Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Alien VS Predator

Lubi (408)|10.3.2005 23:00
Videli jste to uz? ....ja na tom byl v kine, ale az tedka jsem na to vzpomnel, kdyz jsem to pritahl na DVD. Myslim ze pro fanousky Predatora (ja :) ) popr. Vetrelce je to super volba..uz jen kvuli te zapletce..pribeh dle meho nazoru dobrej, napad jeste lespi...mozna ten konec je na me az moc americkej....ze se tam jeste nechyti za ruku, kdyz spolu bezi... :-E
mirekv (7169)|11.3.2005 06:23
Lubi
Tak to si můžeš podat ruku s Moutym. Taková blbost! :-I
mouty (690)|11.3.2005 07:34
Lubi - mě se to taky líbilo dost. I když jsem připouštěl že v některých věcech to Zprasili. Mě osobně se zápletka s pyramidou libí i když jsem viděl knihu AvP: Kořist, (ta měla být původní předlohou pro film) a ta byla dějově o hodně zajímavější.
Vidělalo to hodně (je to nejstahovanější film roku :-E ) už se natáčí druhej díl a uvažuje o třetím. Doufám, že dvojka bude líp dotovaná a o trochu delší. Vykreslit 3 rasy (a ještě tak známé) jak proti sobě bojují to chce aspon 160ti minutovej film !!!!!
clee (6592)|11.3.2005 08:58
takovyhle bastly bych se stydel oznacit za film, za chvili vyjde spajdrmen versus betmen a xmen vs. dzejms bond 9-)
Mike (617)|11.3.2005 09:51
Dobrej by byl Rocky vs. Rambo :-D
clee (6592)|11.3.2005 09:53
heheheheee, dneska uz je cgi vyspela, vsechno je mozny, ale na tohle bych se klidne i podival :-D
ViKinG (793)|11.3.2005 10:12
Alieni 1 a 2 i Predator se mi líbili ale tenhle vs to neni nic moc.
mouty (690)|11.3.2005 10:40
[quote=clee]takovyhle bastly bych se stydel oznacit za film, za chvili vyjde spajdrmen versus betmen a xmen vs. dzejms bond 9-)[/quote]

Clee - Problém je v tom, že co se ti nelíbí je průjem a takový ty kecy pořád dokola.
V kresleným Spidermanovi se normálně potkávají X-meni, Fantastic 4, spiderman, daredevil, catwoman. Když to má hodně fanoušku rádo tak proč to nenatočit ??? Když se dobře udělá tak bych proti tomu nic neměl.

Viking - už jsem myslel že se na to nikdy nepodíváš :-E
clee (6592)|11.3.2005 10:47
no nevim pro me sou komiksy asi moc ujety, tuhle sem na nbc koukal na tonight show a byla tam reportaz z nejakyho comicsconu, docela kruty fory si delali z typu co chodili obleceny jako spajdy, nejhustsi byla hlaska na typka oblecenyho jako darth vader ze sw, kdyz se ho ptali ktery z tech tlacitek zavola jeho mamu aby mu vymenila pliny :-E to je muj nahled na svet komiksu
mouty (690)|11.3.2005 11:11
To bych chtěl vidět i parodie se mě dost líbí..

Dobrý parodie jsou na MTV movei edwards.. Dost dobrej byl Terminator dohromady s Umučením Krista :-E
ViKinG (793)|11.3.2005 12:15
mouty: já se díval už před několika týdny ale jak píšu nic moc...
clee (6592)|11.3.2005 12:21
to nebyla parodie, ale reportaz z realnyho srazu fanousku komiksu a scifi
Lubi (408)|11.3.2005 20:29
no, ja jsem rad, ze jsem se po letech dockal opet predatora na platne. jj neni to prepych, ale docela to ujde....jinak! Jsem zjistil, ze kdyz prehravam AVP v ¨PowerDVD deluxe, tak se pusti takovy menu s rukou Predatora, a kdyz to pustim ve WInDVD, tak se spusti takovy menu s tema ALien "coconama" a vzhledove je upne jiny!!! 9-) 9-) 9-)
mouty (690)|14.3.2005 11:13
Jsou to zmrdi zmrdi a zase zmrdi. Nechci být sprostej ale musím.. Co všechno sakra naslibovali co tam bude navíc a je tam tak 4 minuty !!!! Proč to nemohli dát aspon na DVD ?? Čemu říkají rozšířená verze ??? Tomu začátku ??
Kdyby se mě tak nelíbíl predátor i vetřelec tak by mě to ani tak nevadilo.
stayman (12393)|14.3.2005 11:22
No ak sa bavite o tomto:

http://www.csfd.cz/film.php?135935

tak to je nieco strasne :-k
mouty (690)|14.3.2005 11:34
To že se to nelíbí tobě ještě neznamená že je to :-k .
Tyhle monstra mají ve světě miliony fanoušku, tenhle film jich má sice mín, ale taky dost.
stayman (12393)|14.3.2005 19:53
[quote=mouty]To že se to nelíbí tobě ještě neznamená že je to :-k .
Tyhle monstra mají ve světě miliony fanoušku, tenhle film jich má sice mín, ale taky dost.[/quote]

Presne, tenhle film je :-k
mouty (690)|14.3.2005 20:22
9-) není žádný rozumný argument nebudu se hádat.. :BB:
clee (6592)|14.3.2005 20:23
no vono hodnoceni 5.4 od 12.000 lidi neni moc reprezentativni, takovej alien ma 8.3 /60.000
Lubi (408)|14.3.2005 22:34
njn, aby jste se vsichni z ty kritiky nevobtahli! Ja od toho taky cekal mnohem vic! Ale jelikoz mam rad Predatora, rad jsem ho zase shledl na TV....a propo, nevite jak je mozny udelat ty 2menu najednou?...nebo co..... :-k taky uz se mi dela spatne :-k :-k :-k
stayman (12393)|15.3.2005 07:56
Jedno menu je pre cudzojazycnu podporu, druhe pre CZ, sprtal som sa v tom, takze by si musel komplet poprehadzovat podmienky pomocou PgcEditu..., ja som to nechal tak, bratovi sa ukaze to s tymi hrobkami, mne to cervene (CZ).. :-D
mouty (690)|15.3.2005 10:11
[quote=clee]no vono hodnoceni 5.4 od 12.000 lidi neni moc reprezentativni, takovej alien ma 8.3 /60.000[/quote]

Takovej alien možná má 8,3, ale takovej alien: vzkříšení rozdně tolik nemá.
AvP nemá takový hodnocení protože od toho každej očekával strašně moc. Pro mě je zpíš zklamání dvd verze která měla odstranit chyby, kterých je tam po shlédnutí opravdu dost.
Nicméně AvP je hodně dobrej akční snímek, kterej má řadu chyb. Víc už se o tom bavit nebudu.
stayman (12393)|15.3.2005 10:41
Ale ved nikto sa tu nechce o braku bavit, sak do 5minut mas vsetkych mrtvych a dej je uplne o nicom, iba o tom, ako sa tam raz ci 2x pobiju a konci to zase tym ako vsetky diely, ze zase budem cakat na druhu cast, tak kde mas ten "akcny snimok" neviem :-k
mouty (690)|15.3.2005 10:53
A co bys čekal od názvu AvP ?? Že tam půjde o lidi ??? Viděl si ten komix ? Jakou úlohu tam hrají lidé ? Akorád obětní beránky ! Jde tam o souboje mezi Alienama a Predátorama. To je to proč sem na to šel, a to je podle mě spracováno na velmi slušné úrovni. Proto neřeknu nikdy že je to špatnej film.
stayman (12393)|15.3.2005 10:56
No pockaj, to jako 5minut strachu a dva suboje tvoria spickovy film??? Mne vobec nevadi, ze sa ti to paci, ale ze co tam vidis ineho nechapem :-?
mouty (690)|15.3.2005 11:00
Snad mě nechceš tvrdit že tam jsou jen 2 souboje ? :-?
A kolik soubojů lidí s Alienama bylo ve Vetřelec 2 ?? A stačilo to ? Stačilo. A to tam nebylo skoro nic vidět.
stayman (12393)|15.3.2005 11:14
Ale o to tam slo, bolo tam napetie, tu ziadne napetie nebolo, vsetko si vedel dopredu, co sa stane, hlavne uz aj preto, ze si cital komiks a aj videl casti predtym :-E Proste slabota, ziadne dialogy, ziadne napinave sceny, trapny scenar :-k
mouty (690)|15.3.2005 11:33
Jenže kdyby si chtěl tohle všechno tak by ten film musel mít aspon 2,5 hodiny. S tím rozpočtem co na to měl se to líp podle mě udělat nedalo. Podle mě z toho vyšel slušnej akční snímek (sice předvídatelnej, zato hezky udělanej), kterej si na sebe vidělal, a vidělal i na to aby se začala točit dvojka. O "mimozemštanech" je ted filmů hodně málo (skoro žádnej), a já osobně jsem vděčnej za každej takovej. Takovej Predator 2 je hodně dobrej film a byl a je zastracovanej jen proto, že hlavní roli hraje sice moc dobrej herec ale na tohle se moc nehodil.
stayman (12393)|15.3.2005 11:44
Tak to potom nemal tocit vobec, ked na to nemal prachy a ani hlavu na dobry scenar, na jednej strane je pravda, ze na dobry film treba vela prachov, trebars Titanic by bez nich nikdy nebol Titanicom , ale zober si kolko nizkorozpoctovych je dobrych, ale len kvoli scenaru a tu nebol ziadny !, tak nieco povrchne som uz davno nevidel, to radsej mohli spravit kresleny komiks z toho a nie zbytocne celovecerny film ! A to vobec nezalezi na dzlke, si zober taku Telefonnu budku s 1h08m a to bola fakt pecka a urcite aj rozpocet bol minimalny !

Inak vsimni si tu http://www.csfd.cz/hodnoceni_film.php?id=135935 , kolko ludi sice dalo aj plny pocet, ale kolko ten film povazuje za opdad, medzi ktorymi som aj ja a celkove hodnotenie je podpriemerne, skoda, ale to radsej netocit vobec nic, ako krmit divaka takou fraskou. :-k
mouty (690)|15.3.2005 13:09
To není pravda že netočit vůbec nic. Kolem predatora se nic nešustlo aspon 10 let, kolem vetřelce se nešustlo nic minimálně 5 let. Po kasovním úspěchu se hned začalo uvažovat na Vetřelcem 5 (úplně poslední díl ve kterým by se měl vysvětlit původ vetřelce - měl by ho točit bud Rydly Scot nebo Oliver Stone - ti dva se mě pletou) a dělat dašlí díl AvP. Když si studio uvědomí že na sérii avp vydělají daleko víc když do něho zainvestují a učiní tak, tak sice slabší první díl nikdy nezavrhnu. Sice kontroverzní ale pořád úspěšnej první díl to vše začal.

Telefoní budka byl sice dobrej film, ale když jsem vycházel z kina za hodinu tak to bylo z pocitem, že za ty prachy toho bylo málo... \/
clee (6592)|15.3.2005 13:35
no vono je taky dobry vedet kdy prestat :-) ale treba ted je v preprodukci die hard 4 (smrtonosna past) a reziruje to opet sam john mctiernan, kterej tocil jednicku, mohlo by to bejt zajimavy :-) budku btw. povazuju za jeden z top 10 thrilleru vubec
mouty (690)|15.3.2005 14:28
To je pravda - Na to jsem taky dost zvědavej.