Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Canon LEGRIA FS21

Tom_Forty (3)|16.4.2011 18:18
Zdravím.

Zajímal by mě váš názor. Kamera byla polita vínem a jaksi nefunguje. Když je zapojená do sítě, tak jede, dají se na ní přehrávat videa, ale nenahrává.. Přemýšlím jestli zkusit nějaký sevis, ale oprava bude asi dost drahá. Vyplatí se to? Stála mě 10 000, tak se jí nechci jen tak vzdát.. Díky za názory.

Tady kdyžtak ta kamera: http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=10514008V093000NSA
Fricoolinek2 (675)|17.4.2011 18:02
Oprava asi sotva. Navíc už je ta FS už příšerný krám - její minaturní CCD čip nedává šanci na kvalitní video. Prakticky každý digikompakt s VGA videm nabídne lepší obraz.
Tom_Forty (3)|17.4.2011 21:37
Já jsem amatér a naprosto mi to stačí..
píďa_m (716)|19.4.2011 13:20
pokusit se jí vyčistit perchlorem, hlavně tišťáky. Víno moc nevodí, záleží na tom kam stihlo zatéct.
Když pustíš REC tak to dělá co ? Smaže to záznam na pásku ? nahraje to tmu, nebo cosi ?
Na baterie to neběží ?
Zkusil jsi kameru pustit přes video OUT na nějaký monitor ? Nebo je v hledáčku vidět obraz ?
Tom_Forty (3)|19.4.2011 15:05
Na monitoru si prohlížíme videa normálně.. Když pustím rec tak to nahrává, ale nic nevidim, nahraje jak říkáš tmu, zvuk v pořádku. na baterku to nejede. Ted si tak říkám, že by to možná nemuselo být tak drahý, novou baterku zkusit jestli se to zapne, a něco s tou tmou udělat...:D
píďa_m (716)|19.4.2011 17:35
no ono to může být prkotina, ale je stím dost práce to rozebrat. protože je to malá kamera.
Zkus oslovit nějaký rozumný servis, aby práce nepřevyšovala ceny kamery.