Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

LG 42PW450 - zkušenosti

dawie (90)|20.4.2011 12:55
Chtěl bych se zeptat, zda-li má někdo zkušenosti s tímto novým model (LG 42PW450).

Potřeboval bych zhruba za měsíce koupit TV pro rodiče. Zdroj signálu: DVB-T, DVB-S vč. HD, DVD; vzdálenost od TV cca 3m. Který jiný model (i značku) by jste popř. doporučili? Cenově bych se rád vlezl do 15 kKč. Preferuji plasmu. 3D samozřejmě není nutné, Full HD či HD Ready je na zvážení, USB player (.avi, .mkv...) či LAN streaming by byli plus, ale nevím, jak dalece by to využívali :-o

Původně jsem měl vybranou LG 42PJ650. Ale dobou nákupu jsem se trefil do blbého období, kdy loňské modely se doprodávají a letošní ještě mnohde nejsou a hlavně k nim nejsou reference :-( Ještě pokukuji po Panasonicu TX-P42S30, ale ten asi ještě není v prodeji a je taky trošku mimo cenou (zato má vše, co bych si představoval (zřejmě kromě podpory NFTS :-( )). Zajimavostí je jeho cena (k 20.4.2011), kdy na stránkách Panasonicu mají doporučenou MC cca 17.000, Mall či Datart mají uvedenou cenu o bezmála 1500Kč vyšší, samozřejmě bez skladové dostupnosti. Jsme zvědavý, jaká bude až bude TV na trhu/skladech ;-)
hyky (15)|4.10.2011 11:54
Právě vybírám také telku a tato mi taky padla do oka,jak si se rozhodl ty popřípadě zkušenosti jestli máš LG 42PW450.Dík