Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 7 z 7

Téma: sony hdr-cx130 / panasonic sd60 / panasonic sd90 / canon m306

Nováček
    Registrace
    Apr 2011

Prosim poradte mi z vlastnych skusenosti pripadne zo skusenosti inych ktorá z tychto kamier je najlepsia natacanie rodinky, dovoleniek atd. nejake poradie kameri co sa tyka konstrukcie kvality atd, presiel som cele forum a kazdy pise nieco ine prosim poradte mi

dakujem
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád Avatar uživatele jarino1978
    Registrace
    Jul 2007

zober nohy na plecia a utekaj do obchodu. len tam sa dozvieš pravdu.

Nováček
    Registrace
    Apr 2011

myslis od tych neschopnych predavacov ktori vedia len to co je napisane na stitku s cenou ? dakujem neprosim

Je tu pořád Avatar uživatele jarino1978
    Registrace
    Jul 2007

ako chceš inak vybrať kameru ? to nie je hračka, to si treba aj chytiť do ruky a skúšať...

Nováček
    Registrace
    Apr 2011

hadam okrem tej sd90 som mal vsetky v rukach ja len chcem pocut co sa tyka kvalitou nejake poradie tychto kamier opisat par vetami ktoru zobrat a preco a ktoru nebrat vobec a ktora je zlata stredna cesta to je vsetko

Nováček
    Registrace
    Apr 2011

tak vyriesene som hrdý majitel sony hdr-cx160

Nováček
    Registrace
    Jun 2009

Váhám mezi Sony CX160 a Panasonic SD90, poradí někdo? V této cenové relaci do 10k (přibližně) chci kameru s těmito požadavky:

- relativně kvalitní low-light (v rámci dané ceny, pochopitelně!)
    - minimální rozměry
    - kvalitní interní mikrofon, např. na rockové koncerty (ale přinejhorším připojím externí)
    - infrared light výhodou, případně hlavně možnost připojit externí infrared či obyčejný reflektor (umí všechny? přes patici nebo přes nějaký vstup/napájení...?)
    - účinná stabilizace, zoom min. 15-20x

Vyšly mi tyhle dva modely a při nejlepší vůli se nemůžu rozhodnout, našel jsem akorát, že ta CX160, ke které jsem se přikláněl, nemá infrared light. Panasonic ano a navíc má údajně o něco účinnější stabilizátor, naopak zase tady na fóru tuto značku co do low-light performance trochu odsuzujete.

Jinak fotografuji, takže samozřejmě vím, že v této minimální cenové hladině dostanu jen to, co si (ne)zaplatím, s tím jsem smířený a to prosím neřešte. Pokud jsem něco nepřehlédnul, tak jde mi primárně o volbu mezi těmito dvěma modely (zkoumal jsem i Canony, ale s těmito požadavky jsem vhodného adepta nenašel).

P.S. Koukal jsem i na vyšší cenovky, ale mé potřebě zoomu vyhovuje leda tak Panák SD800, což jako tříčipovka asi bude o level výš nad zmíněnými modely a za těch cca 6k navíc se vyplatí? Pod 15x zoom nejdu (vím, čím kvalitnější sklo, tím obvykle menší zoom, ale na zrcadlovce mám taky jedno dovolenkové 15x sklo ;-)
    Naposledy upraveno uživatelem Mr.Scully: 28-08-2011 v 21:59

Podobná témata

1. Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 17-04-2012, 19:08
  2. Panasonic HDC-SD60 vs. Sony HDR-CX115
    Od razghor v sekci Videokamery
    Reakcí: 32
    Poslední příspěvek: 26-12-2011, 18:21
  3. Canon HF M306 vs. Panasonic HDC-SD90
    Od mariano v sekci Videokamery
    Reakcí: 1