Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Topfield SBI 2050 nebo Mascom MC2000HDUSB

crosshair (7)|20.4.2011 15:47
Dobry den,

musim si poridit satelitni prijimac abych mohl prijimat signal v HD kvalite. Nemyslim si ze potrebuju neco draheho jelikoz mi staci abych dostaval dobry signal,byl schopen si neco nahrat na externi HDD.

Mohli by jste mi poradit ktery je lepsi,popripade napsat tip na jiny prijimac i s vyhodama.

Dekuji mockrat
crosshair (7)|21.4.2011 00:31
nikdo s radou? Fakt se mi nejedna o moc. Jenom chci mit kvalitni signal,sem tam neco nahrat na hdd a pak to bez problemu spustit......pripadne i na pc (jeste jsem tu nasel Technisat Technibox SIR)
Dagy2 (3153)|21.4.2011 13:22
Crosshair, takých dotazov ako si dal je tu na fóre hromada.
Všetky majú jedno spoločné: "nepotrebujem nič extra, chcem len čo najkvalitnejší signál takže si myslím, že mi stačí niečo lacné".

99% odpovedí na to je: "LEN" kvalitný signál je práve to najdôležitejšie na SAT prijímači. A rozdiel medzi drahým a lacným prijímačom je práve "LEN" v tom dobrom obraze, "LEN" v tom, že dobrý prijímač (a to väčšinou nie je ten najlacnejší) neseká obraz, nezamŕza, nevyhadzuje hlášky o kodovaných staniciach a podobne.
Na inom fore je denne 10 príspevkov typu "zase mi nejde SkyLink, čo s tým robia, seká obraz, nie je zvuk" a pododbne.
U dobrých prijímačov SkyLink ide dobre denne v priemere 23hodín 59 minút a 59 sekúnd.

Naopak tie najlacnejšie prijímače väčšinou sľubujú 1000 iných funkcií ako je prehrávanie vídeí a podobne.

Pitomec ti poradil to s čím tu nikto doteraz nemal problém.