Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Nejde mi spustit video

JaroslavHraba (54)|19.4.2011 14:01
Dobrý den,
nejde mi spustit video třeba na stránce tn.cz nebo na seznam.cz. Obrázek se mi sice ukáže na kterém je značka ( trojúhelník ), ale když na ní kliknu, tak se nic neděje. A přitom mi toto spustit ještě minulý týden běžně šlo. Jinak jiná videa ( bez tohoto spouštěcího trojúhelníku ) mi spustit jdou. Prosím o radu. Děkuji.
MIHI (940)|19.4.2011 14:23
Operační systém, verze a typ prohlížeče....???

... na seznam.cz je nějaké video?
JaroslavHraba (54)|19.4.2011 21:52
Operační systém, verze a typ prohlížeče..........nevím co to je-potřebuji blíže popsat. Na seznamu je spousty videa - ve zprávách třeba.
StD (8612)|19.4.2011 22:00
[quote=JaroslavHraba;341077]Operační systém, verze a typ prohlížeče..........nevím co to je-potřebuji blíže popsat. Na seznamu je spousty videa - ve zprávách třeba.[/quote]

On se tě ptal ve stylu "co máš na nohou za boty, jakou barvu mají tkaničky, jak se jmenuje firma dodavatele"... řečeno obrazně - nikdo tady nemá křišťálovou kouli, aby mohl byť jen tušit, na co se vlastně ptáš. :OO
JaroslavHraba (54)|19.4.2011 22:37
Windous XP, Firefox 4,
JaroslavHraba (54)|19.4.2011 22:40
Prostě třeba na tn.cz jsou různá videa z různých akcí. Upoutávka je zpracovaná do videa s obrázkem, kde je červené kolečko a uprostřed něj je bílý trojúhelník a na ten když se klikne tak se má spustit video té zprávy, ale mě se nic neděje po kliknutí na ten trojúhelník.
JaroslavHraba (54)|19.4.2011 22:44
Stačí si dát http://www.tn.cz a tam jsou krátké zprávy ve formátu videa a taková videa mi nejdou spustit, i když minulý týden mi to běžně ještě šlo.
Ivo Mašek (10205)|20.4.2011 07:02
Ta videa jsou ve flashi. Musíš mít nainstalovaný nějaký program, který umí zobrazit flash., např. Adobe Flash Player 10 (ten mám já). Je to free, nic to nestojí.
Pokud ti to dříve šlo, vzpomeň si, co jsi prováděl na svém PC těsně před tím, než ti to pak už nešlo spustit (nějaká instalace něčeho, odinstalace něčeho, čištění PC nějakým prográmkem, atd., atd. )
Ještě jsem si vzpoměl: Pokud máš Win_XP a nějakým způsobem jsi do systému dostal vyšší verzi Adobe Flash Player, tak to také nebude fungovat.
StD (8612)|20.4.2011 07:19
...jj, na Flashplayer dnes zrovna byla "záplata" opravující chyby tří předchozích záplat... :-E:-(((
JaroslavHraba (54)|20.4.2011 07:59
Adobe Flash Player 10 jsem dal a k tomu Adobe Reader 9 a už to chodí. Moc děkuji .