má právě hlučný větráček (má slot na HDD) a nevím zda půjde softwarově vypnout jako třeba u DUNE (ta je špička, ale dost drahá a zatím snad ještě nemá HDMI 1.4 a neumí 3D) nebo jen fyzicky odpojit, dobrý asi bude ten Popcornhour C-300, někdo čeká na Asus O!Play BDS-700 jako BR přehrávač s opravdu širokou multimedialitou (oba střední cenová hladina), vybrat si musíš sám, témata pomohou.

Nováček Avatar uživatele watt
    Registrace
    Sep 2011

pani prosim vas co vlastne znamenaju nastavenia intelligent frame creation a vylepsene rozlisenie. neviem ci to nechat zapnute alebo vypnute. uvidim nejake rozdiely ?? dakujem za rady

Je tu pořád Avatar uživatele geronimoh
    Registrace
    Nov 2009

Citace Původně odesláno od watt Zobrazit příspěvek
    pani prosim vas co vlastne znamenaju nastavenia intelligent frame creation a vylepsene rozlisenie. neviem ci to nechat zapnute alebo vypnute. uvidim nejake rozdiely ?? dakujem za rady
    Inteligentní tvorba (dopočet) snímků. Vyzkoušej a uvidíš. Část nás to má vypnuté, protože se nám to nelíbí a část na to nedá dopustit.

Nováček
    Registrace
    Apr 2009

Zdravím vespolek.

Nejprve radost, následně studená sprcha.
    Prosím, zda by neporadil někdo zkušený.
    Zakoupil jsem si televizi Panasonic P42VT30E.
    Běžela mi cca. 1,5 hodiny (z kvality obrazu jsme byli (celá rodina) u vytržení z kvality) poté se náhle vypnula, a rozsvítila se červená kontrolka dole pod obrazem.
    Od té doby kontrolka blikne červeně v intervalech vždy 8x.
    Pomocí DO TV nezapnu. Pokud vypnu a zapnu hlavní síťový vypínač a opět jej stisnku, kontrolka se nejprve rozsvítí zeleně a následně cosi uvnitř televizoru cvakne, obraz nenaskočí a kontrolka začne blikat červeně, viz. výše.

Prosím o radu. Děkuji uctivě.
    Marx

Strana 43 z 53 PrvníPrvní ... 334142434445 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Plazma: Panasonic TX-P42G20E, TX-P46G20E, TX-P50G20E, TX-P54G20E
    Od SlavoF v sekci Panasonic
    Reakcí: 2326
    Poslední příspěvek: 06-01-2019, 16:52
  2. Plazma: Panasonic TX-P50VT20E, TX-P54V20E, TX-P58VT20E, TX-P65VT20E
    Od dj_h3ll v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 363