Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Nacteni videa do Vegasu ?

Myssak (5)|26.4.2004 13:22
Mam malou otazecku, kdyz natahuji do Vegasu video stazene z kamery da se nekde nastavit, aby se mi automaticky rozdelilo kazdy strih zvlast do timeline a ne jako jede velky soubor? Dekuji.
stayman (12393)|26.4.2004 13:42
Tak je to nastavene defaultne, nemusis sa s tym trapit :-)
Myssak (5)|26.4.2004 13:54
Tak to nekde mam chybicku, me to hodi jeden velky soubor a kdyz treba chci nejaky strih smazat nebo vykopirovat musim presne oznacit zacatek a konec, coz me stve. Radsi bych jen kliknul mysi a pretah.
stayman (12393)|26.4.2004 14:23
Aha, tak to asi...

Sony Video Capture -> Opions -> Preferences -> a daj dole DEFAULT ALL... alebo -> Capture -> Enable DV device control...

Dalej tam nizsie mozes este nastavit max. dlzku klipu(ov)
Myssak (5)|26.4.2004 14:39
Aha dekuji vyzkousim, jeste otazecka, da se nejak nacis audio format .AC3 , neexistuje na to nejaky patch, jde mi nacist audio vse mozne jen ac3 ne. Myslel jsem, ze staci mit nainstalovanyho DVDarchitecta, ale asi ne??
stayman (12393)|26.4.2004 15:07
Do Vagasu *.ac3 nedostanes, ale do DVDArchitecta ano... Musel by si si ten AC3 stream rozlozit do jednotlivych WAV (podla poctu kanalov) pomocou trebars BeSweetu alebo Hypercube a potom zeditovat tie jednotlive WAV subory vo Vegase a znova ulozit do *.ac3 (5.1) a potom uz tak nacitat trebrs do DVDArchitecta...